Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Članovi
  • Broj tema i poruka

    353
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mire019

  1. I ti imas gajbu piva!!Brate mili vozac R1 je startovao kao sa apenca Imas i ti od mene
  2. Ajdeeee, evo ti roll on da bude fer
  3. Evo
  4. Tebi ako smeta ti lepo iskuliras temu i to je to Za ubuduce da znas Rekao bih ti nesto, ali bi me banovali
  5. Kako dobre teme postavlja ovaj lik
  6. http://www.benzinukrvi.com/klip249/Muzi%C4%8Dki%20instrument%20HONDA/
  7. Levo ili desno?
  8. Mi zajecarci taj vodopad zovemo Bigar
  9. Ma moze i sa R-om svuda
  10. E tako se to radi! I ja sam istim postupkom ugradio kod mene
  11. Ima i verzija od 400ccm, cenim da je ona izdrzljivija. 250 i 400RR su takozvane "babyblade"
  12. Jel znas mozda da li je PJ prolazio kroz Zajecar? Pomogao sam letos jednom tipu na AT da nadje smestaj.
  13. Mire019

    Kupujem Motor

    Ajde pa ovaj put da poentiras!
  14. Ovako je bilo u Zajecaru Na 19:00 je prilog.
  15. Moto Deda Mraz u Zajecaru :)

    1. kilimandzaro

      kilimandzaro

      Bravo i za zajacarske deda mrazove

  16. I moja sadasnja Honda
  17. Moja bivsa Honda
  18. Mire019

    Izbor

    I moj glas ide za Hondu
  19. Bravo, majstori! Cilj akcije je da se usrece malisani koji nemaju roditelje uz sebe da im ulepsaju praznike. Njima je lepo makar dosao jedan Deda Mraz na motoru, pa zato obim akcije nije najbitnija stvar! Naravno
  20. Da ne otvaram novu temu, samo da javim da MK "Triumph" Zajecar skromnu trecu godinu zaredom organizuje akciju Moto Deda Mraz, ne u toj razmeri kao BJB, ali najbitnije je usreciti malisane.
  21. Jel ima neko iskustva sa ovim plocicama, sumnjivo mi, prilicno jeftine? http://www.kupindo.com/Delovi/14709785_Disk-plocice-sinter-1-par-prednje-069

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. Almighty

      Almighty

      Batali, keramik-karbon smesa sa sinterom ce ti lepo poruckati diskove, osim ako si stavio prave trkacke diskove (bez obzira sto je 900rr u pitanju, fabricki diskovi trpe sinter u najbolju ruku).. To jesu sinter plocice, ali uz dodatak keramike i karbona dobijas plocicu koja ubija kako koci-kad je ugrejes, a dok je hladna mrljavo koci, a rucka ti diskove. Stavi lepo nisin sinter i bog da te vidi...

    3. Mire019

      Mire019

      A kako da znam koje plocice mogu na koje diskove? Videcu u motolandu koliko su nissin.

    4. Bokichica

      Bokichica

      Druze, Goldfren su vrhunske plocice malo vise poznate u motokrosu. Sve plocice za ozbiljniju voznju ili teze motore su sintered plocice. Sintered je nacin obrade a ne vrsta plocica. Ovo su vrhunske plocice u klasi EBC plocica samo manje poznate kod nas. Vidi link : http://www.goldfren.com/goldfren-products/motorcycles/brake-pads.html . Koliko vidim to je radnja pa pretpostavljam da imaju vise od jednog para. pozdrav

      Cena ti je bolja nego na Ebay

       

  22. Ovaj dole levo proveri
  23. A osigurac nisi proverio? xD
  24. Proveri ti prvo osigurac za ventilator.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja