Jump to content

Moto Zajednica

M_Bane 87

Članovi
  • Broj tema i poruka

    730
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

3 Pratilaca

O članu M_Bane 87

  • Rođendan 02/27/1987

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Beograd
  • Motocikl
    BMW S1000xr, Voge SR3,Aprilia Pegaso 650.

Poslednji posetioci profila

6108 profile views

M_Bane 87's Achievements

Drug član

Drug član (4/6)

3.2k

Reputacija u zajednici

  1. Od mene za tombolu 4kom. MOTUL spreja za podmazivanje lanca.
  2. 1.Xnikolax 2. RankoBg87 3. Milomir 4. Skittles 5. Sharky 6. Павловићи 7. Biker Boy
  3. Ja sam za, uvek sam se pitao zašto se akcija svake godine usmeri samo na dom u Sremčici, a nikad nismo posetili neko prihvatilište ili neki drugi dom.
  4. Novo sluzbeno vozilo Voge SR3, prelazim polako na Azijsko trziste uskoro prvi servis i bas sam zadovoljan skuterom.
  5. Xr prosecno 7.2 pokazuje, vozio normalno i ovako i onako i ne moze ispod 7l da spusti. K1300s dok sam imao normalne voznje 5-5.5l , po gradu je umeo da srče 7-8l.
  6. Sećam se kad sam čitao za slučaj u Vranju, i bio u čudu... i čitam sad ovo, ne znam šta reći. Pratim grupu na fb. Zivot na motoru uglavnom bajkeri iz HR. samo juče 3 bajkera u danu su poginula u HR.
  7. Aprilijica mi osvojila srce…
  8. kapa dole ... jedva čekam da vidim dalje slike sa putovanja.
  9. Tamo sam za vikend sa drustvom u vikendici, ne dolazim motorom ali cu rado posetiti skup.
  10. Novi član u familiji, Aprilia Pegaso 650 (‘99god.) uzeo sam ga bas povoljno i to na rate. Sad ide onaj najlepsi deo, pruziti mu malo ljubavi i sredjivanja.
  11. Vozim skuter svaki dan, madley-a 150cc. Znam šta hoćeš da mi kazes, svestan sam toga treba malo da se spustim na zemlju sa gasom.
  12. Mislim da skup polako prelazi u komercijalu, dosta propusta je po meni bilo na toliki broj bajkera mora i da bude... Slazem sa sa kolegom da definitivno Vam treba bolji organizovani plan za sledeću godinu, ostalo je na nekom amaterskom nivou a sa ovakvom posećenosti treba da se digne organizacija kluba, grada i sluzbenih lica na mnogo veci nivo. Ne volim da popujem ali definitvno sve više ljudi tih dana dođe i prođe nego sto poseti sam skup... pa malo ramislite zasto i kakve primedbe postoje.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja