Jump to content

Moto Zajednica

shoyyka

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3751
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: shoyyka

  1. shoyyka

    TDM Srbija

    Probušim zatvarač petroleja,( kad je baš prljav, masan koristim na brzaka benzin pa odma' petrolej) ili već s čim ga pereš malim ekserčićem... dobiješ tanak mlaz i sipam odozgo na lančanik, u stvari više nazad da bi trljao skoro gore-dole, a ne levo-desno, manje prska prljavština po felni, prsne malo,a sliva se u čantru ispod, eno je levo... trljam sa četkicom, kao ribaćom samo finija, eno je vidi se malo ispod rukavica... posle unutrašnju stranu sa Kineskom plavom tamo dole gde je karton, u stvari kod leve ivice kartona... on je već skoro i opran, malo trljnem i to je to...prebrišem,sušne se i naprskam isto tu... više ga ne diram, preko noći zalepi i ne prska pozadi ič... improvizacija samo tako... ranije čistio felnu još toliko vremena... Nadam se da koristi ovo što napisah
  2. Opr'o lanac ali ću ga naprskati samo sa unutrašnje strane, mora izaći dovoljno sa spoljašnje u vožnji kad se zagreje... pratiću fabulu radnje upload image for website
  3. shoyyka

    TDM Srbija

    Samo ću ga naprskati sa unutrašnje strane, mora izaći malo na spoljašnju u vožnji... upload image for website
  4. Rastuži me načisto... naklon do poda
  5. shoyyka

    TDM Srbija

    Haha... e to, da ja ovu moju ušuškam... evo ti novine, ukrštene reči, a ja ću polako... zahvaljujem
  6. Čekaj... jesi li ti bio danas? Table LO NC700?
  7. shoyyka

    TDM Srbija

    Na slici je super put, dva km vozio po nekom krupnom kamenju,naravno pravljenom za izletnike, planinare... žao mi ga bilo... psujem sebe ali ajd malo, malo, još malo... izdržao je muški, obećah mu:Nikad više!!! Nisam ljubitelj offroad-a nego ajd malo... a za ADV?... pa... šta će meni to? (čitaj:kad bi imao keša tol'ko)
  8. Primetih enorman broj bubamara... kažu Kineske, uvozne...
  9. forensic anthropology jobs available
  10. Danas do čuvene planine Cer...
  11. shoyyka

    TDM Srbija

    Da me neko bio, ne bi ovuda proš'o: CER
  12. shoyyka

    TDM Srbija

    Hvala "Zoxxx69"!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja