Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. gde si kupio tu teneru sa tim auspluhom,,takvu jednu sam ja prodao,isti taki auspluh imala..
  2. pa volim i pljeskavice ,jos kd je donese neko sa jamahom
  3. Aktuelno,,moze zamena za neki jeftiniji jugo, Motori kojima je dusa pred smrt sa celavim gumama itd,,u ceni od 1500 me ne zanimaju, To vazi za xx meilova koje sam dobio sa raznim ponudama, ,
  4. pogledaj stelovanje zadnje kocnice,da nije slucajno ostala stalno pretisnuta sada kada su dosli novi diskovi, da trazi drugo stelovanje pedale, da da bas na pedali ono iza stelovanje na onom srafu sto ima..dati nije uvijeno crevo negde,i mozda ti je prljav sistem pa ti nevraca ulje..
  5. karburatori,,, e sad,,sta im sve fali tesko je reci napamet,moralo bi se otvoriti i videti..mozda je samo prljavstina,,
  6. ja kolko znam,kad god sam bio neregistrovan bio sam kriv,bio kriv ili ne,,iz kog ce ti fonda i koje osiguranje isplatiti stetu neznam ,ali ja mislim da si ipak ti kriv,ona moze da tvrdi da je dala migavac,,teoretski ti nebi trebo ispred raskrsnice da pretices,ebem li ga,,sta kazu malicajci,ko je kriv..jel suu se izjasnili..
  7. imam ja prognozu PEKARKA IMA DA PADNE ZA SLOBODU PRASICA samo da se nedje dobrovoljac,ti vujo kao idejni vodja nesmes da se zrtvujes,i mator si ble ko biblija,na mladjima je to da urade
  8. pa,,bice i to,al ovo bolje ide veruj mi
  9. Ja se svaki dan provozam:)
  10. bio bi kriv u svvakom slucaju jer nemas odgovarajucu dozvolu,platio bi kaznu za voznju bez odgovarajuce dozvole...
  11. nemoj ni ocekaivati da ti manje trosi...to mu je to....mozda mozda 5 na otvorenom da vozis 80 kmh...
  12. moze ruzoooooo
  13. kad god pozelis,samo se javis dan ranije 063697094..
  14. kazem ti ja da ce da poleti makina
  15. a mozda ti falsira na bocnim semerinzima radilice,ili ti nesto kad se ugreje klip karike..ono ovo,pogotovu ako si je hilznovao..
  16. Znači da se obrijem pre nego da dodjem da mu dahćem za vrat obaveznooooo,,i ja cu se obrijem pa cemo zajedno da dahcemo mislim dok popravljamo motor,odvijamo zavijamo
  17. prednja guma tek jutros montirana..nova, a zadnja,pre 3km..mozda 5,nemam pojma...i cekam majstora da zavrsim prednje sediste isto u crnoj boji,
  18. Juce servisirana slavina za gorivo,rucice su inace porucene zimus ,iz amerike,mnogo ljudi je pitalo za njih,gde sam ih nasao.prvo ulje menjam i filter za dan dva,odma na 100km,posle tek na 5000km,za svaki slucaj,da bude to sve cisto,naravno ja se vozim sa njim dok ga ne prodam,
  19. bokilic

    MZ Caffe

    e,,kad se prst slomi pogotovu srednji zna se u sta se stavlja da prodje... moze i u led ali ladno bre..
  20. mada je kod mene pumpa od turbo dizela 524td..e 28..isto tako nesto 86to..pa mozda zato broj nije taj..
  21. neki zadnji broj je sa 206..al videcu ujutro,,pazi e 28 86to godiste...ali zadnji broj nije taj..nesto 206,,tako nesto..pogledam ujutro pa javim..
  22. bokilic

    MZ Caffe

    bogami,tako je i lepsi nego kako prst susumenkoooo
  23. nije andjelo to ta pumpa,moja je na sajlu,, ova tvoja je na poteciometar.. mislim da je nesto 206 zadnji broj tako nesto, znase koja je pumpa za e28 524td.. nema tu omaske,moze i od 524d..posto moj bmw nije td..ali ide na pumpu od td,a.. e sad mozda pasuje i od nekog kadeta ako je bosch,,nemam pojma..lepo me je sluzila 8godina,valjda ce opet,,volim da to bude sigurno,meni bmw pali sad bez grejaca,na minus 20 samo zagrejes i pipnes kljuc...hocu da tako i ostane...taj auto vozi moja zena,vozi i moje dete unutra,hocu da bude siguran...
  24. uvlaci vazduh pored semeringa,neko je nekad ostetio kuciste kada je vadio remenicu,nije imao radapciger... pumpa je unutra ko nova i roto itd,,, necu da budzim nista i da prepravljam dopravljam..ocu drugu pumpu ili kuciste..moj bosista je ok momak,zna posao..ali necu ja da to budzim...
  25. color tune imam i ja 3 para,,ma nevredi ni on..samo uvo i iskustvo... sa tim crevcima mozes da meris svasta nesto.opet kad vratis na ispravne vakumetre prestelujes motor da radi kako treba... jebo ta crevca i ostala sranja,napravih ih i ja i skoro pa bacio,sad seckam crevce po crevce kolko mi treba...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja