Dok sam vozio Freewinda posle odredjene km me neka tetiva zaboli sa donje strane zgloba šake, morao stajati i odmarati... rekoh ako je ovako na svakom do klinca...sreća samo zbog užih kormana! Tako da mi ovaj baš odgovara... a i za gedžete...
Svidja mi se ovaj Mol-ov sprej, kao da manje skuplja prljavštinu dok onaj Motulov sačuvaj Bože... ili sam vozio po lošem drumu... pre će biti ovo drugo ali ajd