Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2755
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Gledao ovo sinoc.. Ma , mislim da si prestrog... Ja bi metnuo gume , do 4 god lagano
  2. A ako je cuvana - gde - je dobra , a ako je cuvana - gde - je losa ? Daj neki parametar , jer , nemam predstavu na sta mislis kad kazes "ne znam ja gde je ona cuvana"... Gde je mogla da bude cuvana ?!
  3. Pa nova guma je do 5 ili do 6 , zaboravih sad .. Sta ako je 4 ? Sta se , ispostila ?
  4. Pa kakav tacno problem imas sa dotom 22 ?!? To je nova guma !
  5. Jbt , tu je jos jeftinije
  6. Ma gde mala ...vidi 330e set pilot road 6 gt Mislim da su kod nas 55.000 din pa na gore...mozda i vise ..
  7. Nasao sam gume u DE , bas dosta povoljnije nego kod nas, samo ne znam kako da ih dopremim do srb. Znam za de.prevoz , samo kod njih je 5e / kg. Gume , nek su 12 kg , 60e dostava , onda vec i nema racunice za cimanje
  8. Oglasi : Filter : 1. 2017 god + 2. Cena do 10.000e 3. Turing + sport/turing 4. Broj cilindara 4 Oglasa 12 : Drugu sliku nisam ni hteo da kacim , ubacio je neke pede 125 ccm, neke gluposti .. Tuga , cemer i jad
  9. Kako koga ? Pa mene. Ja sam tebi objasnio sta mislim , i sta me zulja , ali sad kad ti meni treba objasnis - koga briga ? Nie lepo... Iskljucicu se iz dalje komunikacije na ovu temu ... ( Da ne ispadne neko pogresno sHvaćanje - nisam za deobe/podele , upravo pisem da me to nervira )
  10. Evo da ti pojasnim...pa da pojasnis i ti meni. Ja kazem gore "gledao sam TV , voditelj kaze , ne znam, vozi se protesna voznja zbog oduzimanja motora bla bla u organizaciji belih zeceva"..... Ti kazes : "To je apsolutna glupost izrecena od strane voditelja. Verujem da je apsolutno neznanje i neprofesionalnost u pitanju, nista vise od toga. Lupio pa ostao živ". Pa prvo pojasni ti meni , otkud tebi ovaj stav ? "Ti verujes" ? Verujes da je on rekao dve reci koje su mu random pale na pamet ? Beli i zecevi ? Verujes da je video nekome na jakni prisivak beli zecevi pa se odlucio da to kaze ? Sta ti verujes ? Da je lupio pa ostao ziv ? Ja evo, ne verujem ... Ja verujem da je mozda s nekim par minuta pre reportaze popricao , da mu je neko rekao , da nesto, ne znam... Sigurno je da ne verujem da je "lupio pa ostao ziv" ... Verujem u sve ostalo , da ste tamo bili svi tugedr , da je bilo prijateljastva , da je bilo sve top. Ja govorim o konkretnoj stvari koja mi upala u uvo... Nisam ni siguran da li mi smeta to sto je i da li je organizator ovaj ili onaj... Smetaju mi puno drugih stvari , ali to sad nije tema .
  11. Pa upravo je to poenta.... Ti si ubedjen u ovo, Pera ubedjen u ono , Zika ubedjen da je ovako bolje a Mika da je onako bolje. A svi zele isto... Mnogo vas je sa ubedjenjima
  12. Koga mleko opeče , i u jogurt duva
  13. Ma razgovaramo se... Opusteno...
  14. A mozda sam samo naucio da prepoznam eksere
  15. . Za sve ostalo se slazem sa vama.... Samo , u ovo ne verujem ... "Sam lupio" , "sam zakljucio" , "izrecena glupost" ... Hm...ne znam... Mogao je da kaze i MC Srbi , MC Bezbednost , ili bilo sta peto....
  16. Ne mogu da odolim utisku... Parola "svi ko jedan" ( kako bi mozda i trebalo da bude ) , jer sta znam , svi smo mi bajkeri i svi smo uz studente ....sad , neko pomaze vise neko manje , kapiram da u mnogome zavisi od zivotne situacije , porodicne , zdravstvene ..sta znam . A onda - podele ! Mnogo smo podeljeni . BJB , BUS , ovi , oni , mi , oni, nasi, njihovi....sinoc gledam N1 , cekam vest o ovoj voznji ( jer nisam mogao se prikljucim , bio na terenu do 21h ) , reportaza ide u 22h , voditelj izjavljuje : "beli zecevi organizovali protestnu voznju" Stao, gledam, trepcem ... Da sam stigao da dodjem da se provozam- jel me organizovali beli zecevi ? Neko ? Jel zaista potrebno to ? Sve je pocelo da me iritira u trenutku kada je letos bio problem u kretanju "u pola sata" ...sinoc opet isti neki glupi osecaj ... Ono ..sta znam vise .. Mnogo smo podeljeni , to je zakljucak
  17. Evo odgovora uciteljice . Rekao bih da nije neopshodno za sada .. PS - rekoh joj, da smo dostupni , ako ima decice koji su bas lose finansijski , ako zafali sta da bude slobodna da nas kontaktira... Eto ! Dobri smi , dobriiiii
  18. Manje vise zvuk .. Meni je motor sa fabrickim auspuhom zivlji na nizim obrtajima i srednjim ( koliko god neverovatno zvucalo za 1400 ccm , ali def osetim ) , i dok je bila yosimura desavalo mi se jednom mesecno otprilike da mi upali Fi gresku na 10ak sec... Sa fabrikom, evo 3 godine, ni jednom. Aftermarket auspusi vrede samo i iskljucivo sa mapom za taj i taj model. Ovo sto se menjaju topovi, bidzevine ove - to je sve smehotres i samo zbog zvuka i lepote. Sve ostalo je na strani fabrike
  19. Evo ga...nisam mu se javio i trazi na fejsu.. Ako neko poznava gospodina, kazite mu da jos većamo sta da kupim
  20. mogu da pitam ovu uciteljicu sutra , sad je vec kasno , pa da javim... predstavu nemam sta je taj kurs.. inace da , ja sam za... sto ne
  21. braćo ... život je jedno kratko smeće... ovo je jedan primer... kad sam im predao komp i krenuo kuci , seo u kola , pune oci suza , mislim se , koliko ima ovakvih porodica...koliko koje i ne znamo da postoje negde... koliko ima bolesne decice ... koliko nesrecne decice koja se muce svakako... dakle , da zajebemo svadje , podele , nesuglasice , razmirice.... sve je to resivo i sve je to glupost... budimo ljudi !
  22. Tekst zene/uciteljice koja mi se javila !! "Јављам се поводом објаве којом се оглашаваш да би поклонио компјутер. Јављам се и као учитељица два од четири детета самохране мајке, а ромске националности. Мајка има минималац, плаћа стан, троје деце издржава, а најстарије живи у Смедереву са оцем. Лазар и Василије (пети и први разред) су моји ђаци и о њима имам високо мишљење. Веома су интелигентни, културни су, чисти, васпитани. Немају подстицај средине да би се довољно квалитетно школовали, али имају изванредна постигнућа. Када су од града добијали ваучере, мајка је трошила новац купујући деци патике, опрему. Није препродавала картице као многи. За школске сврхе је за децу потребан компјутер. Сада имају предмет Дигитални свет и радимо основе у пеинту, ворду, ПП презентације, Скречу. Могу да вам проследим контакт телефон мајке. Сигурна сам да би син Лазар са пажњом и великом захвалношћу чувао и учио за компјутером. Телефон мајке (Славица) +38161...... Унапред захвална, уколико већ компјутер није неко за себе резервисао." Posto mi je prica delovala ok, odlucio sam da bi njima znacilo.... Javio sam uciteljici da me najavi kod majke !! "Чуле смо се и одмах је јавила деци да им је учитељица набавила компјутер. Деца у пресрећна. Раније сам петака, бившег ђака, а брата (Лазу) спајала са децом која имају компјутере да би завршавали домаће задатке. Мајка се распитивала за школу пограмирања, али јој је превелика цена. Углавном, сви су се обрадовали. Улица је ------------, живе у сутурену. Остала деца их воле." Ljudi moji... Ne mogu vam opisati situaciju .. Oni su kao med, zive u vesernici stambene zgrade , u "cigli" ... Mala ( mozda treci razred ) me nudi kafom , vodom. Pa onda "a hoces pivo?" Stariji je gleda "pa nemamo pivo" ona , cuti , kao , provaljena je ... Majka na ivici suza , srecna , a steze da ne zaplace , resila deci komp... Pocepao sam se na pola. I , pozdrav od moja nova 3 drugara !! ( Živote , mater ti jebem pokvarenu... )
  23. Ovu objavu sam objavio i na face , prvo na stranicu "moja rakovica" ( sa namerom da poklonim klincu nekom , tu u kraju ) , a onda i na svom profilu.. posle par sati, mogu samo da kazem "ljudi su govna!" Javljaju se ljudi , jel moze samo monitor , jel bi prodao za neku simboliku samo komp, jel moze meni ? - a ja udjem na profil , prste slike sa mora , muz slavi 45i rodjendan u kafani ..... Jebem mu misa , blago sam razocaran... Ako se niko uskoro ne javi , Piki , prosledjujemo toj decici. ( Vise nisam ni sam u sebe siguran, jel uopste ispravno ovo sto sam pogledao profil toj zeni koja se javila ...sad se osecam lose....u pm )
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja