Jump to content

Moto Zajednica

Wild Hogs

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Poprecni prelaz preko Kucajskih planina je nesto sto sam dugo zeleo da odvozam, ali nesto tako moralo da saceka eto, skoro tri godine. To podrucje je stvoreno za avanturisticka putovanja i vec sam podatak da je to najvece nenaseljeno podrucje u Evropi je dovoljan da zainteresuje svakog pravog endurasa. Sem toga, tu se nalazi najveca suma u Evropi i kao i najvisi vodopad Srbije, par kanjona koji su takodje po nekim parametrima naj-naj, u Srbiji i Evropi.

 

Takvo putovanje, kao otvaranje sezone putovanja, treba spojiti sa jos jednom sjajnom relacijom - Dunavskom magistralom. Za celu operaciju, potrebno je jos i sjajno drustvo i - operacija moze da pocne!

 

Sa Duletom (GixxerK6, KLE500) sam se nasao na Orlovackoj petlji, pa zajedno kupimo ZekuZmaja (Africa RD03). Posle malo caskanja punimo rezervoare, resetujemo kilometraze (Zeka poslednji put za ovo putovanje :) ) i krecemo ka Smederevu gde treba da se sastanemo sa vojvodjanskom ekipom. Na dogovoreno mesto stizemo bukvalno u istom trenutku - dve kolone stizu iz razlicitih pravaca i staju u isti momenat! Imao sam zadovoljstvo da tada upoznam par iz Subotice - Katerinu i Abby-ja (Vlada) na Jamahi XS 400. Vojvodjanska ekipa ne moze biti bez Joske i Zuze, Petera i Melinde (oba para Transalp). Premijerno na voznju krece Artur, koji (za sada) nije clan naseg foruma, ali cenim da ce uskoro to postati. Artur se na ovo putesestvije uputio na Suzukiju SV650 - drumskom motoru koji nije znao kakva ga iskusenja cekaju.

 

MbT9F_picture0081024x768.th.jpg 404qa_picture0211024x768.th.jpg

 

Prva pauza za kafu je na Srebrnom jezeru, gde je turisticka sezona vec otvorena i prvi kupaci vec posecuju jezero. Na izlasku od Srebrnog jezera me zaustavlja devojka policajac, sva sreca pa sam prethodnog dana uspeo da pronadjem zaturenu vozacku i saobracajnu dozvolu. Drugari odmah staju oko nas sa pitanjem da li ce sve da kontrolisu, nasta policajka kaze da je zaustavila samo mene, a da ostali mogu da produze. Hm...

 

TwcWC_picture0091024x768.th.jpg zJGow_picture0121024x768.th.jpg MI0NO_picture0151024x768.th.jpg lIYx9_picture0171024x768.th.jpg 35qdf_picture0191024x768.th.jpg

 

Nadalje pocinje magija zvana Dunavska magistrala. Golubac je mesto gde smo resili da potrazimo neku pekaru i okrepimo se za nastavak puta. Najatraktivnije mesto za zajednicku fotografiju je sam kej pored Dunava, nedaleko od zapustenog hotela u centru grada.

 

np442_picture0231024x768.jpg

 

Pekaru smo pronasli trista metara dalje, uzivajuci u setnji po jakom suncu u ponoj ratnoj (pa jos i crnoj) opremi. Iznenadjenje je cena od samo 50 dinara za cervrt! Dve pune kese su zavrsile u necijem koferu jer smo odlucili da pauzu pored Golubacke tvrdjave iskoristimo za dorucak.

 

yaRvB_picture0381024x768.th.jpg 4YUUk_picture0371024x768.th.jpg vmYba_picture0401024x768.th.jpg VAWMt_picture0411024x768.th.jpg tqvQ0_picture0451024x768.th.jpg NwcLq_picture0471024x768.th.jpg

 

Put nastavljamo sjajnom deonicom ukrasenu neprestanim pogledima na zapenusani Dunav. Put nas ubrzo dovodi do mesta predvidjenog za drugu duzu pauzu, neverovatni kamp Toma.

 

p5u49_picture0491024x768.jpg

 

Mesto je toliko lepo da je postojala opasnost da ucesnici voznje odbiju dalje putovanje, ali sam to nekako resio pricom o vecernjem vinu koje nas ceka. Jeste da smo nedavno doruckovali, ali ovde se fantasticna riblja corba sa lepinjom prodaje za samo 80 dinara - pa ko da odoli??

 

wc45R_picture0561024x768.th.jpg crKBX_picture0511024x768.th.jpg e40Ts_picture0541024x768.th.jpg

 

Nesto kasnije ulazimo u sumoviti deo koji nas vodi ka Lepenskom viru, gde sam planirao da posetimo muzej, ali uspevam da promasim skretanje. To sam ukapirao kad je vec bilo kasno da vracam celu grupu nazad, jer je vreme neumitno prolazilo a put nas je tek cekao. Prolazimo Donji milanovac, iza koga pocinje verovatno najatraktivniji deo magistrale. Mesta za pauze ima dosta, a na neka od njih je prosto greh ne svratiti.

 

dze2r_picture0621024x768.jpg

 

YbBAV_picture0641024x768.th.jpg fRvco_picture0681024x768.th.jpg IfxAN_picture0691024x768.th.jpg mXTRv_picture0721024x768.th.jpg 3Tej1_picture0741024x768.th.jpg

 

COHcT_picture0771024x768.jpg

 

Svracamo do centra Kladova.

 

l8f6h_picture0941024x768.th.jpg WnzGW_picture0951024x768.th.jpg

 

... no vremena za pauzu ovog puta nema jer nas Ribolovac odavno ceka.Na izlasku iz grada dopunjujemo rezevoare i racunamo potrosnju. Moja Afrika je na 4.8 l/100km, Zekina ma 5 litara, a rekorder je Duletov KLE sa 3.8 litara na 100km. Svaka cast!

 

jqEeh_picture0971024x768.jpg

 

Posle popijene kafe, odlucujemo da i pored toga sto je vec odmaklo vece, odjurimo do Rajackih pimnica po cuveno Rajacko vino. Ribolovac nam je vodja i za tili cas se nalazimo tamo gde treba!

 

Ni73D_picture1001024x768.th.jpg Er19v_picture0991024x768.th.jpg

 

Imali smo srece da nadjemo podrum koji u to vreme (20h) radi - covek je ga je tek otvorio, dosao sa drugarom da pijuckaju vino! Naravno, usledila je degustacija, a ne zna se koje je vino lepse. Nesto kasnije u povratku, otkrivamo jos jedan otvoreni pordrum. I to kakav! Litar konjaka je 7500 dinara...

 

njFuU_picture1021024x768.th.jpg 3q9Nw_picture1031024x768.th.jpg YDPvW_picture1051024x768.th.jpg OYk4q_picture1061024x768.th.jpg

 

Vracamo se za Negotin, kupujemo vec ispeceno rostiljsko meso i ostale potrepstine i odlazimo na 7km udaljenu plazu iznad same hidroelektrane Djerdap 2. Na mracnijem delu postavljamo satore na pesku i zatim se prepustamo carima rostilja. Drustvo koje je na drugom delu plaze pravilo zurku nam je obezbedilo muziku do sitnih sati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Jutro. Sad vec imamo prilike da pogledamo malo bolje gde smo. Komsije sa zurke su napustile svoj deo plaze.

 

HGU0P_picture1251024x768.jpg

 

EhagC_picture1161024x768.th.jpg BSG71_picture1311024x768.th.jpg s7ISN_picture1411024x768.th.jpg tpsCl_picture1261024x768.th.jpg NRKQW_picture1291024x768.th.jpg

 

Sama plaza se nalazi na kraju nekadasnjeg puta Negotin-Kladovo. Na poslednoj slicici se vidi deo puta kako ulazi u Dunav. Ribolovc kaze da se i nesto uzvodno cesto vidi asfalt u vodi sto oni cesto koriste prilikom pecanja. Na nekim mestima se vide i kuce potopljene jezerom. No, vreme je za kaficu...

 

PkzCz_picture1441024x768.th.jpg 0NQIb_picture1141024x768.th.jpg

 

... pa za pakovanje satora i izbacivanja peska iz obuce, odece, satora i svih stvari. Ostatak rostilja od prethodne veceri je posluzio kao dorucak.

 

I odlazimo. Mada nas pesak ne pusta tako lako.

 

AKmiN_picture1491024x768.th.jpg KBDf1_picture1531024x768.th.jpg

 

Pozdravljamo se sa Ribolovcem a na GPS uredjaju postavljam cilj - Borsko jezero.

 

WiQwM_picture1551024x768.jpg

 

Put od Negotina ka Zajecaru je odlican. Pocinje veoma dugim usponom sa duplim trakama ka vrhu a kasnije dugo ide grebenima koji spajaju brda. Vidikom odozgo ipak dominira Rtanj koji kao da doziva na jednu voznju koja bi se zavrsila usponom na njegov vrh. Uskoro napustamo pravac za Zajecar i odvajamo se ka selu Rgotina, a potom se penjemo na Rgotsko brdo.

 

OtJBy_picture1611024x768.jpg

 

Spust na drugoj strani brda je fenomenalan - cini ga veliki broj serpentina koje nas uvode u mirniji deo ka Boru. Na ulasku u taj grad obavljamo drugo tocenje goriva i konstatujemo za nijansu vecu potrosnju u odnosu na prehodnu deonicu. Naravno, nenadmasni KLE je opet najstedljiviji. Petnaestak kilometara dalje, vec smo na Borskom jezeru.

 

a6aic_picture1691024x768.th.jpg LKmfX_picture1701024x768.th.jpg

 

Cini mi se da nigde nema debljih jastuka na foteljama niti lepse hladovine i promaje nego na ovom mestu. Pritom, cene su vise nego povoljne- ovaj splav nemojte propustiti ako prolazite opvim krajem. Put nastavljamo ka Zlotu, gde se snabdevamo hranom i picem za (ocvekivanu) veceru na drugoj strani planine.  Planiramo posetu Zlotskoj pecini, ali naravno, resetka na ulazu u pecinu je zakljucana, a na telefonski poziv cuvaru kljuca se niko nije javio. Obilazimo jezerce, viseci most i zalazimo delom pesacke staze koja vodi ka obodu Lazarevog kanjona. Nadamo sam se susretu sa nekim poskokom jer je ovaj kanjon njihovo najvece staniste u Evropi, ali na zalost to se nije dogodilo. Vracamo se nazad, a Zeka (ko bi drugi?) produzuje jos izvesno parce napred. Naravno, po povratku ponosno pokazuje sliku poskoka kojeg je malo dalje video na nekom kamenu. Bedak. Sledeci put idem do kraja pesacke staze!

 

Vracamo se nazad do skretanja za Zlotske pecine (ima ih vise, inace) i produzujemo jos nekoliko stotina metara dalje, gde se takodje u levo odvaja makadamski put koji treba da nas odvede na drugu stranu Kucajskih planina. U Zlotu su nas naravno upozorili da tim smerom nikako ne idemo, sto je bio znak da smo na pravom putu. Istu pricu je ponovilo i par ljudi koje smo sreli dok su izvozili drva iz sume. Sam put na srecu nije bio tako los, ali je postajao sve gori kako smo odmicali u unutrasnjost. Prethodno, Katerina sa Yamahe prelazi na moju Afriku koja bolje podnosi ovakav teren.

 

Iz krivine u krivinu, put se penje sve vise. Tvrd je, ali stvar otezava veliko kamenje koje na mnogim mestima viri iz podloge. Kulminacija je na jednoj ostroj serpentini u levo, koja je presecena skoro metar dubokom vododerinom po sred krivine! Ja sa Katerinom stajem, a na pokusaj da krenem, Afrika podize predni tocak u vis. Drugari priskacu u pomoc iuz nesto manevrisanja krivinu srecno prolazim. Svakog vozaca smo pesice propratili i pomogli da se ovaj deo puta nekako predje.

 

DJcMq_picture1881024x768.th.jpg Hjdol_picture1891024x768.th.jpg QoIQ6_picture1901024x768.th.jpg

 

Pravimo dogovor za ponasanje u slucaju da naidjemo na slicne situacije, ali se ovkvi delovi na srecu nisu ponovili. To ne znaci da je put bio lak, na protiv! Svakih nekoliko kilometara smo pravili pauze da se iskupimo i razmenimo utiske. Na jednoj od takvih pauza otkrivamo ovaj pogled u Lazarev kanjon.

 

F9yBV_picture1931024x768.jpg

 

Verujte, ovaj prizor uzivo zaustavlja dah! Slika ni priblizno ne prenosi svu velicansvenost ovog mesta. Inace, dobrim delom puta smo se kretali u blizini ovog kanjona.

 

PSaaf_picture1951024x768.th.jpg Esx17_picture2031024x768.th.jpg ZoRmt_picture2021024x768.th.jpg Vsu2L_picture2041024x768.th.jpg PJcX4_picture2091024x768.th.jpg

 

Da napomenem da ovog dela puta nema na iGo mapama, ali sam odabrao jednu tacku na delu puta na koji kasnije treba da naidjemo i s vremena na vreme sam proveravao da li joj se priblizavamo.

 

iEoy5_picture2061024x768.jpg

 

Yamaha i Suzuki junacki podnose ovaj put. Vladi i Arturu svaka cast za voznju! Posle ko zna koliko kilometara stizemo na raskrsnicu.

 

TDyMY_picture2111024x768.jpg

 

Pada u ocim natpis "Fontana 500m". Zeka (a ko ce drugi) odlazi da proveri o cemu se radi.

 

QnND9_picture2121024x768.th.jpg XNqxw_picture2141024x768.th.jpg

 

Fontanu naravno ne nalazi, ali susrece dva zanimljiva lika koji se umajicam setaku ovom nedodjijom. Ko zna kakva ih je muka naterala dovde... Od nas dobijaju nekoliko cigara, a mi nastavljamo ka kanjonu Krnja jela. Sam kanjon nije narocito visok, ali je dugacak i jako, jako uzak. Put je prepun polomljenog drveca i granja, a posto je ovo krecnjacko podrucje, pecine i neispitane jame su ceste. Kod jedne od njioh stajemo.

 

SOAIL_picture2201024x768.jpg

 

snGPA_picture2241024x768.th.jpg YhHCK_picture2221024x768.th.jpg DQsNn_picture2261024x768.th.jpg pgqmv_picture2271024x768.th.jpg lUsIe_picture2281024x768.th.jpg

 

HjWCD_picture2281024x768.jpg

 

Konacno, izlazimo iz kanjona i proveravam GPS - stigli smo na, pre puta obelezenu tacku. Od ovog mesta imamo obezbedjeno GPS navodjenje, ali me uredjaj obavestava da do cilja ima jos samo 114km. Posto sam se prepao da nismo zalutali, proceprkam po menijima i saznam da uredjaj nije programiran da rutira makdamske puteve. Par klikova i sve je bilo u redu i mi nastavljamo dalje. A to dalje je bio put koji se kroz gustu sumu stalno spustao na nize. Granja je bilo sve manje, a podloga sve pogodnija za voznju. Neverovatno je koliko ovi sumski puteva lice jedan na drugi. I Zeka i ja smo bili ubedjeni da smo neka mesta vec videli na ranijim voznjama, ali smo kasnije shvatili da sve ovo prvi put prolazimo. Konacno, stizemo u deo Kucaja poznat pod imenom Vinatovaca.

 

BL6rU_picture2391024x768.jpg

 

A oni su narocito srecni!

 

iy3eT_picture2311024x768.jpg

 

Odavde idemo kanjonom reke Resave i drustvo je presrecno sto smo sve blize civilizaciji i nasem Raci. Daju gas i nestaju u oblacima prasine, u kojima se vas izvestac davi.

 

Wc2mL_picture2411024x768.th.jpg 25kru_picture2481024x768.th.jpg

 

Zamislite ovakav prizor psle one pustosi i prasine...

 

jIlDc_picture2501024x768.jpg

 

Ovo mesto je konacno znak da smo stigli u civilizaciju. Do pitomog Racinog ranca je jos samo nekoliko kilometara asfaltnog puta koji prelazimo u dahu. Ne gubimo vreme, postavljamo satore, ovog puta na pokosenoj travi i spremamo se za veceru i spavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Izgleda da je ekipa dobro spavala - vec u 6:20h me je razgovor ispred satora probudio.

 

mpsxs_picture2571024x768.th.jpg g3Cuw_picture2591024x768.th.jpg Ve8aP_picture2581024x768.th.jpg

 

Ipak, nisu svi jos ustali! :)

 

ZfZe7_picture2621024x768.th.jpg WLStS_picture2651024x768.th.jpg g7Isk_picture2681024x768.th.jpg

 

Malo kasnije...

 

eTJY7_picture2691024x768.jpg

 

Okupljamo se kod Race, a on svoj posao zna! :)

 

ZCRz4_picture2701024x768.jpg

 

A Katerina pomaze...

 

b0Xxo_picture2711024x768.th.jpg

 

Zatim dorucak, pakovanje, ciscenje preostalog peska od prethodne veceri. Vojvodjansku ekipu ceka duzi put, narocito Katerinu i Abby-ja pa oni krecu u tom pravcu. Zeka (a ko bi drugi?) odlazi ka Krusevcu, a Dule i ja ka vodopadu Veliki buk i Resavskoj pecini.

 

bEB9y_picture2761024x768.jpg

 

Ispred pecine upoznajemo par iz Negotina koji biciklom vec deset dana obilaze Srbiju i sada su na povratku kuci. Upravo su polazili na deonicu ka Zlotu, koju smo mi prethodnog dana prosli, pa su im nasi saveti korisni. Nadam se da su uspesno presli ovo ne bas bezopasno parce puta.

 

Posebno priznanje za Katerinu i Abby-ja, kako zbog kilometraze koju su napravili od Subotice, tako i zbog tipa motora kojom su presli ovu tesku deonicu.

 

Zasto Wild Hogs? Ko je gledao film, zna o cemu se radi. Nama su baterije pune.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Uhhhhhh Leeeepo !!!  :) bravo ! ali taj Lazarev kanjon ! uhh !

naravno da ove stvai pune baterije, pune ih bolje od bilo cega !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Prijatelji, Vino, brckanje u Dunavu, kanjoni, Poskoci (a ko bi nego Zeka  ;D), Racina kafa...    uh bre sta mi radite !!  :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Odlicna tura, bravo za putopis!

Kapa dole za Katerinu i Vladu - Abby-a ali i za niihovu Yamahu, takodje za Artura (Ziveo bambus  :D :D) i njegovu Suzy jer ipak treba izdrzati onu deonicu...Prava avantura svaka Vam cast, BRAVO!!!!

 

P.S.Pozdrav za Zuzu, Josku, Melindu i Petera...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 939 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Ah, ti vikend vozači! Nikad se ne zna gde će zavšiti.  ;D Sjajna vožnja, prelepa priroda, divno vreme - fantastično društvo... Zar nam treba još nešto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Vrlo lepo! Lalajko me je uspeo jos jednom provozati svojim sjajnim tekstom i slikama. Prosirujem spisak obaveznih lokacija za posetiti.

 

Btw, ko je Raca?

 

A i ne bi bilo lose da mi neko preprica sta se desava u Wild Hogs...  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Odlicno, svaka cast za putopis! Lazarev kanjon izgleda prelepo, ne mogu ni da zamislim kako izgleda uzivo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Šta reći..prelepa priroda, dobro društvo, lep putopis.

 

Prelepo i nezaboravno! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Drugari,hvala vam na ovom nezaboravnom vikendu!

Slike cu okaciti kasnije,treba da izaberem one naj iz kolekcije od preko 1000 komada :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Ja sam jutros u 4 krenuo iz KS-a. I uspesno stigao na posao :)

Vidim da je Lalajko vec postovao temu.

Od mene slike malo kasnije.

 

Pozdrav "veseloj druzini"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Pozdrav ekipi sa vožnje i posebno priznanje momcima koji su vozili klasične motore sa kratkim hodom vešanja po 66.7km makadam puta od Lazarevog kanjona do Strmostena

Odlično sam se proveo a moram da priznam da mi je baš tih 66.7km bilo najintereasantnije jer ovo ostalo sam mogao da prođem i sa K6.

Veliki je to izazov jer ideš u nepoznato i ne znaš kakve te sve prepreke čekaju a da se vratiš ne možeš tako lako jer si već duboko ušao unutra

Ipak nas je i sreća pratila pa je sve prošlo kako treba, nijedan motor se nije srušio na toj težoj deonici iako su svi bili pod teretom

Ima tamo deonica da se istraže narednih 10 god samo da je slobodnog vremena i idemo  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Temerin

Pozdrav ekipi! Drago mi je da sam upoznala nove ljude sa kojima smo prolazili kroz predivne predele. Mogu vam reci da sam uzivala! Kako je moja duznost da slikam, moj doprinos ovom lepom putopisu je jedan video sa off road-a. Uzivajte!

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Šteta što nisam mogao da podjem sa vama, više sreće sledeći put.

 

E pa mogu ti reci da si puno propustio! Pricacemo uzivo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Odlična vožnja, ne mogu se nakajati što nisam mogao da idem sa vama, puno sam propustio.

 

Šta da radim kad imam višak posla, a manjak vremena :(

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Divno provedena tri dana. Znate, sve sto je lepo kratko traje, ali ostaju nam slike da se prisecamo lepih trenutaka.  :)

 

Veliki pozdrav za drustvo, kao i za Ribolovca i Picasoo MZ-a! Trebalo bi cesce da se druzimo ovako.  ;)

 

 

Polazak

 

N61x9_img5016.jpg

 

0Qgzs_img5018.jpg

 

h6a0v_img5024.jpg

 

Odmaramo se usput  :)

 

vcthz_img5026.jpg

 

UwGos_img5037.jpg

 

D2Rw3_img5038y.jpg

 

gbhGJ_img5048.jpg

 

rkWF8_img5056q.jpg

 

qbNZs_img5066.jpg

 

A gde nas to vodi Lalajko?   ;D

 

VxH8Q_img5076.jpg

 

vNyJn_img5091g.jpg

 

Trk, trk, dok ne opali aparat...  :D

 

NJnBF_img5104.jpg

 

Z2b1i_img5112.jpg

 

oNfxp_img5118.jpg

 

WdXp4_img5138i.jpg

 

2ejb5_img5139.jpg

 

6H9m1_img5141.jpg

 

qIFlT_img5145.jpg

 

JHjB8_img5164.jpg

 

YkTXS_img5226o.jpg

 

Enduras u dusi

 

dPbUH_img5241.jpg

 

7LZyL_img5299.jpg

 

xfUvi_img5307.jpg

 

I opet trk....

 

py3XO_img5313w.jpg

 

Kod Ribolovca

 

EHAWx_img5380.jpg

 

N25rx_img5386.jpg

 

z8vKq_img5437.jpg

 

FJt6Q_img5438.jpg

 

8KGxN_img5453w.jpg

 

iI4gs_img5514.jpg

 

9cYWN_img5526.jpg

 

26Yxg_img5528.jpg

 

Krenulo je...  8)

 

 

JA8Ei_img5544.jpg

 

LxPNP_img5546.jpg

 

75u9n_img5548.jpg

 

Kib7F_img5550w.jpg

 

nVJ3Y_img5551.jpg

 

Zasluzen odmor se koristi za slikanje.

 

n0QW2_img5575.jpg

 

4k3Mz_img5576.jpg

 

Jwo6B_img5581.jpg

 

Ob0XZ_img5585.jpg

 

8TkLE_img5587.jpg

 

zNeF9_img5590.jpg

 

EZ0Ch_img5600e.jpg

 

paBZg_img5605.jpg

 

L6prK_img5626.jpg

 

YyW5H_img5629.jpg

 

m4RUJ_img5635.jpg

 

Stigli kod Race

 

XqNdX_img5640g.jpg

 

SjftY_img5643.jpg

 

F7JRE_img5645i.jpg

 

kzcsH_img5646.jpg

 

kZBlC_img5653.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja