Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2763
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Ok ok... Ajde... I ja , kako se blizi , reagujem mozda impulsivno..
  2. Trenutno je razdor zbog : "da se krene u 8 ili da se krene u 9" 3 stranice ? Razlozi ... Ovi su oni , ovi su ovo ...ovi ovako, oni onako .. Mi cemo , oni ce ... Sat vremena plus ili minus , rodjaci moji !!! Jurimo da promenimo sistem ? Zaista ? Strahotica lagana
  3. procitao sam ... Ali, sta se desilo sada pa je zavrsio prvi ?! Za japan sam skontao - veliki diskovi , jaka kocenja , staza koja ni ne treba da bude u sampionatu , pa je pobedio . Sta je bilo da pobedi sad ?
  4. Imamo li neko objasnjenje za ovu trku ? Kako je ovaj mucenik dosao do prvog mesta ? Kao ono , tipa , staza za kocenje, veci diskovi itd itd... Stae ovde ?
  5. Pa trebalo bi da je izvadis
  6. Kao sto rece jedan pametan covik , protiv prirode i medEcine se ne moze
  7. Probaj ovde https://maps.app.goo.gl/sCm7grEgaHdwyFu89 Toe ov0
  8. Saglasan !
  9. @Nole Bg , na ovo sam mislio , vodi racuna da ti ne zagorca zivot , nije kao da se ne desava Usput - volEm i ja da rucam s drugarima sa foruma aloooo
  10. Na taj taj...na taj sam i mislio. Salim se. Mislim, ne salim se , stvarno imam slova kawasaki , kupljena kod culeta iz neke odstete , 9000 din placena .. ali necu radim ovo sivo na koferu... Ne mogu da ga skinem, inace bih uradio. Prolazi nazad kroz sarke , a sarke bez da se razbusi druga strana plastike , ne mozes da izvuces osigurac...ali bas je dojajano ispalo
  11. Aaa , mozda sam pomesao nesto... Nije da pratim razvoj GS-a , nego sam se interesovao oko nekog RT-a , pa mi neki uceni ljudi rekose sve vrline i mane tih modela ...
  12. Cek, jesi pomislio da nemam fabricka "kawasaki" slova ? Nemo' se vredjamo
  13. Zar ne vlada sveto pravilo da se GS-ovi od 2014 - 2016 ( ako se dobro secam ) zaobilaze u sirokom luku ? Ili sam pomesao ?
  14. Mislio sam da ne uvaljujemo tuki jedni drugima na forumu .. a onda nole proda motor forumasu. Ccc... Nego , pitanje od sto evra !! Sta je sledece ? Zapravo neeeee Koji GS je sledeci ?
  15. Pa kofer je konkretno givi v47 , to je kofer koji kawa ugradjuje , samo ga brendira sa strane , pa umesti v47 pise kawasaki , evo , kao kod ovog burazera negde preko... A ako ti na sliku cudno deluje , samo sam prislonio poklopac na gornjim slikama , da vidim kako ce da lici, dok sam dolazio kuci . Donja slika je montiran poklopac
  16. Sad tek pogledao trku .. Bezeki je kraljina, kapa dole .. A i ovaj Akosta , koliko kasno koci , jebe mamu... Qurtica tanko ...
  17. I dan danas ovaj motor izgleda bas brutalno, a secam se kad se pojavio - piskanje u gace .. Pravi naked za zujkanje po gradu ..
  18. Ima da me navucete da pocnem da pratim wsbk , jebem mu sandalicu. A osecam da je bolja prica nego gp
  19. Gde je onaj sto je izjavio ovde da mu kofer bode oci ?! Jel ti bode sad oci , ubodem ti komsinicu bas ?
  20. A brateeeeee , ne seri ?!? Nikad ikad nemoj da prodas ovaj bajk... On ce u nekom trenutku postati to da nece imati cenu, samo docekaj svojih 5 min da se sepuris tada. Do jaja ! Prelepo ti je to motorce! Isao li si nedje dalje s njim ?
  21. Evo jos odlicnih predloga. Motourvibes 🏍 Tours&Adventure (@motourvibes) • Instagram reel WWW.INSTAGRAM.COM 2,052 likes, 15 comments - motourvibes on October 3, 2025: "This is... 🏍 . 21 Tage... Kad odvozamo ovo, lagano sve sa reelsa ce biti " vozio sam"
  22. Sve bi to nekako sazvakao da se slican scenario nije desavio sa Lorencom... Jebeni kurcic za kolena .. Ako covek zahteva , sta je problem da mu modifikujes i das mu, svakako je na njega odgovornost
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja