gresis ovaj,malo vise,kad povuces saug uopse nesmanjujes dotok kiseonika..niti kod tog modela karburatora to ima veze....nije to jugo ili fica.....a nema veze ni sa filterom za vazduh...
ti karburatori su prosti kao pasulj,ali,,proveri prvo vakum na cepu rezervoara,dali je slibodan itd,meni to sve lici na nedostatak goriva,u loncicima naravno,dali su prljavi ili je mali nivo nebih znao napamet, ali,,ispusti talog dole na cancicima i probaj,nemoze da skodi moze samo da pomogne...