Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2755
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Slaba mu motivacija
  2. Da da, definitivno ....zato i otvorih temu, nisam skolovala za ove stvari, bolje da pitam
  3. Ne mogu da prepravim naslov oglasa , ali ne kupujem vise gopro , vec dji osmo 4
  4. U toj klasi low magareta , spada i yamaha thundercat , kod koje je agregat nenadjebiv.... Ugradjivao se bas dugo , a u amerikama jos duze , mislim cak da je isao i u r6... A nije ni trom , sta znam , skroz ok motorce
  5. Pa i ako ti je dijagonala 32 inca neces videti razliku ... Ali ako ga pustis na neki home cinema , ogrooooman tv ...ima
  6. Pa gotova tema... Sve si nas izneverio... Sad cemo da off-ujemo
  7. Ne idem ja nista van gabarita...ova mazda se fabricki prodaje sa 17 i sa 19 , zavisi od paketa opreme . Evo, zile kupio novu sa 19... Zanima me , daj slike , cene , nesto
  8. Ajde napravi bratsku cenu za te gume , pa da vidim sta sam gde sam... Vidis da ovi dobri ljudi kazu da je dji osmo bolja opcija , pa mi taj hero 11 nije interesantan
  9. AM jednom se nije proslepao uz brata jer ga Banjaja sjebo - nema ga...
  10. 1. Nije mi palo na pamet 2. Nije imao ko da me posavetuje 3. Jedan drugar ( dobro, ne drugar, govnar ) , ispalio za povratak , pa smo sa ja i zena mi vracali sami, dosadno ovo ono . 4. Ne znam gde je brat koji to prodaje... 5. Smoren , jer smo planirali da taj petak osolimo jajca u more Talijansko, ali , da , ispali jedan decko pa smo promenili planove.. 6. 7. 8. 9.
  11. Pa kazem.... Nisu felne i gume skupe , nego sam ja sirotinja
  12. Vid' kardance. Ko grisine
  13. Nego, jesul to 19 na njemu ?! Sad svi furate 19 , samo sam ja mali rumun na 17
  14. Meni je kljucno da ima GT oznaku, a sve nalazim obicne ... PR6 ima u GT. Klasika, najbolja ponuda u Xmoto , ali pitanje od 80e , jel moralno uzeti od njega ?
  15. Gledao sinoc , te cetvorke - samo nove ... Jel to niko ne prodaje ili ...? Stae fora?!
  16. Nije Mir baksuz , nego je Markez iskompleksirani debilčić
  17. Moze...samo da Banjaja opegla ove ... Aleks Markez - najveca slina svih vremena
  18. Kud postavi ovo... Bolje je bilo da ne zna i sve sto uz to ide....
  19. Tezak si coek
  20. Majke mi, nisam registrovao uopste
  21. Ti ?!? Meni ?! Ne secam se jbt...ili , nisam cuo , ne znam
  22. Daj neki klip , bas da vidim kako izgleda
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja