Jump to content

Moto Zajednica

cdraskovic

Članovi
  • Broj tema i poruka

    40
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Poslednji posetioci profila

Sekcija koji prikazuje poslednje posetioce ovog profila je isključena i ne prikazuje se ostalim članovima.

cdraskovic's Achievements

U prolazu

U prolazu (1/6)

49

Reputacija u zajednici

  1. Definitivno, će mi trebati serviser. Sumnjam da ću nazad u ovlašćeni
  2. Kolega, gde imaš servis?
  3. Ja u onaj prednji deo uspevam da spakujem jednu jet kacigu kad skinem vizir, a u ovaj deo koji se proširuje može bilo koja kaciga ali samo kad je motor parkiran
  4. U svakom slučaju ja sam već ko na iglama za sutra (Trebinje ), tako da će za ovaj vikend da padne još koja hiljadarka km
  5. Iskreno, nije baš da se razumem u motore. Krenuo sam sa logikom kad je već nov, onda da ga održavam u ovlašćenom da ne bih izgubio garanciju. Ali to se sve malo više zavrtelo nego što sam i mogao da predpostavim, pa iskreno sad ni ne znam šta je pametno raditi, tj. kako se izvući iz svega. Imam dve opcije, ili da izađem iz priče o granaciji i krenem sa servisiranjem na drugom mestu i po drugim aršinima, ili da guram i stisnem zube. Za očekivati je da će baš sad da krene da treba ta garancija, ali nikad se ne zna. Takođe mi je vrlo bitno da mi skuter bude u ispravnom stanju da ne razmišljam svaki put kad krenem na put dal će da me ostavi. Da se vozikam samo po gradu, ne bih mario, al ovako nije mi se kockati. U svakom slučaju siguran sam da servis ima svoj interes u svemu tome i da mu nije na vrhu proriteta moja dobrobit, nego što bi rekao moj drugar "samo šćot". A iskustva delim da bi drugi mogli da promisle pre nego se upuste u priču, a ne da dođu u situaciju ko ja, pa da na kraju ne znaju šta je valjano činiti. Jer kad odete kod dilera u salon da kupite nov motor i pitate kolika je cena servisa i održavanja, nisam baš siguran da su odgovori ovako precizni i detaljni
  6. Sad sam nešto računao, za ove tri godine sam dao na servise oko 280.000din (to je bez ovog od 214, što me čeka uskoro). Ali kad se sve to stavi po strani, mogu vam reći da sam se ja baš lepo navozao i da sam prezadovoljan kako me je motor služio. Treba uzeti u obzir da sam ja oko 145kg tako da ovaj motor maltene stalno vuče dve normalne osobe. Još kad stavim ženu pozadi, onda smo daleko iznad deklarisanih 206kg maks opterećenja. A ova godina mi je tek počela i sa njim imam vrlo lepe planove. Od servisa pretprošlog petka sam već prešao 1,000km (išao sa ženom u Pečuj - Mađarska). Ako neko ide u petak, možda se sretnemo na putu
  7. Evo cene ovog servisa pa da uporedite
  8. Jeste, taj prekidač. Ali od kad su mi ga zamenili nemam više problema (pređoh jedno 10k od tad). Jedino što sad kad puškiram motor gleda da baš ne puškiram, pogtovo sa penom, na taj osigurač.
  9. Drugari, imam novi update. Radio sam servis na 50.000 (tačnije 51k). Cena normalna. Ali sam iskoristio priliku i tražio da mi daju ponudu za sledeći koji ću da radim na 60.000km (da se spremim jer 9,000km će brzo da prolete). U odnosu na onaj redovno veliki, treba uraditi i zamenu diskova i pločica. Mogu reći da me cena nije iznenadila, ali svakako je interesantna. Po njihovoj ponudi cena je 214.000 din.
  10. Meni brzina i snaga nisu problem. Moj strah je da mi ne pukne nešto od opterećenja. Ja sam imam 148kg (ujutro bez odeće). Kad se natrontam sa prtljagom idem i na 160kg. I to bez suvozača
  11. Opet sam preko 200. Nije do devojke
  12. Da li je neko putovao sa 625-om na duži put pod opterećenjem 200kg+? Meni je interesantan, a ako pored mene povezem i ženu, mi smo preko 200kg, pa me interesuje hoće li izdržati
  13. cdraskovic

    CFMoto 800MT

    Ja kolko sam video, Sport ima tempomat, al me interesuje jel ima neko ko je uzeo sport verziju, pa iz prve ruke da nam kaže
  14. cdraskovic

    CFMoto 800MT

    Kod X verzije je drugačije sedište i čini mi se da manje sedište za suvozača. Ja sam malo deblji tako da mi treba veće sesište, a ni suvozačica mi nije tanana
  15. Hvala na odgovoru. Od navedenog jedino cornering ABS mi deluje značajnije. Ostalo je više stvar komforta
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja