Jump to content

Moto Zajednica

srbenda

Članovi
  • Broj tema i poruka

    532
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: srbenda

  1. zaboravih velicinu da navedem ali i pise na okovratniku ....58''
  2. Prodajem jaknu IXS (ugojio sam se drasticno)nosena kao treca jakna tako da sam par puta isao na more sa njom samo......koza prilicno debela oko 1,3 il 1,4 mm kupljena NOVA pre par godina (ne secam se tacno) mislim 2 god. sa protektorima na ledjima .....laktovima...koji se vade po potrebi....godisnje po 2 puta mazana sa adekvatnom mascu za kozu ....znaci NEOGREBANA bez tragova nosenja .Snjir ili rajfeslus kako ko voli da kaze ima i na pojasu pase na skoro sve pantalone probao sam licno....ali nije imalo potrebe jer se i na R' motorima ne podizu ledja (na 230km/h).Visok sam 188 tezak ''zive mere 88kg i bila mi je taman do skora (volim slatkise i kraj! ubice me na kraju ) Cena aj za nase ovde forumase 100E pitajte sta vas sve jos interesuje a sto ovde nisam naveo.....pp...tel MOB.0638129618
  3. nema sta da se mnogo mozga oko modela sve na googlu ima.....samo treba da e informise civek ako zeli.....naime....KZ je bio u seriji A I B medjutim da ne bude zabune : U plocici koja se nalazi na ramu na samom vratu su utisnute oznake koje pocinju sa KZ pa broj sasije i ostali podaci motora takodje i na samomoj masini pocinje bt.motora sa slovima KZ pa serij.br, motora ali u saobracajnoj se uvek taj model vodio kao GPZ 550 ili 500 ili 650 znaci: KZ oznaka ali ne i model !!
  4. E pa ocigledno da si preskocio ovu seriju. Ne znam dal im je fabricka oznaka bila " KZ " , ali prodajna oznaka im je bila " GT " i ovo je model GT 550, a bilo ih je i od 750 i 1000 ccm . pazi tacno da sam ovaj model preskocio kad sam svojevremeno vozio kawu ali KZ modele zato sam i prokomentarisao oglas jer je ociglednoa STAVLJENA POGRESNA OZNAKA modela koji se prodaje!! nije isti GPZ i GP .......i bla,,,,,bla,,,,bla....Inace ta serija je raga nad ragama kod Kawe....legndarni agregat ali ne i ciklistika.......mali potrosac .......lak za odrzavanje....... ;)
  5. sve cestitke na izradi motora i samim idejama......pogotovo mi se svidja sam finis! srecno sa prodajom ;D
  6. izvini ali mi nesto tu nije jasno ....koliko se secam a i vozio sam ih par komada (imao sam ih ranije u vlasnistvu) nije postojao model sa kardanom .....o cemu se tu radi?? jesi li ti to neke prepravke radio na zadnjoj osovini?? ili......
  7. Pozdrav gojko :)da bio sam na tom reliju sa TDM-om i lepe uspomene sam odneo sa tog relija a za preporuku svima koji nisu bili a u mogucnosti su da odu da ga ne propuste! Lepo druzenje jos lepsi put i predeli po Makedoniji
  8. koliko sam uspeo da lepo procitam covek koji prodaje motor i koji je postavio oglas nikoga nije nazvao ovde ''ovcom'' vec koliko sam shvatio poentu a nadam se da jesam je...da je ljut ili revoltiran na nekog od administratora foruma a ne na clanove ! Pa je stoga i napisao sta je napisao.. naravno da mu sam text oglasa necce mnogo pomoci u prodaji bas zbog ovakokvog tumacenja oglasa poput tebe i tebi slicnih.....no sta je tu je pise ko sta hoce i kako hoce ;D
  9. aj za vasu informaciju......ja sam ratni invalid od 91god i nemam desnu nogu iznad kolena i vozim motor skoro 38godina iako nemam od 91 god nogu i ne pravi mi to nikakav problem ni po krivinama niti na duze staze(preko idem cesto) i tacno je da po novom zakonu sad od skora samo mi imamo pravo na uvoz ali 1 automobila i nista vise. Drugo ...ako je vozilo vec registrovano u Srbiji mogu da ih prebacim na moje ime i tada sticem pravo na popust na registraciju ( citaj seseljeva luda taksa )koju ne placam a i ostale neke jos su drasticno umanjene.Tako da ako je recimo prosle godine ako se dobro secam za primer uzimam kawa GPZ 1100 REG.18,900 REGULARNA (normalna cena zaa lica bez invaliditeta) za mene je bila 8,700 pa vi sada i sami vidite koliko se ustedi. ;D ;D JEBES NOGU OSTALA GLAVA NA RAMENU I MOTOR MEDJU M'''DIMA na kraju krajeva covek je invalid onoliko koliko se oseca invalidom a ne zbog fizickog nedostatka (mnogi su invalidi u mozak sto je gore negooooo )
  10. Veoma redak model kod nas ali i preko........imao sam prilike pre nekih 5godina da ga vozim jedno leto (imao ga je moj prijatelj ) jako povozan relativno srednja potrosnja oko 7L pri110/130km/h...nadasve udoban motor za duze ture.Ovaj tvoj primerak mi deluje bar na slici jako lepo ocuvan ! Sretno sa prodajom
  11. Izvini al meni se dopao skuter......medjutim....odem na sajt uvoznika za Srbiju i vidim da je NOV 85.410,00.E sad mi nije nista jasno ....ti trazis za tvoj godinu dana star 1000e i bez ikakve opreme a NOV u prodavnici 840 e ??? Evo da ne pricam u prazno i link sa cenama kod nas........ poenta je da sam hteo da ti ponudim sinovljevu HONDU cm125 al me cena tvog motora malo zbumila.....naspram novog u radnji http://www.skymotors.rs/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=91
  12. srbenda

    Honda CBR 600 F1

    e zbog ovakvih podjebavanja ljudi koji postavljaju oglase sam ja svoj zakljucao! Treba da vas je SRAMOTA STO ofujete coveku oglas (licno ga ne poznajem ) a definitivno se vidi da i nemate nameru da kupite motor .JADNO! Prijatelju zelim ti da prodas motor po CENI KOJU SI TI ODMERIO zajebi ova dva pacijenta..........
  13. takodj i tebi..jako lep i udoban skuter moj sin ga je imao pa znam koliko je zahvalan taj skuter i za odrzavanje a o udobnosti da i ne pricam!
  14. javljam se povodom vaseg oglasa za skuter 250 kubika.Dali vas interesuje zamena ? evo linka sa ovog foruma gde sam postavio oglas http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=58626.0
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja