To ti je prijatelju kao da si pitao: "Moze li se zebri prisiti noga od...recimo, konja"?
Teoretski je moguce ali u praksi... ??? ??? ko to jos radi !
Oklem ti ta ideja?
Pitam se, pitam...sto li je MZ skuplji od Jawa-e ? :
Salu na stranu, bilo da se odlucis za Jaworku ili MZ-a ovde na forumu ima ljudi koji ove motore poznaju "u sraf"! tako da ces imati sa kim' da se posavetujes oko svih pitanja i nedoumica!!
Srecno sa kupovinom!
hahah odlican je taj Evilov aparat sa jedne strane jedna a sa druge druga Afrika-ili je to jedna Afrika a sa svake strane razlicito ofarbana :D...Lepa kompozicija Rade, a sto ti cuci...!!!
Ja ne mogadoh da vas obidjem...Dok sam zavrsio sve obaveze vec je bilo 16.30...
Bitno da ste se lepo proveli...!Sto rece MZ ima jos par kafana za obilazak i proveru cena i kvaliteta ;D
Cekaj, ako sam dobro skont'o...CZ i Jawa su dva razlicita pojma, ali se zbog papiroloskih zajebancija u nasu zemlju CZ se uvozila kao Jawa pa otuda "zbunjivanja"?
Jel' tako ???