Jump to content

Moto Zajednica

PICASOO MZ

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3121
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: PICASOO MZ

  1. E pa MZ ova ti je zlatna ;D...sto jes' - jes' !
  2. Bas mne interesuje kako si to osmislio... Inace, meni je muzike (8h svakog dana) pun Q... Najlepsa mi je muzika kada MZ "broji" na nekih 70-80 km/h i vetar koji susti
  3. Ova dva cafferacer-a su interesantni...Prvi je takodje interesantan ali mi deluje nedovrseno!
  4. A za sta sluzi ova kada ??? :D Ovo su ruski IZ-ovi...
  5. Hvala Bane, jedina suvozacica koja se vozi na zadnjem sedistu je moja cerkica kada je vozim u skolu jer samo ona moze da sedi na ovolickom parcetu sundjera... tako da backseat stays (dok cera ne poraste )
  6. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Pa sta si mu ti uradio pa je izudaran?? Sta je "gazeci" deo? Jedino da je sam bandas-felna mnogo iskrivljena, zice se menjaju...?
  7. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Ima ;D : Nego sa kacigom u buretu (osim ako ne mislis da kacigu nosi na putu?)nije bas to-to...Publika koja gleda "Zid" treba da vidi da onoga ko vozi...! Ne znam vazi li novi ZOBS na "Zidu smrti" ? :D
  8. Ne vidim potrebu za stavljanjem drugog karburatora na MZ... Manje trosi?? Pa koliko moze manje da potrosi a da se pri tom ustedi neka "vidljiva" kinta... Prosecan MZ trosi 3-4l, koliko bi trebalo da se ustedi da bi se "videla" ta usteda...? Stvarno ne razumem...!?
  9. TS sa Laletove slike je stariji od nasih, vidis po glavi cilindra i po nozici menjaca(i kod tebe je stara -kriva nozica menjaca)...Mislim da je ovo TS 250 a nasi su TS 250/1-petobrzinci!! P.S.Lepo ste izvarili kurblu-nis' se ne primecuje
  10. PICASOO MZ

    MZ Caffe

    Brankica je carica, pricao sam sa njom par puta...A tek sto tera MZ-ejca, kaze ne bi ga menjala ni za jedan drugi!!
  11. PICASOO MZ

    JawaMania

    Turi gi slikata ;D
  12. S' obzirom da se bavim novinskom fotografijom smem reci da ove fotke koje je postavio luc1fer nisu ni malo NOVINSKE !Mozda bi neka i mogla da prodje da nije uradjena post-produkcija, ali ono sa temom RB-a nikako... Sa druge strane po meni ovo jesu umetnicke fotke...nije klasicna art fotografija ali svakako jeste (u neku ruku) umetnicka! P.S.Ni dela Andy Warhol-a svojevremeno nisu svrstavana u umetnost...
  13. Koliko ja vidim na delu gde se fuzasteri srafe na ram... I mene interesuje kako si to uradio, ajd' neku sliku izbliza!!
  14. Blatobran se ne lije, vec se izradjuje u presi...Nekako mi Lijino razmisljanje najlogicnije!
  15. King pozdravio te Zlatan (od koga si kupio motor) i pozeleo ti brzo ozdravljenje...!
  16. Pozdrav Nole... Deder, postavi negde sliku tvog MZ-a!
  17. Nego, nismo resili tajnu rupice na blatobranu ??? :D
  18. Cestitam Darko-kada ce da se zalije nova VFR-ka?!
  19. Na obe slike su ti kurble od ETZ-a Na obe slike su ti kurble od ETZ-a ... Moja originalna je bila takva a nije menjana, prema tome ista je kao na ts-u. Meni je ova kurbla dosla uz motor, a imam jos jednu rasturenu masinu sa polomljenom kurblom koja je ista kao i ova...tako da mislim da kod tebe nije od TS-a Imam ja jednu polomljenu kurblu pa ako varovi i popravka na ovoj tvojoj ne uspu, mogu ti dati ovu sto imam mozda ona moze da se bolje zavari!!
  20. Pa 2% mesavina 50l benz / 1 l ulja 5l benz / 100 ml ulja 50 x 2% = 1
  21. Fabuloso...!!
  22. PICASOO MZ

    JawaMania

    Jes' vala...!Svrati do Bokilica da se vidimo!!
  23. Cak mislim da su od ETZ i od TS iste kurble...
  24. Ja bih rekao da je ovo ram od ETZ doduse doradjivan ali...moz' biti al' ne mora da znaci
  25. Ja mislim da moze i prava i kriva i da nista ne smeta zakrivljenost...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja