Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. 1. thelord 2. NOTORIOUS 3. Zex 4. Pablo 5. Arakis 6. Zeljkamp (ne mogu da dam krv ali moralnu podrsku mogu) 7. Dejan Nešković 8. Brmbrm 9. Popsy 10. Jelena599 11. SuperPOP
  2. Burgmania ..... aaaaaaaaaaaa kakva milina
  3. Jebote kakav FLASH ... Otvaram forum ide prvo post - AlexaBGD i čekanje na fotku ... kad videh zgarište Rekoh ... crni Darko ugrađivO kuvalo za kafu u azurni autobus i napravio kuršlus -KuKu :lol:
  4. Oba su majstorčine,al Joca je lepši ... Matori na forumu, a i u ovoj temi su napisani tomovi o obojci, nemoj da te mrzi da čitaš, može još svašta nešto da se nauči Btw OVO ne bi trebalo propustiti !!!!
  5. A, gde ćeš ti???? :lol:
  6. Bogami ako ide Damba, ja ga pratim .... ... jer Damba je prošli put, Šta? objasnio
  7. Šta ću ti ja kad ti nije rođendan ....
  8. čestitamo predsedniče na vrhunskim uspesima u domenu vozanja, druženja, uređivanja ... sve što radiš radiš perfektno !!!! Živ bio 500ie godina !!!! :takoje:
  9. Sine...mir s tobom .... ... u ljubavi i dobrim mislima, uz blagoslov okreni se pronalaženju rešenja kako da ti i na vetru stoji pravo ... Bog ti pomogo !!
  10. MSC dva puta u tri dana .... Mnoooogo :lol:
  11. Evo i ja se pitam ....
  12. EEEE ... od toliko omladine , pa da mi budemo najgori ... opet - ne biva Pretedenti na titulu menjača (usranih) pelena su: Najzreliji (prim. aut.) Ima mogućnosti ako bludne misli sa Azurnog Atlantika usmeri ka simpatičnoj devojčici ... Tiha voda breg roni ... ćuti i muti svašta se od njega može očekivati ... Lepi Š. da učvrsti pozicije u firmi ... Kako će kuma sama da ljulja ... Oni su već u g..... , još jedno više --- kontinuitet I njima bi moglo da se omakne Veliki poz od Popovića BTW fotke od sinoć
  13. Dolazi nam i dobri Gile aka Gishoni ...
  14. Sve informacije na tel: 065/3329-394 Goran Cena 130 evropskih
  15. Jok ja .... Usisavam kola, pripremam teren za dobrog Dejana, da ne bude posle..... stativa 01. Alexanto i devojčica 02. Šipi i devojčica 03. BigRider i žena mu Sonja 04. AlexaBGD i devojčica 05. Panta_kg i Skvo 06. NeCi i GaGa 07. Satelis i Maki + bebac 08. Đura 09. Culle(Kule) naći ću neku,makar crnu ciganku,nekupanu 10. Laki_90....takodje SINGLE! 11. Rohirim i veverica 12. cobe + devojke (znam da cu da dobijem disciplinsku kada Milena ovo vidi ali je bilo jace od mene ) 13. Arsa i Slavica 14. sasha i Proleće 15. Lazarevici puta 3.(Dragan,Slavica,Pedja) 16. motor_che 17. drakula 18.Fanky ( imam ja mesta, verovatno ide Kulence i predpostavimo Djura tako da ostaje za Alexicu krakonju i dragu, mada ako jos zafali mesta zgusnucemo se ) 19. Zajec 20. Румба (захваљујући Црном) 21. burgman75 Zoki 22. Bugiman + zence ( mozda podju drug i drugarica decko nije sa foruma ali voli motore za njega javljam veceras naravno ako nije problem) 23. SuperPOP i najdraža mu ženica Milenija
  16. Deki SRETAN ROĐENDAN, sad će MSC žur pa ti znaš što ti je činiti ...
  17. plačem ....
  18. Dobri Cobe to ti se zove : Rani Kera Da Te Ujede ...
  19. Dragi moji, pre svega, prijatelji od srca Vam želimo da vam sve od ruke ide , da ničeg ne fali i da svega pretekne ..... Srećna ova nova Popovići
  20. .... na prodaju , ali teška srca sa knedlom u grlu i grčom u grudima, ljubav je to, ... ali vi to ne možete razumeti
  21. @ Sremac Što nije videla, nije se ni desilo ... jel ? @ Leica :lol:
  22. E sad si se našalio i sad lepo vrati sokoćalo na svoje mesto ,a japanca vrati do zida :nanana:
  23. Dobićeš ti , Sremac, kad lepa sremica ovo pročita
  24. :lol: Sam postavlja pitanja i sam na njih odgovara .... :lol:
  25. Lepo, lepo, lepo .... Organizatorima Sve Čestitke Fotografima Goshketu i Mihi kapa dole i dubok naklon Moj skromni FOTO doprinos
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja