Jump to content

Moto Zajednica

Urban Cruiser

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1217
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Urban Cruiser

  1. TDM 850 3vd 1993 Reg. do 25.01.2017 Na TDM-a dodato: - grejači ručica - bljeskalica by Arakis - WingRack II (samo Topcase za sada u funkciji (led osvetljen ali nije spojeno) nemam bočne kofere) - svi migavci su LED - jedan far LED (imam i staru sijalicu) - scootoiler vakumski - sedište od 4tx (nije dvobojno) - DIY produžetak vizira, uradjen tako da nema vibracija - teflonsko kočiono crevo (Ovo zajedno košta nešto preko 200€) Originalna farba, originalni auspusi.... Redovno servisiran i održavan. 95% vremena, kada se ne vozi, stoji u garaži i prikačen na pametni punjač akumulatora. Na njemu su Dunlop Road Smart (napred 1 DOT 2013, pozadi 2-ka DOT 2014) stavljene početkom prošle sezone (cca 3500km od tada). 77000 km je na cajgeru ALI agregat nema više od 30.000 predjenih km (zamenio sam kompletan agregat, stavljen agregat koji je po servisnoj i cajgeru bio na 24.500km) Prednji blatobran je malo oštećen i ima ogrebotinu na desnom auspuhu, to je sve od oštećenja. Ko je bio na Kursu Bezbedne vožnje u Kuli video je kako (može da) se vozi Sent from my iPad using Tapatalk
  2. Da Sent from my iPad using Tapatalk
  3. Evo, koga interesuje, malo slika Sent from my iPad using Tapatalk
  4. S obzirom da drugari u CG vode rent a moto servis u čemu im pomažem, dok sam ovde nemam potrebe za svojim motorom. Iako je garažiran, meni se ne dopada da mi motor stoji u BGD, a kako stvari stoje neću nazad bar još dve-tri godine. TDM je najazhvalniji motor koji sam imao da nisam u ovoj situaciji ne bih ga ni prodavao. Sent from my iPad using Tapatalk
  5. Nigde, po svemu sudeći
  6. Ako neće kolega, verovatno ću ja prodati mog 3vd. Dakle za sad samo ovde informacija : TDM 850 3vd, 1993. godište u originalnoj boji. Imam puno toga da napišem ali ću preskočiti detalje i odmah napisati poslednju cenu (s tim što moram da naglasim da će, ukoliko se kupac pojavi, moja zadnja vožnja na njemu biti za Dedamrazijadu): 1520€ Detalje nakon kontakta zainteresovanih kolega
  7. A kakav mu je ovo guvernal?
  8. Au bre vi vozači sa 180+ km/h... a kad se spomene vožnja, hladno vam. Pih!
  9. Drugar iz Londona došao da jedri, njemu vruće očigledno iPhone 6s Sent from my iPad using Tapatalk
  10. Nagrdi se ti!? Sent from my iPad using Tapatalk
  11. @bdada Frankenstaini @bocca_bastard biće još lepih dana pa ćemo se voziti
  12. Ne krivim drugare, bilo je hladnjikavo ali lepo
  13. Ja sam i dalje otvoren za dogovor i krenucu sam ako niko ne dodje na Autokomandu
  14. Ajde računajte i na mene. Subota 11h, NIS pumpa na Autokomondi. To nam je bilo uobicajno mesto sastanka za Avalski put. E sad, ja sam 99% spreman... 1% moze da se desi da moram na drugu stranu na kraći put, a to ću saznati ujutro. Ako se nalazite negde drugde, a ja podjem, biću na Autokomandi
  15. Kosmaj realniji čini mi se. Ja nešto pokušavam da organizujem i neko meso, ali ako ne bude možemo do Tome i Nade.... A ni Vajati nisu daleko. U svakom slučaju nešto do 1000-1500 din troška jer vidim da mnogi kubure Sent from my iPad using Tapatalk
  16. Sve je bilo [emoji108][emoji1303][emoji772] Hvala drugari!
  17. E, stvarno šteta! Jelena ništa loše nisam mislio, naprotiv. LM, bocco pošto si "u svakoj čorbi mirodjija" verujem da ćeš se prihvatiti malo kuvanja, a to ne bih da propustim!
  18. Biće da si se nekom grdno zamerio!!! Nema veze sto te nema na spisku, samo ti nama dodji. U svakom slucaju pravimo malko vise tako da ce biti dovoljno klope za sve...(racunali smo na one koji sipaju po vise puta) Ne znam kome bih mogao da se zamerim?! Simpatično mi je da od ubacivanja Jelena81 više mene nema na spisku!
  19. Nekako ispadoh sa spiska ali nema veze. Vidimo se
  20. ... mca, mca..mca, mca...mcacaca...
  21. Ovo mi je OK A kako planiramo povratak?
  22. 1. Marre 2. Marko4522 i Petrana 3. VladaSD i VesnaSD 4. PedjaBgd i Kaja 5. Wizard666 6. Arakis i Goca 7. Alekre i Alekrina 8. Sashac & Duca 9. Brca 95i &Dejana 10. Golub (+1 a mozda i ne) 11. mRadomir 12. Makikt 13. Arso i Matija (David prva izmena) pod uslovom da ne bude kiše!!! 14. ZEMZEM + možda ženče 15. Aca Bovan & snajka 16. Boba1990 17. Jasminko VIR 18. Sale-VFR 19. Damir Vtec 20. Usamljeni jahač 21. BokyBoy + 1 22. BigDaddy 23. Skiboban sa sinom 24. Custi 25. Lucky Vladano + Gabi (nadam se da ce ici) 26. SharkY (+1 možda) 27. Bojan Transalp + Ivana 28. Edge 29. markoizkule + cura (samo ako najave suvo) 30. abby i Katerina 31. Sasha P 32.Pera i Sneža 33. igorxt i Cica 34. Nikola + Marija 35. Sale-kum 36. Urban Cruiser
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja