Defile je meni manje bitan kojom cemo trasom.
Bitnije mi je to parkiranje i ostavljanje motora dok smo na drugim aktivnostima.
Taj deo precizirajte i osmislite lepo.
Konkretno , od toga i zavisi ocu li pesaka da dodjem ili motorom ..
Ne bih bas da u situaciji da krene neki stampedo poobaraju motore , ili da ih neko tamo gazi s nekim traktorom.
Mozda sam preskocio , u sta sumNJam , ali , za kolege koji planiraju motorom u subotu da idu : zna li se neki plan ? Odakle se krece ,.gde se idez sta se radi , gde se ostavljaju motori ? Ima li se "plan B" , u slucaju neceg nepredvidjenog i to ?
Kad vec zli peder jubucka za roming, reci mu molim te , da kad mu prevaranti traze lovu na pumpi za gorivo, da ne daje ...zapravo, da ne daje istom liku dva puta xxaxaxxa..
Ne zajebavaj , kakav dug ... To je sitnica
Kupujem kacigu za klinca , u M velicini... Posto je ovo samo za "premoscavanje" , trazim jeftinu varijantu.
Bilo bi ok da ima pripremu za komunikaciju , a ako ima naocare za sunce - ekstra.
Ful face , sad ima sociva pa nije nuzno flip up, ali moze i flip
tako je ! on je suvlasnik restorana Sovinjon na NBGD , a ja tamo sviram 4,5 puta mesecno. mnogo dobar lik , i uvek je vozio dobra kola i motore.
sinoc sedimo i veceramo i on mi prica taj dan kad je kupio hayabusu i spomene mi "jbt hteo sam da zaplacem od srece" , i meni fles da sam procitao to ovde , i povezem 2 i 2 ...
hahah... djolence legenda...
Hocu hocu ...vec imam sacuvane i sve markere i rute po danima...samo jos da proverim ovaj zadnji dan sto Tedy rece i postavicu sve ...
Postavicu i link do hotela u Tolmezzu , 70e soba za dvoje , i ljudi pristaju da cuvaju auto sa prikolicom dok god sam na putovanju .
Ili , mozes i da mi ostavis mail , pa da te dodam u mapu , i vidis odmah sve
Samo da klopam pa cu sesti za lap top da vidim ovo.
Cek cek , prvi dan ono gore , drugi dan Bolcano - Stelvio - Bolcano ....
Dakle , u Bolcanu sam .. Treba se vratiti u Tolmezzo , gde me ceka auto , ali se ne vratiti istim onim putem sto smo se slozili par postova gore ..
Za to mi treba savet ... To bi bio taj treci dan
do jaja !! 95% sam taj dan bas ovako planirao .. razlika je samo sto umesto u Arabu vozio bih Gardanu...
top top top...
onda mi je ovaj dan resen.
sledeci dan se iz Bolcana vozi Stelvio i dole Mendela , uvece sam opet u Bolcanu... to je isto ok...
onda je ostalo samo da se iz Bolcana vratim do Tolmezza nekim drugim putem i ja sam zavrsio sve !
hvala svima , stvarno ste carevi
Na kraju dana - sve se gleda.
Neosporno je da MM ludak na motoru , ali nemanje mozga ga je kostalo ozbiljno. I povrede i titule..
Moras biti malo i pametan..