-
Broj tema i poruka
734 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: M_Bane 87
-
Voznja do Trebinja i sam grad je ono zasta se kreće, po meni dosta manje motora nego prosle godine. Skup kao skup ne znam zasto klub baca pare na izvodjace kad ne mozes boraviti tamo duze od pola sata, kakvih glava ima i koje izivljavanje nad motorima. Mnogo vise znam onih koji dolaze ali ih sam moto skup ne zanima, nego voznja, druzenje, klopa... Subota tradicionalno spuštanje u HN i otvaranje sezone da se osoli guzica u moru.
-
Prodajem lično moj XR vlasnik sam od Oktobra '2024 godine, registrovan do 15.04.2027godine. Pred sezonu stavljen : komplet novih Metzeler Roadtec, nov akumulator i naravno mali servis. Ima finu opremu : - Bočni koferi (sa original BMW unutrašnjim torbama.) - Bmw connect ride Cradle ( povezuje se sa telefonom, i koristi se uz pomoć dzojstika.) - Givi crash bar. - Wunderlich tamni vizir ( original ide uz motor.) -Auspuh SC Project ( original ide uz motor.) - Izvučena instalacija i prekidač za maglenke. - Otključan ( Dinamic Pro) Ima servisnu knjizicu, 2 ključa. Bmw XR '2018 god. 165hp. Registrovan do 15.04.2027god. Trenutna kilometraza 36.525 km. Cena sa svom opremom 13.000 eura. Kontakt Bane 069/3411-432 Motor nisam stavljao u oglas hocu prvo ovde da ga oglasim jer je stvarno korektan, pa ako ne bude bilo zainteresovanih postavicu oglas na PA.
-
-
Tek sad vidim ovu temu, uplaćeno i za Igora i za Nelu, zelim im brz oporavak.
-
Autobus od motora je prodat moze lock.
-
Dobrodošao majstore, slatko si me nasmejao dok sam čitao predstavljanje... Nema znamo svi mi kakve su predrasude vezane za motor, i to je tako... ne moze i nece se uskoro promeniti. Uzivaj u svakoj voznji
-
Jutros baš čitam i krstim se... šta je ovo ljudi moji sezona nije ni počela, dal je već 8mi ili 9ti koji je poginuo na motoru.
-
Uz motor dobijaš gratis majcu i šolju sa Bmw logom
-
Postavljam oglas za mog drugara Garia Mareta koji nema dovoljno postova, prodaje svoj K1600GT 2017 godište, vozimo se zajedno otkako ga je uzeo, lično ga je uvezao za sebe iz Nemačke. Motor se nalazi u Novom Sadu, svaka preporuka za onoga ko trazi putni motor. Prosleđujem oglas sa polovnih automobila. Za više informacija kontakt telefon Marko 064/1391-740 Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
-
+1
-
- 121 odgovora
-
- 23
-
-
Napomena da sam i lidlu video da ima Štarkovih paketića, pa ako je nekom lakše tu ih kupi i odmah ubaci u kombi da ne bi vukao sa sobom. Veliko hvala @Xnikolax na angazovanju.
-
Novogodišnja Deda Mraz Žurka - subota 6. decembar 2025.
M_Bane 87 je odgovorio članu Pablo u Akcije Motociklista
Jel to po satu ili ceo dan -
Novogodišnja Deda Mraz Žurka - subota 6. decembar 2025.
M_Bane 87 je odgovorio članu Pablo u Akcije Motociklista
Od mene za tombolu 4kom. MOTUL spreja za podmazivanje lanca. -
1.Xnikolax 2. RankoBg87 3. Milomir 4. Skittles 5. Sharky 6. Павловићи 7. Biker Boy
-
Ja sam za, uvek sam se pitao zašto se akcija svake godine usmeri samo na dom u Sremčici, a nikad nismo posetili neko prihvatilište ili neki drugi dom.
-
Novo sluzbeno vozilo Voge SR3, prelazim polako na Azijsko trziste uskoro prvi servis i bas sam zadovoljan skuterom.
-
Xr prosecno 7.2 pokazuje, vozio normalno i ovako i onako i ne moze ispod 7l da spusti. K1300s dok sam imao normalne voznje 5-5.5l , po gradu je umeo da srče 7-8l.
-
Sećam se kad sam čitao za slučaj u Vranju, i bio u čudu... i čitam sad ovo, ne znam šta reći. Pratim grupu na fb. Zivot na motoru uglavnom bajkeri iz HR. samo juče 3 bajkera u danu su poginula u HR.
-
-
Domaci Dolomiti - za pocetnike sa maleckim RE Meteorom 350
M_Bane 87 je odgovorio članu NightWalker u Putopisi
Odličan putopis, baš sam uzivao -
kapa dole ... jedva čekam da vidim dalje slike sa putovanja.
-
Tamo sam za vikend sa drustvom u vikendici, ne dolazim motorom ali cu rado posetiti skup.
-
Novi član u familiji, Aprilia Pegaso 650 (‘99god.) uzeo sam ga bas povoljno i to na rate. Sad ide onaj najlepsi deo, pruziti mu malo ljubavi i sredjivanja.
