Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2765
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. @Batan57 I just found this on AliExpress: US $25.55 | Front Turn Signal Light Lens For KAWASAKI ZZR1100 D ZX11 NINJA 1993-2001 ZZR1200 2002-2005 Motorcycle Lamp Housing ZZR 1100 1200 https://a.aliexpress.com/_ExZrbMy I za stariji... I just found this on AliExpress: US $29.30 | Front Turn Signal Light Lens For KAWASAKI ZZR 1100 ZZR1100 C ZX11 NINJA 1990 1991 1992 Motorcycle Accessories Lamp Housing Cover https://a.aliexpress.com/_EQ3BLxK
  2. Nema sanse da se setim, kako se zove knjiga koju je napisao onaj Hrvat sto je nekoliko puta isao na Nordkap ?
  3. dal me zajebavas ? a u cemu je razlika ? mislim , ima li uopste razlike u gorivima .. cuo sam za neku foru da ne placas karticom , jer valjda zaduze karticu za neki veliki iznos pa ti posle vrate..posle par dana
  4. Nocna straza.. imghost
  5. prelepost
  6. muku sam mucio dok sam nasao dobar primerak za cerku
  7. ima li taj NT sa DCT menjacem ? ili ne bi automatik ?
  8. evo sad odgledao klip... voznju necu da komentarisem , to je sve ok , i sve ce to da dodje na svoje , samo da kazem - pamet u glavu. hteo sam par "hint"ova da ti prodam .. na kljucu za paljenje motora nemoj da drzis ostale kljuceve , jer ce ti izgrebati taj crni deo na kormanu. na kljucu od motora nista metalno ( mozda si primetio da su privesci za motor ili sundjerasti ili kozni , e to je zbog toga ) i druga "fora" ... s obzirom da je neko pre tebe radio sediste , vrlo je moguce da ce na kisi da voda prolazi pored konaca i kvasi sundjer , pa da bi sprecio da ti 00 budu mokra , gledaj da kupis neku vodonepropusnu prekrivrku za sediste , koja ce ti biti pri ruci kad te navata kisa eto
  9. @ProMaster , sta prica ovaj dobri covek ? da nema groznicu , jel ti ostali antibiotici malo ? aaaaa, sad vidim , misli na f900 ... napisao samo GS , pa rekoh , ne misli li mozda na njegovo velicanstvo GS .... jer GS i "lepota od menjaca" ne idu u istoj recenici
  10. Ja sam isto danas na poslu pokazivao koleginici , pa mozda se javi
  11. ne osecam se ja povredjeno , jer nisi meni odgovorio... ima li razloga da napises "nije bolest sve sto boli"? ko je bolestan? jel me smatras debilom koji ide okolo i jurca 150 kmh pored skole ?! pa imam i ja dvoje dece.. poenta mog posta je bila , da se zakon promenio , i da mi je to proslo nekako neopazeno , ispod ruke ... i da , i dalje mislim da "zona skole" nema smisla nedeljom i praznicima... komentari tipa "pa i nedeljom su deca u skolskom dvoristu" mi nemaju smilsa , jer onda bi trebalo da vozis 30kmh pored svakog parka u gradu , i gde god su deca , zar ne ? niko ovde nije malouman , ne mora odmah ostro
  12. Polako s vredjanje ! Omasio si poentu mog posta 1/1
  13. Ma dam im qrac toliko .. Citao sam danas nesto malo..moram da se udubim.. Ovo sto Gajo kaze za auto i prikolicu je DO JAJAAAA !!
  14. Imam kuma ( doduse nisam ga pitao za smestaj kod njega ) , zivi u CH , u Ciaso...to je spojeno sa Como u Ita. Ne znam da li je odatle ok da se krece u obilazak , mozda bi mi to smanjilo troskove prenocista dosta
  15. Najvise mogu da pomerim za 30.jun , ali to mislim ne menja puno. Jbg, tako ispade , prvi i drugi vikend u julu su mi slobodni
  16. Aha...pa dobro , to je ok... Vec sam se prenerazio misleci po danu.. Bice to malo i vise , posto idem sa zenom... Dobro dobro , uklapam se ...
  17. Plastike sa alija kupujes tek kad padnes i polupas motor skroz, pu pu daleko bilo ( pljujem u majicu , pomeram se s mesta ) ... Do tada - zaboravi to smece
  18. E pa , kao sto naslov kaze , planiraju se Dolomiti prve nedelje jula. Jedna od lepsih stvari je planiranje , pa evo, danima razmisljam o ovome. Veceras cu da prelistam putopise i krenem polako da sklapam kockice. Ono sto sam hteo da se posavetujem pre nego napravim konacnu rutu ( @ZEMZEM ovde moze da bude od koristi ) 1. Sta je ono sto je "must ride" na dolomitima ? S koje strane da se krene , jel ima nesto sto bih trebao da znam , par hintova ako ima , da izbegnem eventualni neki zajeb .. 2. I druga , isto bitna stvar... Verovatno je plan da iznajmim prikolicu na par dana , metnem motor na prikolicu , i kolima odem sto dalje auto puta na tamo .. pitanje je , da li imamo nekog na forumu ko bi mogao da mi resi da mi auto s prikolicom bude na nekom bezbednom mestu tih par dana. Ne znam , mozda slovenija , Kopar , pa cak i Italija , tamo Vicenca ili gde bih vec mogao da dodjem. Aj ovo za pocetak , a ostale nedoumice cu kad mi sta padne na pamet ... PS - zaboravih da kazem ..plan je da se spakujem u 4,5 dana ... Budzet nije definisan , ali ne moram da spavam u 8 zvezdice i jedem morske plodove ( ako me razUmete ) PPS - sad vidim, izvinjavam se adminima ...trebala je tema u predloge za putopise a ne ovde
  19. Upravo na tom putu je nastala moja profilna slika
  20. pa , ako planiras samo 4 ili 5 dana - najrealnije je
  21. koliio god da se dvoumis oko svega ostalog - ja uopste ne znam zasto bi uopste uporedjivao redna 6 i boxer ?!?! razlika je nerealna
  22. Imate na tu stranu sta pozelite. Ima moj putopis od skoro , bas to. Sem Stelvia.. Slovenija - Logarska dolina , Mangart , Soča , Vrsic pass Aus - gross... Prelepost....bice vam do jaja...ponesite zimsku opremu za gross.. Mi kad smo bili , bilo 34.C , na Grossu bilo 6.C
  23. Eno na prosloj strani okacio sliku , baci pogled Zona skole u naselju 30kmh , van naselja 50 kmh , ali od 7 - 21h. S tim sto je nekada ( ocigledno davno , kad sam ja polagao ) tu jos stojalo sem vikendom i drzavnim praznicima
  24. ama nije more tako... sa dopunskom tablom se blize odredjuje , a ako nema dopunske table 09-21 .... kakvi crni 24/7
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja