Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2755
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Ovo ne nalazim ni na jednoj listi ... Nadjoh ovaj za kawu , al kazem , nema gtr na listi . Nosač Tanklock torbe Kappa Kawasaki Versys 1000 (12-14) BF04K | Moto Bike Shop MOTOBIKESHOP.RS Specijalni nosač tank torbe za motor sa Tanklock sistemom.
  2. jebem mu , pokusavam da nadjem ovo za moj bajk i skinem po gradu top kejs... trebala bi mi bukvalno najmanja tank lock torba , samo novcanik , kljucevi , naocare za sunce i to je... sve sto nalazim , velike neke
  3. bracko , jesi ti siguran da si probao stroma 650 ?!?
  4. Ma bili su dobri srafići , nego 4 komada na kormanu poceli da rdjaju... Ja ih naprskam antirosom i nesto se smetnem , zaboravim ih tako...posle par dana, imao sam sta da vidim.. oko njih sve oni beli kristali , srafovi pocrneli , matirali, uzas. Skinem , ocistim , vratim , posle par dana opet se pojavi .. Vec sam poceo da pizidim... Ali sad posle ovoga - nece vise def
  5. Cuo se sa @N.F.S. ! Boles je prelazna !!! Jesam bio "malo" šano - dušo , al on je perfekcija ! Imao neke usrane srafove , pa me covek opravi kako da ih resim
  6. Salu na stranu , ne znam sa cim slika taj burazer gore ( one prve slike , ne ova zadnja ) , cuveni madjar ...ali kad sam kupio sliku - 12 , 13 mb. Neki dan sedim s drugom i nesto mu pokazujem ( i to na kompu ) , zumiram do toga da mogu da vidim DOT gume ... Nije normalan lik
  7. ...hmmm, pa sad , kad tako kazes....
  8. Kupi sliku, nemo' si pirocanac
  9. Ne mogu da razaznam sta je ono na slici u cemu se razlikuju dji osmo 4 action i adventure. I vredi li razlike ? ( U smislu , dal se isplati uzeti ovu jeftiniju pa dodatke kupovati ili oma sve ... )
  10. Mislim da ti nema ravnog...
  11. Ne ne , to svakako ... To je ok Nego , htedoh da kazem , da nije bas poslednji zato sto ne zna ... Nije samo njegova krivica
  12. On trazi nju... Marija je na 2 km od tebe ..
  13. Dakle , u pravu sam... Nije samo on kriv , zar ne ?! Naravno da trazi tip top setovan motor , jel trazi previse ? Meni smeta kad je pozadi mrtvi mitas , pa pljujem, kunem i sta znam , ovi su ko zna koliko levela iznad nas i obicnih smrtnika , idu 350 kmh , i kao "vidi debila, trazi savrsen motor" Ma jok matori, koji ce mu ...moze i da se trese .
  14. Paaaa , ako si u pravu , poprilicno gube smisao neki postovi "struke"... Ps - strucno je , kako nije , kad laici poput mene dobiju detaljan izvestaj kako i zasto se nesto desilo , sta su trebali, sta nisu , sta ovo, sta ono...
  15. Nemam , nemam, zato i pitah ovde... Ko pita - ne skita !! Strpljivo cu sacekati odgovor struke
  16. Ok ok... Ajde... I ja , kako se blizi , reagujem mozda impulsivno..
  17. Trenutno je razdor zbog : "da se krene u 8 ili da se krene u 9" 3 stranice ? Razlozi ... Ovi su oni , ovi su ovo ...ovi ovako, oni onako .. Mi cemo , oni ce ... Sat vremena plus ili minus , rodjaci moji !!! Jurimo da promenimo sistem ? Zaista ? Strahotica lagana
  18. procitao sam ... Ali, sta se desilo sada pa je zavrsio prvi ?! Za japan sam skontao - veliki diskovi , jaka kocenja , staza koja ni ne treba da bude u sampionatu , pa je pobedio . Sta je bilo da pobedi sad ?
  19. Imamo li neko objasnjenje za ovu trku ? Kako je ovaj mucenik dosao do prvog mesta ? Kao ono , tipa , staza za kocenje, veci diskovi itd itd... Stae ovde ?
  20. Pa trebalo bi da je izvadis
  21. Kao sto rece jedan pametan covik , protiv prirode i medEcine se ne moze
  22. Probaj ovde https://maps.app.goo.gl/sCm7grEgaHdwyFu89 Toe ov0
  23. Saglasan !
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja