Убацио сам у програм фотографију сликану са Canon PowerShotA560 фотоапаратом. Није профи већ мали "идиот" али цитирани податак нема. Да ли он постоји само за боље апарате или за све? Слика је снимљена на моду "Manual" зато што ми мод "Auto" не ради већ дуже време.
Ја ти не могу помоћи зато што немам тај мотор, али мислим да у овоме што сам цитирао дебело грешиш!!!
Мислим да ти треба да платиш делове које желиш, а како ће он то да изведе није на теби да платиш. У реду је да му позајмиш мотор да направи калуп, али ако ти плаћаш калуп онда он припада теби а не мајстору и требао би га добити са све деловима!
ААААААААААААААААААААААААА, па то је већ нешто друго... Знао сам да ме нећеш разочарати!!!
Ако си толико истрошио оног зеку, ако!!!
Иначе, фотке у екстра, шалу на страну...!
Da li možda imaš šemu ovog što si uradio?! Deluje jednostavno za napraviti.
И шта са овог видеа треба да се види? Да се потенциометар помера два- три пута?
Извини друже, али ово као да си снимао пеглом... Може ти и сигурно много боље а и прегледније да се направи...