evo dodje i malo hladnije vreme,drzim motorce vec par noci napolju,i ustajem ko vampir u 5 ujutro,,pridjem motorcetu i ....i nista,,upali najnormalnije na plin,,mozda je oko 5 do 6 stepeni napolju...i tako,,,pali za sad lepo,na prvu,,,,videcemo kad udari mraz...mada uvek uvek mogu da je prebacim na benzin,,,
sta je to benzin ??? ??? ??? ??? :P :P ;D ;D ;D ;D