Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Članovi
  • Broj tema i poruka

    353
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mire019

  1. Sta ti je kreativnost :D

    1. Prikaži prethodne komentare  8 more
    2. shlem

      shlem

      još samo da je na plin.....

    3. Golub

      Golub

      shlem - obrati paznju na "kofer" npr na 2:50 :-D

    4. Aleksandar NS

      Aleksandar NS

      haha... koji lik :)

  2. Jel ima neko iskustva sa MT kacigama?

    1. Disko Nindža

      Disko Nindža

      renomiran Spanski proizvodjac, solidan kvalitet nema sumnje, u rangu sa LS2

  3. Nisam ja licno, terao sam kod majstora xD Ne znam, vidi po netu, ima sigurno. Ne verujem da je zbog auspuha, i ja imam protocan i isto sam izbacio pumpu za benzin. radi sve kako treba.
  4. Skini karburatore, ocisti, i obavezno sinhronizacija posle toga. Proveri i svecice i kablove.
  5. Pa dobro, nije bas pipnes gas i letis, ali kad se malo zavrti ide k'o raketa
  6. Jel ima negde kod nas da se kupe karabinjeri za prsluk kao ovi iz Louisa? http://www.louis.de/_10e35d398427c571a4c8d7e36aceb4b843/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10001370

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Mire019

      Mire019

      Pa ae pusti mi broj, pa ako ne nadjem nigde drugde uzecu tamo.

    3. Patuljko89

      Patuljko89

      u pertovaradinu covek pravi kopce i karabinjere svih mogucih vrsta...kod njega se snabdeva covek iz SM sto radi prsluke za moto klubove..0638381331 Rajko,nazovi njega i on ce ti dati broj od tog iz Petrovaradina,a mozda i on cak ima koji karabinjer viska :)

    4. Mire019
  7. Mire019

    Turiranje

    A jel znas koliko ovog zabole patka i za klipnjacu i za salter....za 300 evra kupi ceo agregat i opet vozi isti motor ....dok neko kupi motor od 5-6 hiljada evra i svake godine gubi po 500 evra vozio ga on ili ne,jer prolazi mu vreme pa je sve stariji i manje vredi,i plus redovno odrzavanje,pa mu zao da potera kako treba,a i kad potera moze vrlo lako da se iznenadi kad ga uljara(motor sa snimka) pojede na putu ... Da me ne shvatis pogresno, ja za uljaru imam samo reci hvale , najizdrzljiviji motor
  8. Mire019

    Turiranje

    Ovaj je ipak najbolji, sto rece jedan kolega ranije, klipnjaca otvara salter
  9. Jel zna neko ko procenjuje dukate po numizmatickoj vrednosti?

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Dovakhiin

      Dovakhiin

      ja ti mogu pomoci, posalji slike na pp.

    3. Aleksandar NS

      Aleksandar NS

      koja je vrednost i mene to zanima?

    4. Aleksandar NS

      Aleksandar NS

      FRanc Jozef, mali.. mislim da je oko 4gr

  10. Mislim da ima u Kompp.
  11. Ja sipao za 1000 din. na pocetku prosle sezone, ima za jos pola ove.
  12. Kad polirali ram, bilo im dosadno pa ofrabali i rezervoar. Ili gresim? https://www.google.rs/search?hl=sr&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=606&q=r1+2000&oq=r1+2000&gs_l=img.3..0i19l2j0i5i19l6.1246.3179.0.4878.7.6.0.1.1.0.147.669.1j5.6.0....0...1ac.1.36.img..1.6.551.0JAKCoHf6SQ#hl=sr&q=r1+1998&tbm=isch&facrc=_&imgrc=EHun1MRPXb0vXM%253A%3BZMBYYtys7lYPWM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.totalmotorcycle.com%252Fmodelhistorytimelines%252F1998-Yamaha-R1-YZFR1f.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.totalmotorcycle.com%252Fmodelhistorytimelines%252FYamaha-R1-YZFR1-ModelHistoryTimelines-Page2.htm%3B1680%3B1021
  13. CBR nikada
  14. Lici na Metzeler Z8 interact
  15. Yamaha povlaci 24.000 primeraka
  16. 1000
  17. Mire019

    Yamaha yzf 759 r

    Proveri i dovod goriva, filter
  18. Ok je to za poentu, ali ja nisam trazio misljenje, vec motor. Hvala svima koji su mi izasli u susret po tom pitanju, motor nadjen (Iz Beograda, z'inat). Lock
  19. Zasto je bitno? Prezentujemo moto skup. Tablica se lako skine ako je to problem. Imas da ponudis neki motor ili ?
  20. Dragan Svaba ima 5 komada, tako da mi mozemo komotno da vozimo R-ove
  21. Hvala komso, ali to mozemo i sami da se organizujemo A za pivo cemo da se dogovorimo u svakom slucaju
  22. Prvo da objasnim. Na sajmu turizma koji se odrzava od 27. februara do 2. marta na Beogradskom sajmu, grad Zajecar ce predstaviti svoju turisticku ponudu u okviru koje se nalazi i moto skup kluba "Triumph" Za tu namenu nam je potreban motocikl (iz Beograda) da ne bismo dovlacili neki iz Zajecara. Motor treba da se postavi na izlozbeno mesto u sredu popodne. Motor bi tebao da bude chopper, cruiser, custom ili trike. Ako je neko voljan da nam izadje u susret (i pride da izreklamira motor ) neka se javi na 063/71-23-199, Dusan. To je nas clan koji studira u Beogradu i on ce vam detaljnije pojasniti. Unapred zahvalan, MK "Triumph"
  23. Hammer, idi tamo raspravaljaj o teskasima, mani se ovih tema gde se prica o motorima za prave muskarce
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja