Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. To je bilo u INOSTRANSTVU, a ovde se priča o dešavanjima i običajima u SER.
  2. 1. Qurta 2. Oliveira 3. Zarko
  3. Nekada istina zvuči kao uvreda. Srećom nije još neko stradao.
  4. Izvini, ali samoubice i potencijalne ubice mi nisu kolege.
  5. Da je vozač kaveza i uradio kao štp kažeš, teško da bi primetio ovoga što se kao budala zaleteo sa motorom. Na snimku se ne vidi baš naj bolje pozicija auta i mesto sudara, tako da samo možemo da lupetamo šta je i kako bilo, jedino je jasno da je posledica pogibije ne prilagođena brzina motocikla. A što se tiče odštete, ako se ustanovi krivica motocikliste - tražiti štetu od osiguranja ukoliko je motor registrovan.
  6. Best

    TDM Srbija

    Ne kupujem ništa dok ne probam. Ne znam kakav vam je bio dogovor, očigledno ne dovoljno precizan.
  7. Biće da je razredni obavio rszgovor sa roditeljima izgrednika.
  8. Strašno. . . . pozdrav za tatu vlasnika motora
  9. 1. Zarko 2. Qurta 3. Morbideli
  10. A bre braćo motoRciklisti, što ste tolko ljubomorni i zavidni? Lepo čovek reče da je to humanitarna manifestacija u okviru borbe protiv raka prostate i samoubistava muškaraca. Sam naziv manifestacije i razlog za organizaciju iste mi govori da možda neko od njih ( ili nekoliko njih, daleko bilo ) ima problem takve vrste i da oće da se rokne ( kažu stručnjaci da oće to kod nekih muškaraca kad otkaže vršnjak ). Kako vidim na Vojinom snimku, učesnici su ljudi u kritičnim godinama kada se javljaju problemi sa ovom bolešću. Da bi sprečili suicidne namere, odlučili su da se lepo obuku, isterali svoje lepe motore i sa šarmantnim pratiljama krenuli da se provozaju gradom. Podržavam njihov gest i borbu za život. Rak prostate je vrlo zajebana i česta bolest. Među mojim poznanicima je bio smrtni slučaj prouzrokovan tom bolešću. Tako da ljudi uživajte na svojim mopedima, skuterima, motorciklima, skupim i jeftinim, pa makar i u masnim i znojavim prslucima i jaknama, ili u sakoima od tvida. Važno je da patka skače i da se radujete svakom novom danu.
  11. 1. Kvartararo 2. Zarko 3. Banjaja
  12. Znam jednog koji je dva XX-a sjebao ovako. Oba puta bio kriv. Sad vozi trećeg . . .treća sreća, valjda.. I da, vodi računa kad i kako obilazi.
  13. Zarko Morbideli Vinjales
  14. Hm, misliš? Bolje ne rizikovati, s decom se nikad ne zna.
  15. Nisam ga znao lično, ali po onome što je i kako pisao, kao da smo se dugo poznavali. Pokoj mu duši i široki putevi gospodnji.
  16. Može, elektronskim potpisom. Ako nađe vremena.
  17. Oće kaki - neće kaki.
  18. 1. Kvartararo 2. Zarko 3. Vinjales
  19. Best

    TDM Srbija

    Na moj TDM stavljen nov akumulator u Oktobru 2012. Stavio ga bivši vlasnik. Ja ga nisam ni video ( akumulator ). Nisam kleme ni taknuo, teško doći do njih. Samo sam par puta one kabliće ispod sedišta što idu sa aku, za svaki slučaj očistio od blage oksidacije ( rđe ). Pali i dan danas. Skoro da jedva čekam da crkne pa da vidim šta je stavljeno. Nemam one cirkuse od raznih dodatnih lampica, ni alarm, samo ksenon na kratkom svetlu - i još traje. Dokle - videćemo. Fabrički regler.
  20. Prepisao je od mene.
  21. Koliko li je VR platio Apriliji da angažuje Savadorija?
  22. A Honda kao mač Excalibur. Pravljena samo za ruku jednog posebnog.
  23. . . . al treba proći krivine do tog pravca, kažu oni što prave muzičke instrumente
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja