Jump to content

Moto Zajednica

Mire019

Članovi
  • Broj tema i poruka

    353
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Mire019

    1. dejan24

      dejan24

      Srecno sa organizacijom neceg novog na moto skupu.Ovo je odlicno!

  1. Ima hladovine za kamp, i mala izmena, ulaz ce biti 400 dinara. Evo i nove lokacije. http://imageshack.us/photo/my-images/440/19663192.jpg/ Dobro nam dosli.
  2. Meni se olabavio rezervoar pa sam imao slican problem, proveri
  3. Reci to organizatorima, ne meni..
  4. Ako si, nasi smo Ovo je potvrdjeno za sad: Cetvrtak - carska palata Felix Romuliana: 19:00 Leb i sol symphony 20:00 Zlatni prsti Petak: Docek gostiju u predpodnevnim casovima 14:00 Demo bendovi 20:00 Madicine band 21:00 Dubioza kolektiv Cotton pickers Let 3 Eyesburn Subota: 14:00 Rucak i nastup demo bendova 15:30 Supermoto trka na vasaristu 18:00 Defile sa zadrzavanjem u centru i supermoto akrobacijama 20:00 New Deal 21:00 Bajaga i instruktori Dok 7 Hladno pivo Obojeni program KILLINGJAZZHARDCOREBABY Ulaz 500 din.
  5. Hvala na pomoci. Skinuo sam pumpu, osmirglao platine i sad radi ok.
  6. Korpa kvacila...
  7. U voznji mi se desava da motor pocne da trokira i posle nekog vremena se ugasi, kao da izgubi gorivo. Prvo sam sumnjao na svecice, ali nakon sto sam zamenio i kablove i svecice problem se nastavlja tako da kontam da je problem u pumpi za gorivo. Kada se motor ugasi, povucem sauh, malo duze verglam, posle vratim sauh i motor radi normalno. Da li neko moze da mi kaze da li to mogu sam da proverim ili moram kod nekog majstora? Hvala unapred.
  8. Ja probao oba, i mogu ti reci da se razlika bas oseca, mada, na tebi je da odlucis, vise gledaj stanje nego kubikazu,
  9. Nisam imao nijedan, ali sam probao oba, i moj glas ide za R6.
  10. Svecice, kablovi?
  11. Dobrodosao, i u zdravlje da se vozis.
  12. Ako planiras da duze vreme ne menjas motor, uzmi 750.
  13. EDIT: Parni Valjak nece nastupiti, ali su u toku pregovori sa grupom Apocalyptica. I lokacija ce najverovatnije biti promenjena, cim se odredi javljam.
  14. Da sam na tvom mestu, trazio bih 900RR
  15. Jeste, ja bas poceo da pljujem Djordja Davida u temi o Zajecarskom skupu, a "ovi moji" 'oce da me se odreknu... :hej: Pljuj bre slobodno, ko ti brani
  16. Onaj ko je navratio oko deset naveče mogao je da vidi (i da prebroji) one koji su (i kakvi su) ostali. Ja sam prespavao tamo, sta si hteo da kazes ovom recenicom, da sam trebao da vozim nocu po blago receno losem putu koji slabo poznajem?
  17. http://www.mctriumph.com/news.php?readmore=8
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja