Jump to content

Moto Zajednica

srbac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    5782
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbac

  1. Šteta za Pedra, ne ode u GP
  2. srbac

    Yamaha R7

    Taman sada kad skinu ogreničenje brzine na 30 u gradu, biće dobri ti sa dva cilindra, jer vuku iz nižih obrtaja
  3. Ovo je kao kod nas, platis robu i carinu, pa onda platis porez i na robu i carinu
  4. Miguel se smanjio 15 cm
  5. Acerbis deluje jeftino i jeste jeftina
  6. Ne navode težinu. Gledao sam i na stranim sajtovima, nema. Sigurno je 1700gr
  7. srbac

    Yamaha R7

    Kategorija 600ccm R motora je umrla. Napraviće neki Super sport 650-750 od tih novih motora sa Euro 5 normom i 90ks.... Kao i što su ubacili umesto 250 klasu 300ccm Verovatno će i ovi SBK 1000 otići na 1100ccm.
  8. Markezu je voda ušla u uši.
  9. Računa se stanje predhodnog kruga. I ako ulože žalbu ostaje isti poredak.
  10. Kurta Zarco Peco Markez
  11. Tako je. Neko deset krugova vozi +5 sekundi i onda jedan krug ima vreme a neko 5 krugova vozi na 0,3 sek i bude iza...
  12. KTM Red Bull dobio novu šasiju, hvale se da osećaju veliki napredak a i vidi se. Sa top speed-om su skoro kao Ducati. Biće zanimljivo...
  13. Svi govore Ducati, Ducati ali eto Yamaha i Suzana dobro guraju. Mugelo jede gume, videćemo na kraju....
  14. Već sam ranije pisao. Ta dva motora se ne mogu porediti. Strom 650 je motor za A kategoriju, TRK za A2. Prošle godine sam imao KLE 500, ide lepo ali 50ks i slab obrtni moment na dve osobe je slabooooooooo. Ako hoćeš kamion da pretekneš moraš dobro da razmisliš. Strom je jednostavno avion za TRKa. Kome to ne smeta neka vozi. Problem je što kad kupiš motor, prođe dva meseca, šta onda ako ti dosadi takav ? Prodaš ga skuplje
  15. Marquez “considered” pausing MotoGP comeback after Jerez WWW.MOTORSPORT.COM Marc Marquez has revealed he considered halting his MotoGP comeback following the Spanish Grand...
  16. do

  17. KTM pravi motore u Kini, BMW isto... sinofarm isto
  18. Benelli se prodaje u SRB vise od 15 godina. Dobar i kvalitetan motor. Benelli TNT 1130 - Vraćanje starog sjaja legendi - BJBikers.com BJBIKERS.COM Benelli TNT 1130 obeležio je istoriju Benelli brenda. Nastao 2004. godine, TNT 1130 koristio je agregat od Tornado modela. Srećom, TNT 1130
  19. Danas sam video TRK 251, malecki je..
  20. TRK pešaka
  21. Ne zbog toga. To je Legenda, šampion i jako ga cenim. Ne gotivim ga zato što je sebi dopustio neke stvari koje nije smeo... i to ga je koštalo desete titule. Sada služi za sprdanje. Šta će mu to, neka se povuče... Ja ne znam iz koje si ti priče Nemanja ali mi se čini da imaš 13-15 godina, bar po stilu pisanja.
  22. Isto kao i Yamaha. Prošle godine ih je Petronas drao kao majmune. Sada su uzeli ljude iz Petronasa sa Kurtom... Morbideli bio vicešampion, dadoše mu motor 2019 Tako bih voleo da Petronas uzme titulu.Morbideli ili makar deda, mada ga ne gotivim nešto !
  23. Ja sam sa Lorenca prešao na Morbidelia. Dobar je i Kurta ali mi se čini da je Morbideli bolji !!!
  24. 1. Johann Zarco – 362.4 km/h – FP4, 2021 Qatar GP 2. Jorge Martin – 358.8 km/h – Q1, 2021 Qatar GP 3. Jack Miller – 357.6 km/h – Q2, 2021 Qatar GP
  25. Ako bude kise, ko ce biti na podijumu ?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja