Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. matori, ne pratš, temu detaljno ... c c c nemoj da pišemo u japan da ne znaš 52 strane ljubitelja burgmana naizust
  2. Bogami i ja sam za gulaš ... Ali ko mene pita, moraću tugu zbog odsusva sa vožnje da odagnam sa većom količinom mladenačke torte ... Uživajte sutra !!!!
  3. Mili kad ti progovoriš, mene milina obuzme od mudrosti tvoje .... BTW ... 01. bracabgd - Polo crna L 1kom 02. Fanky - Polo crna L 1kom 03. pizon - crna M 1kom, bela M 1kom 04. Šipi - Polo crna XL 1kom 05. crnibgd-.Polo bela XL1 kom,Polo crna L1 kom,zenska bela M 1 kom 06. Bugiman - polo bela L 1kom, Polo crna L 1 kom....+ polo bela M zenska 1 kom. 07. Phantom F12 - Crna L 1kom 08. BigRider- polo crna xxxxl(ili 75cm sirina majice) taman da me otvori u struku!!! 09. AlexaBGD - Polo crna XL 1kom, Polo bela XL 1kom, zenska crvena L 1kom, polo zenska crna L 1kom 10. Noxy - bela XXL 1kom 11. SuperPOP - Polo crna xxl 1kom
  4. U petak ... može, u subotu ....može, u nedelju .... ne može
  5. Ja sam kupio letos, preko ovog sajta ovo, Vredi 100 dukata, prezadovoljan !!!!
  6. Dobićeš ti ukor ,ako ove zime ne s..Caš (da izvine, ovaj čestit svet, na izrazu) nešto ... ja ima da ti držim sveću :lol:
  7. Najmlađi BJB i Maxi Scooter Club fan, rezultat zimskog, gorepomenutog, jel druženja ...
  8. Drug Pop na veliku žalost ne ide sa Vama .... jbg vozićemo se za vreme posta
  9. Bugi ... Kralju, nemaš pojma koliko je sve gore navedeno tačno i hobotnica i kola i spavanje i na kraju hit ZNANJE
  10. 1. Godište skutera koji ste vozili: model 2005 godište 2. Vreme provedeno na skuteru: U mom vlasništvu nešto više od godinu dana i preko 6000 km 3. Šta mi se dopada: Sjajan skuterčić koji me osvojio na prečac, brza i nadasve udobna mašinerija koja odlično završava sve zadatke koje pred nju postavlja ne pretenciozni vlasnik. Odličan u gradu, ali na magistrali ... maestralan! odlična zaštita od vetra uz nisko težište i široko sedište garantuju uživanje uz brzine i do 130 km/h. I da, POUZDANOST to mi se najviše dopada ... 4. Šta je moglo biti bolje: Moja najveća zamerka je upućena na račun kočnica, kad sam solo, zadovoljavaju, ali sa suvozačem i malo prtljaga oprez mora biti na visokom nivou. Tu bih spmenuo i ride height ... da je tri centimetra viši bio bi savršen 5. Moj utisak: Kao što rekoh osvojen sam na prečac, nikada nisam razmišljao o skuteru kao mom prometalu ali kad je iskrsla prilika i probna vožnja, više nije bilo nazad ... Najjači utisak na mene je ostavio kvalitet materijala od kojih je sklopljen, kao i dojam luksuza za relativno male pare. Moram još jednom pomenuti pouzdanost agregata, elektronike i sklopova tako svojstvenih za japanske proizvode. Jedini gorak ukus ostavljaju paprene cene rezervnih delova i potrošnog materijala. Danas bi se teško odrekao ogromnog gepeka u koji stane mnoooogo. Neki kažu: ne valja ima male točkiće, a mene su ti točkići prevezli preko pola Srbije, pa do Rumunije preko Transfagarašana i nazad ... bez zamerke i barem su mu gume jeftine. A najvažnije od svega je što grupu ljudi koji u našem okruženju sebe nazivaju Maxi Scooter Club iz dana u dan, uz svaki pređeni kilometar mogu nazvati sve boljim prijateljima
  11. Ovi moji bikeri ne bi silazili sa ovog do 18-te ... , a i ja bi stalno bio u šetnji :lol:
  12. Društvo postao sam Čale ... tReći put :zvizduk: GospodŽa mi rodila i trećeg i najmlađeg člana MAXI SCOOTER DRUŽINE Večeras terevenka ,pa drugari izvoLte na čast
  13. Ja bi sačekao predsednika da se vRne sa samita evropskih MAXIsta, pa ondaK svi đuture na vožnju da nam veli šta ima na zapadu
  14. Hvala PUNO !!! Drugari, najbolji ste !!!!! A gospodža me takođe oduševila ... Recita da nije kraljica ....
  15. Obrati se prepodobnom i prepoštenom čika Rajku u Moto Laboratoriju, on ima lek za te boljke ...
  16. Nije, nije ... 28. sept. na scenu stupa mali Alexa PopBiker III .... Čestitke Čaletu !!!!
  17. Poštovani bajkeri, zahvaljujem svima na datoj krvi. S poštovanjem, Milena Popović

  18. Poštovane kolege, potrebna su bar dva davaoca krvi za porodilju. Krv se daje u zavodu za transfuziju uz napomenu za Popović Milenu.

    1. Prikaži prethodne komentare  3 more
    2. Mihajlo Bg

      Mihajlo Bg

      do koliko radi zavod i jel moze bilo koja ili neka odredjena

    3. SuperPOP

      SuperPOP

      kolege krvna grupa nije bitna, samo da se namenski da. Hvala za expresni odziv i evo linka zavoda http://www.nbti.org.rs/cms/view.php

    4. Mihajlo Bg

      Mihajlo Bg

      Adresa: Svetog Save 39

      Mesto: Beograd

      Telefoni: 011/ 244-2651; 3812-700 (centrala)

      011/ 3812-712 (prijem davalaca)

      Radno vreme: Radnim danom 07:00-19:00h; Subotom 08:00-15:00h

      Email: info@nbti.org.rs

      Web: www.nbti.org.rs

  19. Kolege sve najbolje !!! p.s Danas sam imao vatreno krštenje kao fotograf na svadbi Kuletove (sa C) drugarice. Pečem još jedan zanat ... trebaće nahraniti onoliku decu
  20. Poštovane kolege kao što ste svi primetili ... Zaladnelo je , mislim da je krajnje vreme došlo da se provozamo malo ili da sačemo da još malo ZaguDi ...
  21. Našao je novu ribu koja ne voli XCITING ..... ili po pravilu službe ima obavezu da vozi nekog žabara :lol:
  22. Bio, proBo, zaljubio se ...
  23. Drugovi, sokoćalo ću jednom promeniti, ali Vas NIKADA !!!!
  24. Javi se Zeko !!!! Kojoj si sad ruku polomio?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja