Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. danas namontirah stari rezervoar i sediste dok se njegov na lakiranju , sta da vam kazem drugom u 11.000 ide 200,, proverena tacnost kilometar sata sa drugim motorom.. a ima jos 3000.rpm... ide kao zlo,doduse to je sa ovim 17zuba lancanikom ,sa 15 ici ce sporije ali ce biti jaci,,5tom u 3400rpm, ide 100... drugom oce kad se stisne da djipi na tocak,,nesmem jos da ga stiskam..zlo.. aposle voznje ..sladoleeedddd .
  2. ah,,namuci me gpz,,em prezubio,em crkla elektronika,jos uz to karburatori prelivaju ko suntavi,,lulice na svecicama probijale,dva konektora u maleru,,zapusteno bre...pa nije ni cudo sto ga nepopravise 4 meseca.seta se tamo amo u kombiju,,jedva...ali je proradio.. a boldorka,,oziveli smo jos jednu,udahnuli jos malko zivota,to jest servisirali,spremna za ovu sezonu...
  3. dok nevidim neznam sta da ti kazem..
  4. pa,daj da vidimo prvo sta je,vec i predpostavljam sta mu fali,ali,,bih ipak da ih imam u rukama..
  5. evo slika,malko ih ima..
  6. ma ce se dogovorimo uzivaj
  7. ma ono je bzv..gledao sam,nebi mu cucalo,mozda na neki drugi motor,na ovo ne,ja bi dva okrugla kao oni iz louisa..
  8. e za to,,trenutno nema para, a neznam ni sam ,dali dva okrugla,dali jedan ali vredan okrugli,neki lep,neznam ni sam,ili neka str maskica ,videcemo,jos nisam to video sta cu i kako cu..
  9. danas sam ko mad max se vozio,,,jes da je napred 17 zuba lancanik pa je malko vise produzen prenos,ali..sto ide..nisam ga terao u crveno naravno,ali i do 8000..ide kao blesav,atempira i drugom da djipa na tocak, sa produzenim prenosom..sta li ce raditi kad mu vratim fabricki 15.. uglavnom,flasica i gas,lepo se ponasa,agresivan prilicno,nervozan i jako osetljiv na dodavanje gasa,menjac precizan,.. cekam da mu zavrsim ostatak pa da krenem sa voznjom
  10. radi se punom paom,gpz,,eh ko zna kad se radili karbovi,imali su i blokadu,skinuli smo je, i na suzukiju gsx 600f,skinusmo blokadu,oprasmo karbove, afriku smo sredili,prede ko mackica , a macor,,mi pravi drustvo u garazi,na hondi...voli to mesto pa to ti je boldorku jos jednu sredismo,izvukosmo karbove iz mrtvila,mada su i dalje onako,polu losi za moj ukus..ali radi sto je najbitnije eh,posla preko glave.
  11. postoji,promenis sibere i onu plastiku kuda klize..ili nediraj nista...
  12. danas u 17h...ZVER SE PROBUDILA... RADI SAVRSENO..KAO DA JE BOKILIC SKLAPAO i sudeci prema onom sto cujem,ZADOVOLJAN SAM
  13. agregat cucnuo u ram..polako sad prateci delovi,pa...videcemo,mozda ovih dana bude i brm brm
  14. uuuhhh,,delovi,,pa,,zavisi,nadje se po nesto
  15. ma sluzimo forumu uzivaj
  16. pa idi ti sa scutom do njega, zavi nesto kucinu itd da je drzi ili uzmes hell coil i resis trajno problem..
  17. ma,i taj moze da se iskrivi.... a mogu i dva manja da se povezu levo desno,probano na 636..ko kod afrike...i resen problem
  18. pa sto skidas glavu,,,pa urezete na licu mesta navoj i zavijete reducir..to bar prosto ko pasulj......... to ti 10tak eura...a moze na licu mesta..samo pazi da glava nije premala to jest da navoj od svecice nije izmedju ventila,pa da ne sjebes siceve ventila,nego urezete reducir par milimetra do kraja,na dva tri stanete,zalepite ga tecnim metalom ili najacim lock tajtom,i resis problem,znog toga nemoras skidati glavu...
  19. onako kako si razupcio,samo zategnes prvo lanac preko izduva ka usisu,,,,,e jebiga brate,ako nisi vican mehanici nemoj nista dirati,posle tvog dirkanja raznoraznih delova neki majstor ima da ti uzme faktor x2,ili 3..... zasto skidas tu glavu,u cemu je problem..znam neke koji tako skidase glavu jer je puco na auspluh a nije bilo do izduvnog ventila vec do paljenja,, zato te pitam,koji je razlog skidanja glave..
  20. nema,,,mecka minika onaj za grejanje,ili tako neki,posluzice..ili e bay.. a moze i od nekog drugog japanera
  21. o grbaviii,pa ti si ziv,ja skoro pa da nisam,dusa mi izjedena al bar sam uspeo kolko tolko da vratim zivot crkno zapusenom karbovima, eh..muke moje sa kanticama od 30 i kusur godina...
  22. i auspluh skines,i usisnu granu za karb,eto prosot ko pasulj..
  23. pa,ako se razumes u mehaniku netreba ti objasnjenje,ako se ne razumes,bolje nista nediraj, ...zbog 30e,zasto bi to radio.... neznam da li je glava na tom skuteru neispravna itd,ili vec koji je razlog skidanja glave,to treba posle i uzupciti, treba da napises i koji je scut..dali je 50cm,125cm itd,premalo da bi nesto mogli da ti objasnimo,znas na nekom scutu se skida ovako,na nekom onako....
  24. danas smo uspesno sa bandita 600 ogranicenog na 25kw skinuli blokadu,motorce je prodisalo a jedna boldorka lepa ,jagodinka mi dusu izvadila,ali smo je sredili
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja