Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. S' ozbirom da nisi malo dete da te podsetim: PONESI FOTOAPARAT SA PUNIM BATERIJAMA !!
  2. bobber...by the river of Babylon :D
  3. Lep ambijent i ideja! Malko sam je obradio-nadam se da se ne ljutis...
  4. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Crni sine Floyd*-e pa kakav ti je ovo fen za kosu :D
  5. Ma meni se cini da sam video za TS, ona kriva... Pogledacu danas u katalogu za 2009-tu kada dodjem kuci...!
  6. PICASOO MZ

    JawaMania

    Gde ces boljeg za motore u Svilajncu nego Bokilica! I ja sam iz Svilajnca ali nisam vidjao ovu lepu Jawu-jel' vozis ti to?
  7. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Neki od nas su "krenuli" u I razred Osnovne skole...pa su sada tu i skolske brige
  8. Evo ti neki dizel agregat(od pumpe za vodu ili od kultivatora) na ram od TS-a...
  9. To ti je prijatelju kao da si pitao: "Moze li se zebri prisiti noga od...recimo, konja"? Teoretski je moguce ali u praksi... ??? ??? ko to jos radi ! Oklem ti ta ideja?
  10. Pitam se, pitam...sto li je MZ skuplji od Jawa-e ? : Salu na stranu, bilo da se odlucis za Jaworku ili MZ-a ovde na forumu ima ljudi koji ove motore poznaju "u sraf"! tako da ces imati sa kim' da se posavetujes oko svih pitanja i nedoumica!! Srecno sa kupovinom!
  11. Imas kurblu kod Gabora... Nego da se ne ponavljam:
  12. Umiri ruku na druge dve...Prve dve (manje) su odlicne!
  13. hahah odlican je taj Evilov aparat sa jedne strane jedna a sa druge druga Afrika-ili je to jedna Afrika a sa svake strane razlicito ofarbana :D...Lepa kompozicija Rade, a sto ti cuci...!!!
  14. Izgleda da jesam... :-[ Izgleda da ne znam... :-[
  15. Da te pitam: Jel' bi uradio ti tako nesto da si bio na njenom mestu?
  16. MALISAN Klasican Indian-bez budzenja... Bavarac u AmeriKi ;D
  17. Poznato je da se Ameri okupljaju da na isusenom slanom jezeru isprobavaju svoje dvo(cetvoro)tockase...Bolje tako nego na ulici Uzivajte...!
  18. Ja ne mogadoh da vas obidjem...Dok sam zavrsio sve obaveze vec je bilo 16.30... Bitno da ste se lepo proveli...!Sto rece MZ ima jos par kafana za obilazak i proveru cena i kvaliteta ;D
  19. Bravo majstore... ;D
  20. Vr'... Jel' CANON-om slikas...?
  21. Bravo Stevo, bravo Miso,vratiste temu na pravi kolosek !!
  22. PICASOO MZ

    JawaMania

    Cekaj, ako sam dobro skont'o...CZ i Jawa su dva razlicita pojma, ali se zbog papiroloskih zajebancija u nasu zemlju CZ se uvozila kao Jawa pa otuda "zbunjivanja"? Jel' tako ???
  23. PICASOO MZ

    JawaMania

    Ma cool sam ja nego, pretpostavljao sam da su Jawa i CZ dva celjada iste majke... :-[ Nisam im'o pojma da je to sasvim razlicita prica...
  24. PICASOO MZ

    JawaMania

    Jel' Jawa i CZ nije isto-mislim ista firma razliciti proizvodi?
  25. Joooj bre covece...Ma je*es tocak jel' tu ruka polomljena, naprsla ili sta??
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja