Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. Kasnim 10 min
  2. Bicu u 11 sati ispred male pumpe kod ulaza u 1000 ruza... Ja cu morati da ostanem na Kosmaju ali mozemo da se provozamo i do Arandjelovca na kafu pa da se odvojim u povratku.
  3. Kolega tindibp iskreno postujem tvoj stav i sam bih slicno postupio. Neki tragovi vere u ljude moraju da postoje inace odosmo u qrac. Elem, cisto ohrabrenje za ostale, puno je suprotnih primera. Svi smo mi nesto ovde uspesno kupovali i prodavali. Na ovakve primere treba skrenuti paznju ali ne znaci da su pravilo. Sto se tice delova, koliko mi je poznato, cagiva ima rotax agregat? Ako ne gresim, pasuju neki delovi od Aprilie, Ducati i BMW-a?
  4. Ajmo u nedelju preko Kosmaja kratka voznja ko je zainteresovan?
  5. Ako nije prodata, kupujem. Dejane potvrdi pa se dogovoramo za preuzimanje
  6. Iako sam posle teoretskog dela bio vise nego siguran da ne zelim da propustim i prakticni deo, nazalost necu biti prisutan. Zaista svaka cast predavacima i vidimo se na sledecem kursu
  7. 1. Vićsa 2. Starijibrat 3. Tibor 4. CrashSM 5. Scorpija 6. randoman 7. Slobba 8. Severac 9. Urban Cruiser (ovaj put dolazim sigurno)
  8. I ja sam video i stao... Nisam bas siguran da je kilega lakse prosao. I ja sam stao i raspitivao se, hitna ga je odvela pre nego sto je stigao ovaj policajac tako da on nema pojma... Motor je klizao dobrih 100m, a kaciga na pocetku! Nadam se da gresim!
  9. Pregledao sam oglase po netu i cenim da je cena realna. Iako se moj kum od 70 godina vrlo lepo vozi, pa se zbog toga i premislja da li da ga prodaje, njegovih 120kg je previse za ovaj agregat. Ipak je 65kmh na granici da ga prestize gradski autobus. Ovaj Madass vapi za nekim laksim vozacem
  10. Nova cena 600€ (pronasao drugi motor i spusta cenu dok se ne proda skuter koji je namerio) Tel za informacije 064/1360109
  11. Kolega zelim ti brz oporavak. Na ovu temu mnogo je vec receno, moje misljenje je da je u Srbiji (mada ne samo u Srbiji) SKRETANJE LEVO najsmrtonosniji manevar u saobracaju i da se to nikad nece resiti kako treba. Pesaci, motociklisti, biviklisti su prvi na udaru i uvek je lutrija sa zivotom!
  12. 1. Arakis 2. Pablo 3. drilling ltd 4. The Lord 5. Sashac & Duca 6, Marko07 7. Bojan Transalp 8. Bane Vuk58 9. RadakM 10. Urban Cruiser
  13. Kolega SHOKLA, sve sto si rekao je potpuno neumesno iz vise razloga. Na tvoju zalost, niti je tebi jasno zasto niti ja imam volju da ti objasnjavam. Cenim da je ignorisanje najbolji lek
  14. Ne razumem komentar kolega? Reklamiras svoj motor na mom oglasu? Oces da poredis Tomos i Sachs?! Cemu?
  15. 1. Spajk 2. VukiTA 3. illuminated 4. Dzejzel 5. Urban Cruiser
  16. Drugi put kolega. Protrcao sam juce do Mladenovca i vratio se preko Kosmaja. Kolega koliko hoces po avalskom, na krivini u Ralji bar 10 motora... Sezona otvorena sad i zvanicno! PS Ako je neko poznat sedeo, samo da prijavim da sam ja onaj koji je svirno tri puta
  17. Idem i ja do Mladenovca preko Avale ali krecem tek oko 11. Ako ti odgovara nadjemo se kod 1000 Ruza (ulaz) u 11:15
  18. Ne zoveš...
  19. Gume 16"... Sa potrosnjom od 2l/100km retko koji agregat moze da se pohvali, a o motociklu da ne pricam
  20. iPad 2 Sent from my iPad using Tapatalk
  21. Okvirno, poslednji vikend aprila
  22. Moram da pohvalim ovu pricu iz dva razloga. Spasli ste predivnog psa a drugo sto je sve uradjeno jako brzo. S druge strane bih zamolio bilo koga ko bude imao stene ovog psa da me kontaktira, vec jako dugo zelim da imam ovu rasu. Nazalost nisam na vreme video post ali mi je drago da je pas udomljen. Pozz
  23. M ili u cm? A koja bi bila cena za kacigu pored Caberga
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja