Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Ja imam V46 i do sada nisam imao nikakvih problema. Vozio sam sa njim preko 200km/h, naravno bez problema.
  2. Poslah ti PP, ali ajde da te pitam i ovde. Prodajes li auspuhe odvojeno?
  3. Sve pohvale za Zvonka i od mene.
  4. Montirani migavci. Adaptere sam kupio u Moto Ghost-u, poslednji za Yamahu i kostali su malo preko 700din.
  5. @ Guja Stavljam led migavce cim nabavim adaptere, tako da budzenje ostavljamo za neku drugu priliku. Stop svetlo takodje. @ Radoica Ako se ne snadjem, racunaj da ces i meni kupiti adaptere.
  6. @ Guja Ima li ovoga kod nas?
  7. Ovo i mene interesuje. ;D
  8. Aj da se brzo oporavis!
  9. Znaci spremno za ugradjivanje na moj motor?!
  10. Mikulanac prodaje Yahmahu X-Max 250 za malo vece pare, 2 godine mladja, kupljena kod nas, servisna knjizica itd. Mislim da ti je to mnogo bolji izbor od Aprilie.
  11. Odlicno je ispao! Ubaci u post slike pre i posle, tada ce biti jos efektnije i videce se koliko ste u stvari napravili. Svaka cast!
  12. BT-021 je direktna konkurencija Pilot Power 2CT-u i citajuci na netu, Michelin je za nijansu bolji. Sada je Bridgestone izbacio BT-023 (naslednika BT-021) koja je sigurno bolja od obe koje sam naveo. Nisam vozio na Michelin-u, ali mislim da je Bridgestone previse ozbiljna firma da izbaci novu gumu koja je losija od konkurencije... Pomesao si Pilot Road i Pilot Power. Jesam, u pravu si, mislio sam na Pilot Road.
  13. Sve je receno!
  14. BT-021 je direktna konkurencija Pilot Power 2CT-u i citajuci na netu, Michelin je za nijansu bolji. Sada je Bridgestone izbacio BT-023 (naslednika BT-021) koja je sigurno bolja od obe koje sam naveo. Nisam vozio na Michelin-u, ali mislim da je Bridgestone previse ozbiljna firma da izbaci novu gumu koja je losija od konkurencije...
  15. BT-023 i nece ti osmeh silaziti sa lica, bas kao i meni. Probao sam ih za vikend prema Mladenovcu, ostra voznja, motor u krivini kao na sinama, ide tamo gde si i zamislio. Ortak probao moj motor, inace vozi isto FZ6, i odusevio se. On na motoru ima Dunlop i razlika je vise nego ocigledna. Citiram njegove reci: "Brate, motor ti je kao pegla!" ;D
  16. Ja sam na moj motor stavio Bridgestone BT-023, topla preporuka.
  17. Javljam ti do srede.
  18. Ove tresnje su kao iz bajke!
  19. Al si se navuk'ooo... ;D ;D
  20. Zeljkamp

    Butt Plug

    Sto se stidis, reci, evo i ja cu, ja bih je kokao i koknuo, kako ti volja?!
  21. Zeljkamp

    Butt Plug

    Sto, 'oces da kokas? ;D
  22. Znaci farbas motor u crveno? ;D Ma jok, crveno na crno izgleda bas.... ;D
  23. Zeljkamp

    prodato

    Moram prvo uzivo da ih vidim, a ako mi se svide, onda...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja