Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Dobro nam dosao majstore
  2. I na kraju VELIKO HVALA Branislavu Braci Zrnoviću (Cafe racer) što je pronašao i uvezao ovaj motocikl i mojoj dragoj supruzi što mi nije dozvolila da NE KUPIM ovaj motocikl ...
  3. Sada iz ove perspektive i posle više vožnji po srbiji i jednoj ozbiljnijoj vožnji do Poljske i Slovačke mogu reći da me Bandit kupio za duže vreme .... Vožnja ovog motora čini pravo zadovoljstvo vlasniku koji od njega ne očekuje pobedničke krugove, daleko od toga da je slab, imam dojam da u nižim obrtajima to je toliko pitomo motorče da bi ga i moja žena vozila bez po muke, ali kad se kazaljka obrtometra popne preko 7000 obrtaja bogami može itekako da potera krv kroz vene Odlično odmereno vešanje čine i više dnevne vožnje jako ugodnim iskustvom sa pravim gumama nikakvih stresova nema ni po nakvašenim planinskim putevima Agregat ne pokazuje slabost čak ni sa saputnikom, uz malo rada menjačem svako preticanje i izlazak iz krivine je tačan kako ga i zamisliš U mom slučaju dobro podešeni i sinhronizovani karburatori omogućavaju potrošnju od 4,5l do 5l na pređenih 100 km Zaključak je da je ovaj Bandit odličan izbor za svakoga ko želi lep, pitom motocikl sa malim troškovima eksplatacije, održavanja i registracije koji može da posluži kako za opuštene vožnje sa saputnikom tako i za izmamljivanje osmeha ispod kacige kad se potera kroz par brdskih krivina
  4. Prilagođavanje vlasniku Primerak koji sam pazario je fenomenalan, uvoz iz CH, lepo održavan i sa pravom malom kilometražom, ali par stvari su nedostajale za pravu sreću Već posle prvih kilometara je bilo jasno da je Maxi kralj zaštite od vetra i kiše, ali Banditova pogonska mašinerija, fenomenalni farovi i još bolji retrovizori jasno su dali do znanja da više nema nazad ... Trebalo je uključiti mozak i prilagoditi mašinu vlasniku Kao što sam napisao naj neugodnija mi je bila vožnja preko 100 kmh kada mali vizir koncentriše sav vetar na moja ramena. Verovatno japanski stručnjaci nisu predvideli da će njihovo čedo voziti balkanski medvedi od 195cm i 100plus kg Problem rešen ugradnjom malog komada pleksija svima znanog kao laminar leap kod majstor Ivana, rezultat je neverovatan Druga i najpametnija stvar koju sam dodao je engine guard Zašto? Eto dobrog mesta za postavljanje dodatnih fuzastera tako da je moguće promeniti položaj nogu prilikom vožnje autoputem i ne zahtevnim magistralnim putevima Sada je vlasnik srećan kao malo dete SREĆAN VLASNIK
  5. Mislim da je konačno došlo vreme da podelim sa ljudima utiske o ovom sjajnom motociklu do kojih sam došao u ovih nekoliko meseci posedovanja i predjenih nešto više od 4500 km .... Posle par sjajnih godina vožnje maxi skutera iskrsnula je prilika i krajem marta u garaži su se našli side by side SCARABEO 500 GT i Suzuki GSF 600 S
  6. takodje razmisli da li ti znaci da za 1000 din predjes 100 ili 200 km, a o troskovima odrzavanja, guma i registracije ne bi trosio reci .... BTW cini mi se da je prodavac Sale iz Nisa, od njega sam kupio scarabea i decko je za svaku preporuku @all ko jos kaze da je scarabeo ruzan nek mu crkne regler
  7. Nova cena 30 e
  8. aktuelno , moze korekcija cene
  9. @ Djura Necu da ti kazem celavi .... @ Aleksandar Mislim da moze, ali ne vidim smisao jer ima integrisani suncani vizir
  10. Danas malo resih da iznenadim dragu .... Al je bilo
  11. Mladi Trajkovici svaka cast ... Ona fotka sa pumpe me nasmejala do suza .... samo kad se setim kako i zasto
  12. Eto , chekirali smo se u jos tri evropske zemlje .... 5 dana, 11 drugara i sva cetiri godisnja doba nisu mogla pokvariti sjajnu turu, jedino je ovo zadnje kumovalo manjem broju fotografija, ali i sa ovih tristotinjak mozemo preneti delic atmosfere i lepota kojima smo hranili dusu proteklih dana Da ne zvacem vise evo uvertire .... uzivajte ulazak u Madjarsku Pauzica za kiflice somewhere in Hungary Nas cilj woods near Liptovsky Mikultas Jutarnja idila .... zbog ovakvih trenutaka volim sto sam ne razuman My crew Oravski Hrad Samo smo kum i ja bili u Poljskoj Bojnice castle Banska Bistrica i naravno da se zna, od kojih smo sve ostale slike mozete pogledati OVDE
  13. Ne moze
  14. Na prodaju gume sa mog Bandita Prednja Michelin Pilot Power 2ct, DOT 08 Zadnja Brigistone BT 92 R, DOT 07 Gume su sasvim korektne i cena za set 40e KONTAKT TEL 065/332-93-94
  15. Na prodaju kofer iz naslova U kompletu sa plocom, setom za montazu i naslonom, potpuno ispravan, sa par ogrebotina CENA 40e kontakt tel 065/332-93-94
  16. Final final touch.... komplet SuperPOPovica isprobava laminar leap
  17. Panticu sve najbolje
  18. Boze kad ovo citam sve me neka milina prodje .... Sve pozelim i ja jedan A da cime da se zlopatim Salu nastranu ova operacija je sve hvale vredna kao i dr. Dare i sirota Bilja koja sve to financira
  19. Pre neki dan odradjen je i final touch na Bandi Na njegove felnice chuchnule su nove Michelin PILOT ROAD 3 Mukotrpnu operaciju izveo je majstor Pedja brzo i efektno bez obzira na opstrukcije MSC-a Kako nova roba mora da se proba, plan je bio da se draga gdja i ja iskrademo rano ujutro dok jos svi spavaju i zapalimo u malu rumunsku avanturicu, ali sreca je bitch i tako jutros umesto alarma bude nas munje i gromovi Smor za medalju , ali glavu gore do prve prilike
  20. Nije.... Bio je .... Crveni
  21. Moram javno da se zahvalim drugovima, prijateljima, braci Djuri, Culletu, Braci i Alexi kojima nije bilo maltretiranje doci i oterati moj motor u N.Pazovu kod majstora dok sam kiselio pozadinu na crnogorskom primoriju. Hvala od srca .... najjaci ste
  22. 01.Os nexus 02.MićaŽabalj 03.Zona 04.Marko1995 05.ZEMZEM 06.BigRider+ жена му Соња(ако не испали и овај пут) 07.matori+ žena(a ako me ispali ovaj put onda pijem pivo sa Bigijem i točim suzeu kriglu) 08.NeCi 09.Mare70a 10.Fanky 11.Astrix140 12.panta_kg 13.Alexai Ivana 14.bracabgd 15.Burdjan+ zena 16.rohirrim+ my lady 17.thebelgradeboy 18.Satelis 19.Šipi 20.DejaŽabalj 21.Djura 22.Spiritwalker 23.Carlito i Nale 24.Dalibor BP 25.Max3000(Hr) 26.Mishke + Mishkica 27.Drakula 28.motor_che i Dragana 29.Laki 30.bata Kule sport touring master 31.Gagi74 (+ zena, ako nadjemo cuvara za decu ) 32.Sead HR 33.Belly_SMB 34.Nenad P HR 35.Maki HR 36.sasha&vesna 37.Melinda 38.Novak Lazovic i Katarina 39.Tony Clifton 40.Dusan i Rada 41. Bugiman 42. ShomiBGD 43. SuperPOP
  23. Preporucujem Markuljin burgman Pazaris i ne mislis, a i ostajes veran porodici SUZUKI
  24. moj glas ide za WINTEX nosim ga godinama, a i kod Perica kao clan BJB-a imas 10% popusta
  25. Kakav sjajan dan za voznju Prva voznjica ja i Banda sami .... spojili lepo i korisno, poslovno i privatno skocivsi malo preko grane u R.Srpsku Ponovo se proof kishnjak iz louisa pokazao kao ekstra kupovina kao i moje gume iz 2008 P.S kod Losmija zeleni karton 2000, da se zna P.P.S Trajkovici drago mi j da se niste povredili
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja