Jump to content

Moto Zajednica

sashac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    3254
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: sashac

  1. nbgd
  2. Braco moja,ne verujte vise nikome nista.Eto odosmo po preporuci da vidimo i uzmemo motocikl...Kakav krs jbt.Pa ovaj moj je svetinja.
  3. Ja i Big Dady cemo negde u nedelju.
  4. Prodaja stopirana...
  5. "Mozda sam pogresio"...Jesi,debelo.
  6. 0646825522
  7. Javicu ako dodje do realizacije.
  8. Bolno dupe ostaje meni.
  9. Ako neko zeli,moze da dobije najlepseg Fazera u Srbiji,sa full opremom,za 3500 evra,ali samo dok ne ode bajk koji zelim da kupim.Na njega,bukvalno nema vise sta da se stavi.
  10. Evo ti moj za 3500,i miran si.SA FULL OPREMOM.
  11. Moj je 2005.to.
  12. sashac

    Shark speed r

  13. meni lici na zx6r
  14. Laki eno ga tvoj restoran gde si cekao klopu 2 sata
  15. Ma mi ni necemo u Rumuniju,promenili,sve se zajebavamo po okolini.
  16. Pa kakva je to voznja bez malko kisice...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja