afrika twin rd 03,90god,istekla registracija,u solidnom stanju,farbana u metalik plavu,,upravo zavrsen servis,gume dobre,nove plocice i napred i pozadi,nov akumulator ,,,,,,pali radi ide,,,cena 1800e,,moze zamena za manji motor,ili neki neispravan,slupan bla bla uz doplatu naravno... :P :P......slike za neki dan,,
moz zamena i za pegasa....moz i neki auto da dodje u obzir....menjam za razno ;D ;D ;D ;D moze i neki oldajmer,,,posto mnogi znaju da imam pasiju skupljanja old tajmera,,,,,,, ;D ;D ;D
063697094.....
zamolicu vas da mi vise ne ofujete po oglasu,,a sto se slika tice,,,evo malko,,motoru fali vizir,i cep za rezervoar,danas je neznam kako dobio noge,, >