to sto kazu kazu,kupi lepo ariete,novo ulje i caskom se to izmenja..
a ima i jedan trik,mozda se zaprljali,desava se, uznes tanku plastiku,onu od recimo rendgenskog snimka, i iseces na trakicu od 1cm recimo,duzine 10tak,i provuces okolo stapa naravno ubacis u semering ,znaci proturis kroz prasinarku skroz do semeringa i prodjes u krug,desi se ponekad retko kad ali se desi da se isprlja i da tako malko ostavi neki trag,mozda neuspe ali bar nista nekosta,ali zna i da pomogne,ariete ti od 12 do 15e kako koji i miran si dve sezone,ulje menjas jer neznas kad je menjano a nekosta ni 800dinara...