Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2763
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Tek ovu tabelu sam pokusavao da shvatim nekoliko puta , pa odustao , ne ide mi... Neverovatno mi je da su brojevi direktno vezani za spoljnu temperaturu ... Nekako se sve nadam da to ulje radi ovo ili ono na toj i toj temperaturi. ( Nikad da sednem lepo i informisem se , mada mi i ne treba da znam) ... Ali, primer , u mom autu ide ulje 0w-20 . Jel to znaci, po ovoj tabeli , da moj auto ne sme da se vozi kad je preko 20.C napolju ?
  2. Jbt...ja ni na jednom motoru do sada nisam video da je na 6000... Doduse , suzuki je jedini brend koji nisam vozio nikad ikad... Uglavnom sam nalazio na 12.000 ( Da ne bude zabune , i sam menjam na 6000 km, nego pitah onako ) A postujes li preporuku fabrike za zamenu filtera ulja na svaku drugu zamenu ulja ?
  3. Postoji li neka fabrika koja kaze da se ulje menja na 6000 km ? Si pogledao user/service manual ?
  4. @ProMaster cita i trepce.. postao si mu sad najbolji drugar
  5. Gospodin, pre svega
  6. Juuu , sad gledam... Moja ekipa je u Vranju , ne u Leskovcu ...prezuBcio sam u glave
  7. Da vam kaze nesto jedan coek... Gospodin , pre svega ! Motor mora biti iz Japana , mora imati najmanje 4 cilindara , postavljenih u redu .... Sve ostalo je kompromis
  8. Zaboravi da sam ista rekao ... Totalno ni na kraj pameti da taj motor ima 2 cyl ... Kreten sam kakvog nema... Prastaj
  9. Vremenska prognoza je presudan faktor , i vrv je vec kasno , ali za to pazarenje u Luisu u Becu, mi idemo 28,29 i 30 novembar . Crni petak... Pandorf i Luis ce biti orobljeni
  10. Moja ekipa dolazi u subotu dole na akciju davanja krvi... Sigurno si cula za Koceta ( Koce u srcu ) , i njihovu zlu sudbinu. Dolaze uvece za BG... Ti delovi mogu da budu kod mene u nedelju ujutru i da ih isporucim gde treba... Ako ne ispadne bolja prica ilj brza , eto , racunaj i na mene . ( Samo ih u Le mora odneses do mog vozaca negde , ne znam tacno gde je akcija )
  11. Ajde pitaj ljubim ti karakter , pa javi... Ako bas nemaju , svratio bih nekad kad si u mogucnosti, pa dizvines , samo da sednem i odgonetnem misteriju..
  12. Uh ...ako je kao tracer , to mi je onda visoko... Hm..zakleo bih se da je sediste nize
  13. Ooo , hvala , hvala... Golica me neko vreme taj motor... Cim sednem na njega znacu jesmo li jedno za drugo .... Samo da nije visok , npr kao tracer 900, versys 1000 ili xr. Ako dohvatam nogama tlo, mogao bih mali krug. Jel tvoj dct ili menjac ? Sta se savetuje ?
  14. Voleo bih da vidim , pa i probam NT 1100 .. Jel se ima test vozilo u Hondi , ili mora molim ovdi nekog ko je iz BG ?
  15. Aj procitaj opet , mozda ti se javi samo
  16. ne znam kako su se pokazale za leto , al moja zena kuka na pertle. ja imam kopcanje kao ovo dole i milinkovic...laksi je zivot
  17. Pa nije on pokrenuo temu... On samo doleva so na ranu
  18. ne moras meni...ja sam zakleti protivnik svega sto mirise na kinu i pirinac... nego , kad se vec frljamo s opremu...
  19. taj Corte sam propustio , video sam.. ali nesto me odbilo , usao na streetview i nesto mi bilo bas , ono... ne ne , povecacemo broj dana sigurno , samo da napravimo nekako da bude smisleno plaze i to - ok , samo , rekoh , jos sam u situaciji da mi je ovo moto voznja ,a na more idem s porodicom , tj vucaram klinca... kad se njega ratosiljam - zivot ce postati laksi i u takvom scenariju meni i zeni bi ovo bilo moto vozanja sa letovanjem , i trajalo bi 15 dana... ali, sta nam tesko da se za 7,8,9 godina vratimo ovde ?
  20. idi podesi preload na golfu , pa se vrati
  21. niko nije spominjao cenu nigde... decko je napisao da se misli izmedju ona tri modela racunam , cim je njih izabrao sigurno su mu lepi... tako da to ne uzimam u obzir a i jako je subjektivno... ali , sa tehnicke strane ko god napise da je strom i versys "tu negde" - ono , sta dalje da pricam ?! gledam da se drzim ovih ponudjenih modela , jer ako gledas i to - sto bi dao za stroma klotaru 8500 , kad za te pare ima CF moto 800 , sa ABS , radarom , tempomatom , navigacijom , medijom itd itd itd itd
  22. mislicu na tebe ,i na tempomat , dok solim jaja na korzici
  23. da osvezim oglas... aktuelna prica i dalje
  24. Pa mozgao sam dosta oko ovoga , i mislim da delim misljenje... Ma meni u tom delu samo smeta mrtva dosadna hrvatska i ona "pravina" od auto-puta. Kad dodjem do zagreba posle lagano... Brzo sam u ljubljani , a posle je sve lakse .. Auto put kroz sloveniju je lepotica
  25. Cek cek , sta pokusavas da nam kazes ? Da je Verys zapravo Tajlandjanin ?!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja