Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2763
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Realme c63 , uzet preko mts , nov telefon , upaljen, isproban i to je to. .. star je 15 dana. . garancija je 2 god u mts-u 130e
  2. Da bre.....da da Sjajno ! Bravo
  3. Naravno da moze ! Gde si ovo bila , poznat mi zid , al me uspevam da se setim
  4. Radi !! Bog ti zdravlje dao !! Fala
  5. Kakav je ovo qrac sa Banjajom vise ..
  6. Da ih ne grde kuci za 30e/mesecno ? Neka, dajte za nas neupucene sta se desilo na sprintu ?
  7. Koliko kosta na moto gp da se pretplatis da gledas kvalifikacije i trke... Mrtvi sbb jebem li im semenku
  8. Svaki dan bih vozio transalpinu
  9. @ProMaster i moja malenkos'
  10. A njega da ne zapostavimo...
  11. Moze li ova fora da se iskoristi za zamenu ulja u kocnicama ? Ne znam kako je na fjr , verovatno isto kao i kod mene , dual brake , i nisam siguran , ali mora da ima neka fora da se zameni i ulje u abs jedinici
  12. Od kad su krenule te boje sto se samo-popravljaju ?
  13. Jel to ona sto se nesto sama regenerise kad se ogrebe i te fore ?
  14. Uuuh , sto je lep
  15. Jos da nam priznas za koliko si nas slagao ovde i sve top ! @Bor-i-slave , eto , secas se da sam.ti rekao kad je meni prilika da preticem njihovo visocanstvo ? Kad stanu da doliju ulje !
  16. Takoe.. Da je pitam jel pusi , ako je sos u pitanju ? Ali, dobar je mare... Nije mu devojka u imeniku "Steva elektricar" , nego "agentkinja iz atlasa" .. Zensko je , pa ne moz sa zajebe pred zenom sa viber slikom
  17. Ahaaa, sad kontam ...ovo nije kanyarfoto , onaj popularni Madjar sto ih dize kad padnu . Ovaj .. https://www.instagram.com/kanyarfoto?igsh=Z2N5ajdvMms1NHEy Ovo je kad se spustas ka Bormiu , sajt je stelviofoto ... I kod njih ide brzo , ali da, u pravu si ,.tu se malo ceka.. Bravo
  18. Kako "cekas" ?! Cim uplatis moze download
  19. Skini watermark , nemo si pirgos alooooo
  20. Hvala , ne treba... Sastavio sam im mail jedan uzduz i popreko , pa su me ubrzo zvali.. ( Dobio i ekstra popust za lose iskustvo ) Debilcine mrtve , bavis se sos pozivima kad je frka , i ne javljas se na tel.. Sve i da ima poseban SOS broj , losa reklama do jaja
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja