-
Broj tema i poruka
987 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: SuperPOP
-
Na kraju to izgleda ovako .....
-
u pravu si aj sad ....
-
Resio, moja greska
-
Danas savršen dan .... Posao završen u 11.30, sunce sija, toplooooo To znači samo jedno paljba u garažu i alat u ruke Sad pošto neće slike da postavi evo LINK ka web albumu gde se nalaze Odakle početi , pitanje je sad Srećom pa je jednostavan nema ni 1000 šrafova koji obezbeđuju tri plastike (kad mi je svijetli vitez pričao, ja mislio da preteruje ) Alata ne treba previše, krstasti odvijač, inbusi 4 i 5 gedora 10 za 4 šrafa koji drže sedište i takooo SLIKA 1. 1. Daklem prvo patosnice ... ukazuje se more šrafova, takođe vidimo jedan ispod fuzastera i jedan ne vidimo sastrane iznad poklopca kaiša. Takođe imamo 5 šrafova odozdo iza prednjeg točka .... i to je to, donja oplata, da ne velim šuspleh je off SLIKA 2. 2. Sada je na redu vertikalna plastika sa lakiranim delovima (idu zajedno) To je bilo lako, lakirani delovi se jednostavno odvajaju kad odvijemo 4 šrafa sa unutrašnje strane SLIKA 3. 3. Plastika iznad tunela je zajebana do zla boga, treba voditi računa da se ne polomi jer su delovi zavučeni pod crnu oplatu prednjeg dela ... znači opušteno Povuci, potegni eto ih dole SLIKA 4. Sledi pranje i šmirglanje do besvesti zatim nitro čišćenje i dve ruke mat bumper spreja SLIKA 5. Žabari su genijalno rešili kačenje dve ukrasne plastike na ovom delu.... potreban je alat sličan alatu za vađenje eksera, naime radi se o osiguračima koji teško idu dole, a nazad da ne spominjem .... SLIKA 6. .... Ali malo dumanja i rešenje se nametnulo samo, gedora 7 i lagani pritisak i ulazi ko dobar dan SLIKA 7. Nakon nekih sat vremena boja je suva na dodir i sklapanje moiže da počne Sada ide puno brže i očas posla motorin je spreman za nove pustolovine
-
Preporuka za Skoplje SOFKA PARK Bilo tamo jedne prilike .... Cisto, ok cena, ljubazni domacini, u samom centru, a u miru parka .... divota Mislim da ima ogradjeno dvoriste .... ali valjalo bi proveriti
-
01. Румба - amb. br. 1 - 2 kom 02. BigRider - аmb. br. 1 - 2 kom 03. ZEMZEM - amb br. 1 - 2 kom, amb. br. 2 - 1 kom 04. Лаки _90 - аmb. br. 1 - 2 коm 05. Pizon - amb. br. 2 - 2 kom 06. Fanky - amb. br. 1 - 2 kom, амб. 2 - 1 ком. (по Фанкијевој молби) 07. Crni Jr - amb. br. 1 - 1 kom 08. Crni + Slavica - amb. br. 1 - 2 kom 09. Šipi - amb. br. 1 - 2 kom, amb. br. 2 - 2 kom 10. alexanto - amb. br. 1 - 1 kom, amb. br. 2 - 2 kom 11. Satelis - amb. br. 1 - 1 kom, amb. br. 2 - 1 kom ( takodje bi i majicu ) 12. Burdjan - amb. br. 1 - 2 kom 13. rohirrim - amb. br. 1 - 4 kom 14. Panta_kg - amb. br. 1 - 2 kom 15. Alexa - amb. br. 1 - 3 kom, amb. 2 - 3 kom (ispravka) 16. bracabgd - амб. br. 1 - 2 ком (исто би и мајцу) 17. kneža - amb. br. 1 - 1 kom, amb. br. 2 - 1 kom 18. Arsa - amb. br. 2 - 2 kom 19. skohajm - amb. br 1 - 2 kom 20. Tony Clifton - amb. br. 1 - 2 kom 21. matori - amb. br 1 - 2 kom, amb. br 2 - 2 kom ( majice kad budu XXL 2 komada ) 22.mivan amb.br 1-1kom;amb.br 2-1 kom 23. SuperPOP amb 1-1kom , amb 2-1 kom
-
Bata firefighter SRECAN RODJUS
-
Ljudi, mogli bi ovo zajedno ispratiti .....POGLEDAJTE Na 5-oj strani Creative biker je dao dobru ideju
-
Odlican predlog, pratim i prenosim drugarima Dule mogu samo da ti kazem da si izazvao poplavu pozitivnih emocija. Svaka cast
-
Sve cestitke.... Lep auto i nek te lepo sluzi
-
@ fanky Ima da se nasladjujemo fotografijamaa i opisima zimskih vatrogasnih aktivnosti
-
@ braca Meni je kapetan veza.... :lol:
-
desetar je zabranio otkrivanje talenata...... :lol:
-
kad legne lova .... :lol:
-
Ljubav prema prema dvotockasima hmmmm ..... Kad bolje razmislim pocella je odprilike kad i ljubav prema mami i tati, a daleko pre nego prema Titu, pionirima, skoli, zenama i slicnim glupostima Jos su mi zive slike pred ocima nemackih moto turista na hrvatskom primorju, sa ogromnim KLX-ovima, STenerama, DRBig-ovima i slicnim enduracama ... kako su samo bile impozantne onolike, a ja mali Pa onda honde, kawe, suze i yamahe sa, i bez oklopa... a mi klinci iz provincije slinimo i zamisljamo sebe jednom - nekad kako bi i mi motorom na more E da sad mozete videti osmeh na mom licu x 1000 I tako kroz citavo detinjstvo, stalno iscekivajuci krug na strasnim mopedima od starijih drugara, ljubav je rasla, a mogucnosti se smanjivale i tako tuzna prica stariji roditelji vs. drugo dete dobijeno posle 100g pa jos sin - greota da se ubije Ali dinar, po dinar i 1989, komsija Milan, bog da mu dusu prosti, inace lugar prodade mi za protivvrednost 10-ak sladoleda ili u njegovoj valuti par piva, njegovu makinu , tomos APS3 stariji od mene 3 godine, ali ko mari, to je moj prvi dvotockas Tu je ljubav bila na probi .... kao i posle 17 godina kad ne promisljeno kupih suzuki GS 650 G iz 82. Vise restauracije, farbanja, popravljanja, guranja i zajebavanja nego voznje ..... E kad tad sve ne batalih, onda necu nikad To je sigurna potvrda prave ljubavi I kanacno nakon X gluposti konacno kupih makinu iz ovog veka i konacno sam ostvario zelje, snove i dalje ih zivim Nema niceg lepseg nego ekipa i motor izmedju nogu i put, Hvale nemam za BJB , uz ovaj forum i ljude okupljene oko njega sve je dobilo neki novi smisao, neku sjajnu dimenziju
-
@Djura jel ti stvarno nemas pametnija posla :lol:
-
Burgman 400, Atlantic 500 ili nešto drugo ?
SuperPOP je odgovorio članu johann u Maxi tehnički kutak
Imao sam burgman k5, a sada apriliu, doduse ne atlantik, ali bolji ovako .... sta je moj dozivljaj oba dvotockasa burgman + kvalitet izrade (na oko i dodir), preciznost, pouzdanost, mala potrosnja - skupi delovi(original), mala putna brzina, nizak, kocnice (pogotovo u dvoje) aprilia + agregat (mnogo vise muzike uz neznatno vecu potrosnju), cene rezervnih delova - los kvalitet plastike, elektrika koja zna da kida zivce U principu bitno je da kupis solidan primerak, to je najbitnije. i najbolje probaj i jedan i drugi oba krecu kao vetar, ali je 60ccm+ i 7ks vise daleko podatnije pozz -
Vec vidim .... Bugi na poslu ... , sef ga ..... Zivka, kuci .... dolazi preposteni Djuka u kontrolu .... , jadan Zivadinka se sazali na dzukelu , a on iskoriscava situaciju , kad ne lezi vraze .... eto ga Bugi, zapalio ranije sa posla ..... ne pita nista, samo gruva ..... nastavak u knjizi koju mozete kupiti u svim bolje snabdevenim knjizarama po bagatelnoj ceni od 1700 din ili uplatom simbolicne cifre na moj ziro r.
-
@ branko Bogami nisu tak'e ....
-
Sto babi milo, to joj se snilo ...... :lol:
-
aj sad .....
-
Drage barabe, evo delica sinocne atmosfere ..... Naravno sve ostale nepodopstine mozete pogledati klikom na sledeci LINK Voli vas FotoSuperPOP
-
Aprilia SCARABEO 500 GT
-
Moglo je kolega 100%, ali ja n’umem drugovačije .... i ne brigaj dragi esteto nije tako strašno uživo
-
Bravo Bracala, ne zna mladunac da gdji valja ispunjavati zelje ........ Kako ko zna i ume :-D
