Samo kod jedne stvari obrati paznju-preticanje.Spor si,zaglavis za nekim sporim duplim kamionom,ne vozi ti se iza njega,a tesko ga preteci...Ostalo je sve bez problema.
Svi imamo drugare,koji kad se vozite uvek moraju biti ispred vas.Egic,jbg.Ako ih preteknemo oni brze bolje i rizicno opet preuzimaju liderstvo...A kamoli nepoznati ljudi.Alfa vozaci,muzjaci ili sta vec zele da budu.I onda sam u situaciji da gledam njihove greske,koje prave.Pa ima ih mnogo.Opet naglasavam odsustvo edukacije vozaca u Srbiji.Kad neznanje spojite sa nasim temperamentom i (ne)vaspitanjem,eto sranja.