-
Broj tema i poruka
2765 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic
-
@Batan57 I just found this on AliExpress: US $25.55 | Front Turn Signal Light Lens For KAWASAKI ZZR1100 D ZX11 NINJA 1993-2001 ZZR1200 2002-2005 Motorcycle Lamp Housing ZZR 1100 1200 https://a.aliexpress.com/_ExZrbMy I za stariji... I just found this on AliExpress: US $29.30 | Front Turn Signal Light Lens For KAWASAKI ZZR 1100 ZZR1100 C ZX11 NINJA 1990 1991 1992 Motorcycle Accessories Lamp Housing Cover https://a.aliexpress.com/_EQ3BLxK
-
Pet motora i jedan Ducati na putu za Nordkapp
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Furious Panda u Putopisi
Nema sanse da se setim, kako se zove knjiga koju je napisao onaj Hrvat sto je nekoliko puta isao na Nordkap ? -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
dal me zajebavas ? a u cemu je razlika ? mislim , ima li uopste razlike u gorivima .. cuo sam za neku foru da ne placas karticom , jer valjda zaduze karticu za neki veliki iznos pa ti posle vrate..posle par dana -
Nocna straza.. imghost
-
prelepost
-
muku sam mucio dok sam nasao dobar primerak za cerku
-
ima li taj NT sa DCT menjacem ? ili ne bi automatik ?
-
evo sad odgledao klip... voznju necu da komentarisem , to je sve ok , i sve ce to da dodje na svoje , samo da kazem - pamet u glavu. hteo sam par "hint"ova da ti prodam .. na kljucu za paljenje motora nemoj da drzis ostale kljuceve , jer ce ti izgrebati taj crni deo na kormanu. na kljucu od motora nista metalno ( mozda si primetio da su privesci za motor ili sundjerasti ili kozni , e to je zbog toga ) i druga "fora" ... s obzirom da je neko pre tebe radio sediste , vrlo je moguce da ce na kisi da voda prolazi pored konaca i kvasi sundjer , pa da bi sprecio da ti 00 budu mokra , gledaj da kupis neku vodonepropusnu prekrivrku za sediste , koja ce ti biti pri ruci kad te navata kisa eto
-
@ProMaster , sta prica ovaj dobri covek ? da nema groznicu , jel ti ostali antibiotici malo ? aaaaa, sad vidim , misli na f900 ... napisao samo GS , pa rekoh , ne misli li mozda na njegovo velicanstvo GS .... jer GS i "lepota od menjaca" ne idu u istoj recenici
-
Ja sam isto danas na poslu pokazivao koleginici , pa mozda se javi
-
ne osecam se ja povredjeno , jer nisi meni odgovorio... ima li razloga da napises "nije bolest sve sto boli"? ko je bolestan? jel me smatras debilom koji ide okolo i jurca 150 kmh pored skole ?! pa imam i ja dvoje dece.. poenta mog posta je bila , da se zakon promenio , i da mi je to proslo nekako neopazeno , ispod ruke ... i da , i dalje mislim da "zona skole" nema smisla nedeljom i praznicima... komentari tipa "pa i nedeljom su deca u skolskom dvoristu" mi nemaju smilsa , jer onda bi trebalo da vozis 30kmh pored svakog parka u gradu , i gde god su deca , zar ne ? niko ovde nije malouman , ne mora odmah ostro
-
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Ma dam im qrac toliko .. Citao sam danas nesto malo..moram da se udubim.. Ovo sto Gajo kaze za auto i prikolicu je DO JAJAAAA !! -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Imam kuma ( doduse nisam ga pitao za smestaj kod njega ) , zivi u CH , u Ciaso...to je spojeno sa Como u Ita. Ne znam da li je odatle ok da se krece u obilazak , mozda bi mi to smanjilo troskove prenocista dosta -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Najvise mogu da pomerim za 30.jun , ali to mislim ne menja puno. Jbg, tako ispade , prvi i drugi vikend u julu su mi slobodni -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Aha...pa dobro , to je ok... Vec sam se prenerazio misleci po danu.. Bice to malo i vise , posto idem sa zenom... Dobro dobro , uklapam se ... -
Dolomiti - jul 2025 , mala pomoc , saveti
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Darko Mihajlovic u Putopisi
Pricas po danu ? -
Plastike sa alija kupujes tek kad padnes i polupas motor skroz, pu pu daleko bilo ( pljujem u majicu , pomeram se s mesta ) ... Do tada - zaboravi to smece
-
E pa , kao sto naslov kaze , planiraju se Dolomiti prve nedelje jula. Jedna od lepsih stvari je planiranje , pa evo, danima razmisljam o ovome. Veceras cu da prelistam putopise i krenem polako da sklapam kockice. Ono sto sam hteo da se posavetujem pre nego napravim konacnu rutu ( @ZEMZEM ovde moze da bude od koristi ) 1. Sta je ono sto je "must ride" na dolomitima ? S koje strane da se krene , jel ima nesto sto bih trebao da znam , par hintova ako ima , da izbegnem eventualni neki zajeb .. 2. I druga , isto bitna stvar... Verovatno je plan da iznajmim prikolicu na par dana , metnem motor na prikolicu , i kolima odem sto dalje auto puta na tamo .. pitanje je , da li imamo nekog na forumu ko bi mogao da mi resi da mi auto s prikolicom bude na nekom bezbednom mestu tih par dana. Ne znam , mozda slovenija , Kopar , pa cak i Italija , tamo Vicenca ili gde bih vec mogao da dodjem. Aj ovo za pocetak , a ostale nedoumice cu kad mi sta padne na pamet ... PS - zaboravih da kazem ..plan je da se spakujem u 4,5 dana ... Budzet nije definisan , ali ne moram da spavam u 8 zvezdice i jedem morske plodove ( ako me razUmete ) PPS - sad vidim, izvinjavam se adminima ...trebala je tema u predloge za putopise a ne ovde
-
Slovenija, Grossglockner i Stelvio
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Upravo na tom putu je nastala moja profilna slika -
Slovenija, Grossglockner i Stelvio
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
pa , ako planiras samo 4 ili 5 dana - najrealnije je -
koliio god da se dvoumis oko svega ostalog - ja uopste ne znam zasto bi uopste uporedjivao redna 6 i boxer ?!?! razlika je nerealna
-
Slovenija, Grossglockner i Stelvio
Darko Mihajlovic je odgovorio članu Alekre u Predlozi za izlete i putovanja
Imate na tu stranu sta pozelite. Ima moj putopis od skoro , bas to. Sem Stelvia.. Slovenija - Logarska dolina , Mangart , Soča , Vrsic pass Aus - gross... Prelepost....bice vam do jaja...ponesite zimsku opremu za gross.. Mi kad smo bili , bilo 34.C , na Grossu bilo 6.C
