Kazes da FJR, RT i KTM otpadaju iz kombinacije, onda pucaj na Burgmana 650. Mislim da ce ti on biti dobar za to sto hoces. Veliki plus Burgmanu je taj sto ima sekvenc menjac, tako da mozes da se igras sa brzinama kada ti bude dosadno. Jos kada na to stisnes power mode, ma sve prsti iza njega. Ja sam razmisljao da ga kupim za sebe pre 2 godine, ali sam odustao jer tada u Srbiji nije bilo dovoljno dobrog, sve neki lupani i sa ko zna koliko km iza sebe.
Citao sam po netu dosta clanaka o njemu i veliki broj vozaca kaze da je mnogo blizi motoru nego skuteru. Sve u svemu, samo reci hvale.
Mislim da kolega Furious Panda ima Burgmana 650 i on ti moze reci dosta vise o tom skuteru i evo nekih njegovih utisaka.
http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34369.msg500917#msg500917