Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2767
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Ima tu dobra deonica Petrovac na Mlavi - Zagubica .. Pored manastira Gornjak...dojajni su predeli ...Homoljske
  2. Meni je bitno samo da nije CH nov nov nov ... Svajcarci su takva prevara, da su direktni konkurenti SaBčanima
  3. U kakvoj si ti zabludi , samo da znas ...
  4. evo ga !!! toliko ga trazim . ko je momak sa versysom , da mu otmem kofer
  5. moze li da se koristi snimak ? nece biti tuzbi za autorksa prava ?
  6. Sta kaze tatko ? Ako sam dobro video , malo mu je zasuzilo oko ...verujem da ni on nije ocekivao ovoliki broj
  7. Lep broj nas bio ...alal vera
  8. Ja sutra dolazim svakako , kad su deca u pitanju tu sam tanak, ali realno je logistika zatajila za ovu akciju ... U smislu , kontak s ocem , s organizatorom , tamo vamo, ne znam... Samo se nadam da ne dodjemo sutra tamo , oni ljudi usli u Tirsovu vec
  9. Dobre vode i Sutomore - cirka skroz druga strana
  10. 6:45. Deal !
  11. Pa ja sam ti u Slavka Rodica ..sta znam , rakovacki put , drajzerova ...ili gore banjica , autokomanda...kako oces Flomaster je u mom imenuku upisan kao "stefan ispala"... Treba li dalje da pisem ?
  12. Dolaziiiim @Gervasius , pokrenuo si temu...daj , pisi nesto , ako si u toku
  13. Imas satnicu "u 15 minuta" Mislis li da moze preciznije ?
  14. Em ti fale cilindri, em su pogresno rasporedjeni
  15. Švedski pneumatik , u vlasnistvu Continetala , Gisalved ultra speed 2 , 4 komada u odlicnom stanju. Gume su DOT 1721 , ravnomerno trosene , nisu krive , izuzetno tiha i mekana guma. Prilikom skidanja , vulkanizer je izmerio dubinu od 4,7 mm , sto se moze videti na slikama da do repera ima bas dosta. Cena 160e
  16. Da da , sad sam shvatio .. Nego, pomislih da se znate pa sprdate jedan drugog .. Jbg
  17. Mogu da mislim kako je kad neko ko ne zna cita sprdanje izmedju mene i pomastera ( flomastera ) , a ne zna da se druzimo... Isto sam pomislio , zajebavaju se...
  18. Pre svega....pugomrzac
  19. Podrzavam milion posto... Nego , mislio sam da sam ja jedini lik koji je to uradio u istoriji foruma .. Sad mi lakse ... Brt moi
  20. jel neko za neku voznjicu u petak ili u nedelju ? neka jednodnevna .. mozda Rumunija , semenik ili negde ovde po Srbijama , a ?
  21. cek cek...jesi ti to vratio fabricki izduv ?
  22. Lorenco , vozac o koga se Dukati ogresio do jaja i zbog toga zvacu svoje dupe , jer bi imali sve ovo dosta ranije.... I onaj burazer iz tog vremena , sto ih je obarao kao kegle. Boze , lagano sam zaboravio kako se zove ...
  23. Jok...samo granny anal gledam
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja