Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. Slazem se, pricamo o smesnim parama za ulaz. Sta je sa cenom benzina??? e pa kad na cenu benzina dodas ulaz onda ti se neisplati da ides nigde,,ajd da je ulaz 100din razumeo bi,,al jos i suvozacu naplatiti???
  2. a jel vam registrovan negde,imateli neki statut itd,,itd,,
  3. ma nije zato nego im zinulo dupe za pare.
  4. dali ce se vam ako uzne pare iz drzavne kasice za sport,mislim ako ima takve kasice??? ,,obezbediti besplatan ulaz na moto skupove po vojvodini???
  5. i sa tim se slazem,,,pesacima naplacujte ulaz kolko ocete,,kakva je situacija u drzavi bice dobro da 70%bajkera skupi pare za gorivo,a za ulaz nece imati...
  6. pa ne moze Cirkus prvi da odradi besplatan ulaz na skup , jer vec postoje skupovi na kojima se ne placa ulaz ( Jagodina , ... ) sto jes jes, ;)
  7. ja to mogu ali samo ako svi klubovi odluce posto ostali prave skup za svoju bracu sestre bajker itd ne zbog novca nego ih bas vole. a koji su to ostali??ja nigde nenadjo besplatan ulaz,,svud se placa negde manje negde vise,a za te pare dobijes neki rucak,,nikakvo pice a kad hoces da se najedes i da nesto popijes platis,,lako je vama zenama da zamasete pa vas pacenik na ulazu pusti,,,
  8. ako vec naplacuju svima paprene ulaze nek naplacuju i vozacicama,,svi smo tu ravnopravni,,
  9. i ja sam za besplatne ulaznice,, al neverujem da ce to zaziveti dokle god to cirkus prvi ne odradi na njegovom skupu
  10. pozdrav i tebi,steta za cezetku
  11. sstrujo,necackaj me u ventile,posebno 5 ventil,,,,,
  12. na apriliji pegaso se gleda tako sto je ugrejes do radne temperature,ugasi pa momentalno pogleda gde je ulje jer u suprotnom ulje sidje u masinu pa se moze desiti da imas viska,,a kod nekih motora se gleda na staklo a kod nekih na merac koji ujedno i cep za ulje
  13. ma resenje je odlicno,,samo kad lepo nastelujes paljenje,,plus se kod nsu a masina vrti kontra pa ti odlicno lezi tomosovo paljenje u odnosu na mz a,,,ma ako nista drugo probaj pa ces sam da vidis,,,nema reglera nema akumulatora bla bla naravno fda bude 12 v80w i resio si problem,,nisam u bgd u da ti to cas posla zavrsim steta,,,
  14. pa nes ti tu dobiti nesto mnogo,mozda 1ks 2ks,,bolje mozda neke druge operacije na makini da odradis,ali za to vec ce ti trebati neki bolji majstor i malo dublji dzep,
  15. pozdrav i tebi ,,p.s. aprilija je najbolja
  16. pozdrav i tebi iz svilajnca.
  17. pa nisam ni rekao da sluzi za ler ali oce bez njega da zeza na leru,jer je paljenje suvise kasno ili rano ,to jest kod tomosa fiksno,a kod nsu iz kasnijeg sa povecanjem broja obrtaja ide u ranije itd itd,,
  18. a sto se tice regulatora pred paljenja ,bez njega oce malo na leru da zeza ali posle ide ko lud,provereno na mojoj bivsoj 175ici
  19. pa probaj da ih malo dopunis,,
  20. pa izmeri sajbnu,,pa trazi po meri,
  21. ???da nije slucajno plavkast po malo
  22. naravno da hoce,,jel ti crn dim iz auspluha
  23. pozdrav i tebi,,i kupi ragu sto pre
  24. 037715130 sale je bas ok lik,,preko njega uzimam dosta delova za servis i decko je na mestu,,,sad bi trebala da mi stigne i zadnja guma....
  25. uh nemam pojma znam da je u sarajevskobio sam 2 3 puta ali nemam telj
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja