Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2767
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Mozda se poklopimo s datumom , pa odvozamo bar zajedno tamo i vamo ? A tamo kud koji mili moji Koliko vas ide ? Se uklopimo da idemo kolima s prikolicom , ako me ovi moji ispale ( a velike su sanse )
  2. Ma sta pravite spisak ... pa 15.03 ce biti milijardu ljudi... cemu spisak ?! tu idu SVIIIIIIII
  3. @miljanvasic drug , jesam tebe pitao negde pre miseluka koje je godiste k1600 ?
  4. Ja bih ovde samo jos neku ralicu dojajnu met'o i nov nov nov uvoz ch , vozila baba , kraca ruka , i sve sto ide
  5. Pecco = gospodin
  6. Sjajno . U zdravlju da ih nosi
  7. Aaa ne lazi ?! Odlicna fora
  8. Tako i Akosta bio sve iznenadio
  9. Sta sam bre pohvalio ?! Zli peder izvadio fabricku mediju i stavio kineza android Pa kad je vec android kinez , aj nek je sygic premium
  10. Sad skoro sam putovao sa Miletom Kiticem negde kroz Hr i BiH , i videh da i njegov vozac koristi Vaze , kaze mi da tu lepo rade one kamere za brzinu... mada , vikend posle tu prodjoh sa mojom cx5 i isto me obavestava za te staticne kamere , ne sygic , nego fabricka navi iz auta ( ne znam koje mape koristi ) ... a dok sam imao 508 , platio sam sygic premium , i instalirao na mediju u autu ( imao android ) , instalirao na neki stari tel koji sam koristio za motor kao navigaciju , i na mom telefonu...stvarno je radilo bas bas bas dobro... koristio bih to i dan danas , ali kasnije kupio tom tom za bajk , a cx5 ima svoju fabricku , pa mi vise nije potrebno ...ali je veoma rado preporucujem..
  11. Sygic premium je 1800 din / godisnje , moze na 3 uredjaja ... Nema bolje od toga .. Cak i kad nije premium radi ubija... Podesavanja koja ima sygic nisam nasao na drugim navigacijama ...tipa , kroz HR hocu autoput , kroz SLO necu autoput . Itd ...evo ovo mi ostalo upamcenjo jer mi je tako trebalo .
  12. Juuuu https://www.instagram.com/stories/darko_mihajlovic_/3578085828795286442?igsh=MTllcWp1djFrbTgwYQ== Ovo prebija
  13. ja prodavao , kad sam imo vfr... skupo - otrov kasnije odustao od prodaje kad sam skontao da cu smanjiti cenu motora poprilicno i eventualne kupce pri prodaji
  14. Jebo te , koja prelepost !! Jedva cekam !!! Vi ste ovo isli od Bremia na gore, zar ne ?
  15. Pa meni vise odgovaraju manje , ali GTR-u vise prijaju vece Doduse, ima malo i do mene i sto numem bas na lakat ... A idem i sa zenom .. Ali da , kad su bas uske krivine , borba za zivot na kawi
  16. Za stelvio sam dobio ovu preporuku
  17. Pa meni Miki rece obrnuto. da idem odozgo na dole , od prato alo stelvio na dole , ka bromiu
  18. Ahaaa... Ali cekaj , ako odvezem Mendel u pravom smeru , onda Stelvio vozim u pogresnom . Jesam u pravu ?
  19. Dan 4 mapstogpx20250227_105707 | MyRoute-app Web WWW.MYROUTEAPP.COM Route by Darko Mihajlovic. Motorcycle, changed 27-02-2025. Bolcano - Passo Pardoi - Santa Lucio - Giau pass - Cortina d Ampeco - Tolmezo i dan 5 Tolmezo - kuća @m.milivojevic @ProMaster @ZEMZEM
  20. Dan 3 Dolomiti dan 3 | MyRoute-app Web WWW.MYROUTEAPP.COM Route by Darko Mihajlovic. Car, changed 27-02-2025. Bolcano - Stelvio - Bormio - Gavia pass - Precasaglio - Mendola pass - Bolcano ( oko 280 km )
  21. Evo nekog plana , za sada okvirnog...ima vremena ali ja to volim unapred , bar okvirno.. Dan 1 : Beograd - Tolmezzo ( oko 700 km ) Dan 2 : Dolomiti dan 2 | MyRoute-app Web WWW.MYROUTEAPP.COM Route by Darko Mihajlovic. Motorcycle, changed 27-02-2025. Tolmezzo - Laverdo - Falzarego pass - Grdena pass - Val Gardena - Bolcano ( oko 240 km )
  22. eee , drago mi je da ti se svidjaju... ajde ajde , ako je poklon - poklon je ...sve ok
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja