Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2755
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Ti me bar znas iz vremena pre 15ak god , kad mi se pola onog drugog foruma smejalo , jer sam prevrnuo srbiju uzduz i popreko da pronadjem za zzr600 zadnji fabricki nosac tablice i ovde je ista prica...
  2. Voleo bih da poklonim nekom detetu , ciji roditelji trenutno nisu u mogucnosti da priuste , kompjuter i monitor. Ako postoji neko ovde od kolega cije bi dete usrecio ovaj skromni poklon - rad sam da poklonim ! Ako znate neko dete ciji roditelji nisu u mogucnosti, imate takvog klinca/klinku u komsiluku - javite mi. Komp nije sad neka gejmerska masina , ali YT , i sve te laganije igrice - moze da tera opusteno. Nemam puno vremena pa bih izbegao slanje postom, a i vrv bi slepci izlomili monitor , pa bi bilo ok licno preuzimanje , ili bih ja dovezao gde treba ako je blize , ili da organizujemo po nekom ako je dalje .. Komp je HP , a monitor LG. Saljem i slike. Moj broj je 0641293476
  3. daj ovu sliku bez bocnih a covek metnuo 56 l kofer...kakvo skrnavljenje
  4. znas kako... meni su klinci vec porasli , ja vise s njima nemam obavezu da i ja i zena mora budemo kuci.. u nekoj buducnosti , akcenat ce mi biti na putovanja...sa zencetom... dakle , treba mi turing bajk , to je jasno... s obzirom da nisam fan cevurina na motoru , nosaca kofera i tih stvari - buduci bajk bi trebao da ima kofere bocne fabricke , koji kad se skinu , ostane rep kako Bog zapoveda , bez ikakvih cevurina i slicnih sranja... hayabusu ne mogu zamislim ni sa top koferom , a kamo li sa bocnim , a i za bocne mora ima neke cevurine.... sta znam... nije tesko naci zamenu GTR-u u smislu snage , brzine ne znam ni ja cega ...ima mopeda ...nisam ti ja trkac neki... volim da poteram , ostro i brzo vozim nekad , ali to , na koleno , na lakat , na glavu , nisam ja taj... a pogotovo , kao sto rekoh , kad putujem sa zenom , ono , oba roditelja na motoru i to... bas kupac o kome pricam je imao nekog zzr 1400 , neki special edition , nesto , ne znam , letos mi nudio zamenu , ali ne... ipak je turing pre sporta... ( kad sam se ozenio zenom koja obozava da se vozi , jebo me pas...)
  5. eee , pa gledam nesto novije... nema nekog smisla da prodam motor 2017 i kupujem 4,5 god stariji.. trazim nesto , staro 5,6,7 god , sta znam... k1300 sam probao jednom kad sam prodavao vfr , pa se u toj prodaji pojavio lik koji je hteo da menja , za ovaj k1300 ...
  6. Zapravo, od tasta je ... Ja vise pomazem kad zapne ... Ali da , radimo tugedr... Nas je siv
  7. Dal slusa ovaj google sta pricam , ne znam...ali evo , izadje mi...
  8. @Motorcyclist -ete ga sa kracom varijantom
  9. samo deluje veliko kad nema bocnih kofera... kad ih stavis , tacno bude kako treba... taj čunak , realno je dizajnerski do jaja , samo , istina , dugacak je... ali, ja to vozim bez bocnih pa malo skrnavim... a kupio sam ga sa yosimurom , ali svi znate da sam fabrika tip , pa sam yosija prodao , vratio fabriku .. sad je taj motor : udoban , brz i TIH !
  10. uh ... imao sam V4 u VFR 1200 f ... stvarno sam stava da taj agregat ide kao sumanut, ali ja sam izgleda od onih koji ne vole... taj zvuk ili volis ili ne volis...ja sam otvarao klapne , zatvarao , jebo ale - nista !! taj motor mi je uvek radio kao retardirani skuter ( ili je moj bio nesto pokvaren )...ja sam hvatao sebe da 80% voznje slusam agregat i cujem neki novi zvuk.. ne bih to sebi radio ikad vise
  11. a jes sila u pm... cetvrta sezona kako je kod mene... vec me hvataju pundravci... nikakav valjan razlog za prodaju , samo sam besan
  12. aaaaa, pa dobro , istina , ovaj pisa po sirotinjama , ali htedoh da pricamo o motorima sto rece Rus , koje bi mi zena oprostila , i da moze da stigne barem u danu do Ljubljne , bez da me upuca do Novog Sada
  13. brapo moj ... kako da ti kazem.... endzoj !! https://www.youtube.com/watch?v=Ooo0mOqkvig FORMULA !!!!! JEBAC MAME !!!!
  14. Cek, zajebas li me ?!? Mora pogledam brojke sada, kg, hp , nm... Nevera sta mi pricas
  15. hahah , a ovaj burazer se pretplatio na ovaj kamen vrhunski...kakav flash back
  16. evo me na trecem videu... gross.. ovo me plasilo , a vidim , imao si peh da te zadesi VS jebes mu mater bas zato ti se video i zove "da li gross vredi 35e?" odgovor je upravo ovo.... zavisi sta vidis ili ne vidis
  17. sad sam oglasio moju koznu. ako je prodam - kupujem ovu jupiterovu ako je ne mazne neko pre..
  18. GUIDICI kožna moto jakna – L veličina Original GUIDICI kožna jakna izrađena od kvalitetne prirodne kože ( govedje !! ) , sa ojačanjima na ramenima i laktovima. Tri spoljašnja džepa sa rajsferšlusom + rajsferšlusi na rukavima. Jakna je nošena, ali veoma očuvana Veličina: L Boja: crna Za dodatne informacije i slike – slobodno se javite. Cena - 100e Jaknu sam redovno odrzavao kremama za odrzavanje koze gospodin sa slike oko 178 cm i tada je bilo mozda oko 82 kg
  19. Trebala mi do pre koji dan .. Uzesmo bas letnje. Sad , ako je ova tvoja ok za neko ovakvo vreme bas kao sto je sada , mooooozda bih i uzeo. . imam zimsku , ali je mnogo zimska ..
  20. Kako da kazem , taj sam
  21. Aaaa dobro dobro, ulazem izvinjotinu ! Ja sam tresenje retrovizora doziveo na GS-u , ne na RT-u. RT je motor koga izuzetno cesto spominjem , a nisam probao! Za njih sam se raspitao , znam da mora gadjam nesto posle 2017 ,ili 2018 , sad sam i zaboravio zbog kog tacno problema. Svakako , sve ok, istorija , cuda muda , ali nisu realni razlozi da ga kupim zbog toga
  22. A sto bi ? Da se kaze da sam probao ili...? Volis da gledas u retrovizor koji se trese ceo dok stojis na semaforu ? Probao sam. Drugu dimenziju nisam spoznao... Spoznao sam da ubrzavam u drugu , trecu, cetvrtu brzinu i taman kad nesto treba da se desi - motor je umro ! Stigao si do kraja. Sta znam ..meni je ono ..meeeh. ( Biti covek , i tokom celog svojog seksualno sposobnog doba zivota, ne probati jednom sa muskarcem....hm , kao da nisi ni prc'o )
  23. Bas sam taj gledao juce ... Komentarisemo ja i zena sta je sa sedmom slikom Cirkus . Ovaj motor je mozda i jedini naslednik gtr-u Tacno cu se ubiti .. ( Kupac mi stvara pritisak , on bi da se otera sa gtr-om cim pre )
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja