Trebao si da ih iskuliras, posle klincu da kazes par stvari i da mu das adresu sajta, da potrazi temu i da vidi fotke kako prolaze oni koji se ponasaju kao on. Mada najbolje bi bilo da si imao flajer sa 20-tak groznih fotki, pa mu samo tutnes.... Kad smo vec kod toga, ljudi ajde da uradimo te flajere, ima nas ovde surnaest svako odvoji po malo skupicemo dosta para, za 10 000 flajera. Dobro je deliti ih u takvim i slicnim situacija...