nije andjelo to ta pumpa,moja je na sajlu,,
ova tvoja je na poteciometar..
mislim da je nesto 206 zadnji broj tako nesto,
znase koja je pumpa za e28 524td..
nema tu omaske,moze i od 524d..posto moj bmw nije td..ali ide na pumpu od td,a..
e sad mozda pasuje i od nekog kadeta ako je bosch,,nemam pojma..lepo me je sluzila 8godina,valjda ce opet,,volim da to bude sigurno,meni bmw pali sad bez grejaca,na minus 20 samo zagrejes i pipnes kljuc...hocu da tako i ostane...taj auto vozi moja zena,vozi i moje dete unutra,hocu da bude siguran...