Jump to content

Moto Zajednica

severian

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    9109
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: severian

  1. NEmanja, ti si jednostavno dobar dečko. Svaka čast na entuzijazmu, kupio si nas sve! PS: eve, i ja imam novi avatar (by Nemanja), hehe
  2. To je bila "osmica": KUća-Ub -Kosjerić-preko brda Užice-Zlatibor-Zlatar-Mučanj-Ivanjica-Golija-Studenica-Novi Pazar-Pešter-Sjenica-Javor-Ivanjica-Dragačevo-Rudinik i kući... Sve može RT bez većih problema, 80% lokalni putevi... PS: čekali me Mimi i Milan na RUdniku
  3. Vas dvojica - kako je bilo? Ajde mali izveštaj, za nas što bi hteli, al' ne može svaki vikend
  4. Ljudi, užurbano odrađujem posao (kako bi se moglo u Italiju ) i sve se radujem! Što reče Anita (Saletova gospođa), još manje od 10 puta spavamo i polazak!
  5. KO...ja? Ti, ti... Uglavnom se poklapa ovo što si napisao sa planom (ITA delom plana tj.) . Bar znamo da plan nije loš...
  6. Hehe... Hakovao si mi Mapsource ?
  7. Samo vidi da ti je upotrebljeni osigurač (ako stavljaš) 1.5X struja punjenja i teraj... Ova druga ti je 99% DIN BMW eksterna utičnica, što takođe možeš koristiti za punjenje (ako imaš odgovarajući punjač). Da ti ne objašnjavam u detalje, ali ćeš lakše preko ove prve...
  8. Deluje dobro, ovako na prvi pogled. Možeš, kada i ako stigneš, da napišeš glavne crte i zanimljivosti svakog dana. Inače, nas nekoliko idemo nekim drugim putem za Italiju i ne startujemo sa grupom iz Bg. (da javim ostalima zbog organizacije).
  9. Kada otvorimo novu temu, onda ćemo spisak...
  10. ^^ Samo nemoj da im pričaš gde si krenuo... Kaži, malo da provozam kroz Straje-Baje tu hajabusu, kao sav normalan svet...
  11. A lepe vesti u vezi sa "next time" uskoro, vrlo uskoro, slede... Hehe (Ovo ja sada nameštam Pablu loptu na volej )
  12. Bogami, biće umetnik od našeg Nemanje... Ako se neko nekada zapita da li svaki život ima smisla, čak i kada nemate sreće da se rodite isti kao većina, neka samo pogleda Nemanjinu prvu fotografiju! Koliko je samo života i mogućnosti zakopano u svakom čoveku!!! I koliko su ljudi (zaposleni) u Kulini postigli u otkrivanju tog potencijala, onda kada na prvi pogled nije vidljiv. Setite se aplauza i onda onog osmeha naših drugara koji su nam priredili predstavu. I osećaja ostvarenja koji je ozario njihove poglede i te osmehe. Kada se pitam da li svo cimanje i nerviranje koje ove vožnje sobom nose ima smisla, jedna ovakva fotografija vrati me u kolosek. Hvala Nemanja (i za ovo )!
  13. Pozdrav svima koliko nas ima . I pored puno izazova i ponekog peha, vožnja je završena u dobroj atmosferi i sigurno! Hvala svim učesnicima ove naše BJB kolone na konstruktivnosti i pozitivnom odnosu. Lepo je bilo gledati kolonu kako se uvozala i kako kao jedan vijuga na kraju u istom tempu.
  14. Postao si joj dosadan izgleda . Godine, godine
  15. Verovali ili ne... tek sada završih sa poslom i dođoh do BG-a. Ali, ima to i dobro stranu - manje je vremeno ostalo do vožnje ... Vidimo se ujutro - u 9 da ste svi kod Steca ! x 9
  16. Za 12 je meni pravi recept dao alex (jesenas). Žrtvuješ ulaz i onda od iza prvog apex-a gas. Meni je to sada poslastica i baš tu odem brzo i u ritmu. Mada, jeste da se prolazi blizu guma jako... Kažeš u 6-icu usko? Ares, alex - šta bi vas dvojica rekli? Inače, ja 8-icu idem pod gasom i izbacim se široko, tako da se fino namestim na 9 i naravno iza nje pun gas. Ne znam da li je optimalno, ali ja se tako osećam dosta sigurno i dosta je brzo... PS: mada ako nastavimo sa analizom , ja bih odmah na stazu
  17. Prijave traju i dalje! Za one koji se odluče u poslednjem trenutku da nam se pridruže, ne zaboravite da rezervišete i smeštaj! Da li sam već spomenuo da će vreme biti idealno (najzad!)... Ekipa: 1. Severian - vila Janus 2. Nataša & Daki - vila Janus 3. drilling ltd & Nina - vila Janus 4. Bandolera & Bandolero - vila Janus 5. Žaric - vila Janus 6. Loshmi Capo - vila Janus 7. Lucky Vladano - vila Janus 8. Mimi & Daca - vila Janus 9. Voja BP - Vila Janus 10. Usamljeni Jahac and Minja - Vila Janus 11. SharkY - vila Janus 12. Dacha. + Filip (suvozac) - vila Janus 13. Skittles - vila Janus (sam rezerviše) 14. Boqy & Ivy - Vila Janus 15. SashaP 16. Slacky47 - vila Janus 17. lawyer - vila Janus 18. Dejan i Nadja - Vila Janus (sam rezervisao) 19. Rikko - Vila Janus (nije josh rezervisano, al' bit' cje) 20. Rasha XL 21. Maxim & Acha - Vila Janus (sam rezervisao) 22. Vlada_69 (sam rezervisao) 23. Peca ZR 24. Termogedzo & Tijana (rezervisao za dvoje) 25. Mixa i Dubaja 26. Vlaja Matori 27. Grnča i Zorica ( zvaćemo vilu Janus) 28. Boki.64 29. Cale. 30. Unas31.Naš 32.Šanke 33. Arakis...khm... 34.
  18. Ajde komšo sređuj to... Baš sam se r adovao da te vidim!
  19. Auhhh... pa ovo baš rano počinje. Ja imao neki ambiciozan plan za vožnju
  20. Zanimljiva je ta staza... Meni je sada ispala problematična sasvim druga krivina (6), umesto prošli put 13-1. Koristeći Aresov tip, sada u 13-1 čak i uživam i redovno sam išao blizu ili do nogostupa (jbt, otišla mi skroz touring čizma tu i u 6 ). I u 6 sam isto išao ambiciozno , al' nikako da je pređem u ritmu. Bez kočenja (kao da probam) nisam uspeo ni 20% krugova da prođem (kada sam probao, uz uslov da brzina ne bude sasvim sramotna )... Očito da ima da se radi na tehnici i na blokadi u glavi. I dalje mi je najlepši splet 10-11-pravac-12 (S)-pravac! Isto za mene jako zanimljiv zaključak: neverovatno padnem kada ostanem bez snage. Gotovo je sa jaganjcima na touring vožnjama... Jedva čekam opet!
  21. NE zaboravite da rezervišete smeštaj, pošto se ubacite na spisak.
  22. Ako imaš nekog u USA, vidi da je odatle "dognaš" Dosta je povoljnije nego u Evropi...
  23. Javila mi Nataša za Zemlju Gruva To je bila kap koja je (izgleda) prelila čašu ... Vidimo se, samo da vidim u kom broju dolazim
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja