nesto se negde zacepilo,,e sad,,mozda je i slavina,mislim krenes nekim redom,,ako gorivo lepo curi iz slavine ides dalje,skines lonce i vidis dali se neka dizna/verovatno centralna/ nije zacepila,,proveris dali se nije zacepio sam dovod goriva u karburator,pod tim mislim na ulaznu sisicu gde se kaci crevo,pa proveris i samu iglicu plovka u karburatoru,,,ako je to sve ok,,proveris i flansne za karburatore,,u svakom slucaju imas visak vazduha u smesi..mislim na postojanje mogucnosti da kroz flansne usisava visak vazduha....