Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2754
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Da da...i ovaj kofer zadnji je bio za zamenu bio kod ovog... Istina
  2. Ne mogu sad da vidim dje je bio oglasen...samo po kolor semi mi je slican ... Nego se poklopilo , ti si kupio , a ovaj se obrisao sa oglasa
  3. Cekaj bre , @Nole Bg , zar ti nisam ja slao oglas sa GS-om sto je uzeo Bane ?! Ja bih rekao da je to taj ! @BaneZ - cestitke
  4. Nemacka - 310e Hrvatska - 360e Srbija - 500e U sloveniji zavisi od radnje do radnje , 340e
  5. Deda mraz i kod mene .. Doduse , ne sa severnog pola , no iz Slovenije , ali isto sam mu se obradovao , ako ne i vise Veliko hvala dobrom coveku, Bog mu zdravlje dao : @mick !!!
  6. Neee , ne , ne. Nema zle krvi, kakvi . . Si lud ? Razgovaramo se.... Mozda sam ja preterao sa opisom hodanja u kombinezonu, a mozda sam i nervozan , jer sam pre koji dan operisao kilu , pa me bolucka levo jaje i stvara mi nervozu... Prastaj , ulazem izvinjotinu i dugujem pice !!!
  7. Klasicno...balkanski .. Brate, pomešao si stvari. Kombinezon je za stazu, ne za odlazak do prodavnice. Kao što ne ideš u kopačkama po gradu jer igraš fudbal. Postoji cela kategorija gradske opreme – jakne sa protektorima, kevlar farmerke, rukavice, patike za vožnju… To nosi 90% ljudi koji voze normalno po gradu. Niko ti ne traži da budeš u MotoGP fazonu, ali majica i šorc nisu ‘sloboda’, nego odsustvo minimuma zaštite. Ima sredina, samo je ti ignorišeš !! Na kraju, poslao sam mu sliku moto-pantalona koje ce da mu rese problem, a ne sliku u majici i šorcu...
  8. Ako ne ulazis u kafic - boli te djokara
  9. A ne osecas se kao Markez ? Eeee ...nista onda...
  10. Ja isto ne volim... Em se ne osecam prijatno, em na pauzi kad udjem u kafic da popijem kafu ne zelim da izgledam kao robokap i hodam kao da me jebo ceo fudbalski tim... Zato sam srecu pronasao u moto-bike-u ... Osecas se u njima kao u obicnim farmerkama, imaju protektore na kolenima koji se vade i ojacanja na kukovima....i cena nije 100 dukata...
  11. Imam dve gume da ponudim Continental premium contact 175 65 14 - KupujemProdajem WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Dve gume u odlicnom stanju. Jedna je zaradila eksercic , otuda fleka , ali evo slike kako je...
  12. Jbt, vrhunske gume , niko ne zove , stae fora ?!
  13. Znam. I od danas do sutra .. Znam znam , debil sam. Resicu , cim prohodam .
  14. Meni se desilo na spustu sa Stelvia.. propala mi zadnja skroz. Kako sam se spustio dole , sve normalno... Eto, prvi put da mi se to desi u zivotu , ne znam. A kocio sam na dole zadnjom i to bas dosta...tezak motor, i tako mi prijalo da zadnjom kocim , em koci brembo ubija , em sam lepo mogao da kontrolisem motor ...i malo po malo , prvo prodje malo, pa jos malo i na jednom kocenju - cao. Vrv sam pregrejao dot , nemam neko drugo objasnjenje.
  15. ok, upravo me terate da isto uradim
  16. Pa kako ides na posao svaki dan leti ?
  17. Aj pogledaj imas li filter vazduha za kawu gtr , 2017 .
  18. Ne poznajem ni ja , nego mi bi odlican zakljucak "imam cizme , aj da pravim prekrsaj , to je u redu :)" Nego, zasto ne vozis u gradu?!? Pa tu je najveci benefit motora... Vidis li sta je sa saobracajem zadnjih godina ? Pakao lagani. Sto ne bi vozio motor u grad ???
  19. Ja sam shvatio da i ne moram da imam moto cizme ako ne obilazim kolonu
  20. Koliko su ti bile plocice na motoru ? Imam i ja ovaj crveni brembo ,neko mi rece da se ova farba zguli i zavrsi u klipovima , pa me drma paranoja ! Ovo je demant , izgleda
  21. Nisam nista. Niti znam kad cu jer sam nesposoban jos ko zna koliko za voznju...ali nadjoh sliku koja golica mastu... Kratki čunak ..
  22. Nisam kupac , samo me zanima , kakav se razlog desi da neko kupi novi bajk , predje 10k km i odluci da ga proda sledece godine . Ako je previse intimno pitanje - nema veze , ne moram ja sve da znam
  23. Nisi ti, al taj voge u tvom potpisu...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja