Jump to content

Moto Zajednica

Polaganje za A1

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Pozdrav ljudi!

Zanima me radi li neka auto skola koja ima instruktore i motore za A1 kategoriju,

i pritom da rade u Jagodini ili okolini?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Tačno tako. Ali nisu problem samo instruktori. Sada može biti problem to što neke škole nisu nabavile odgovarajuće motocikle. Po novom je potreban po jedan motocikl za svaku od kategorija, za A1 kategoriju potreban je motocikl (ili skuter) od 51 do 125 ccm, zatim za A2 je potreban motocikl preko 400 ccm a snage između 25 i 35 kW, i konačno za A kategoriju motocikl preko 600 ccm i snage preko 40 kW, i jedan Moped za AM kategoriju.

E sad, treba videti koja škola u Jagodini je to ispunila :neznam: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Sve zavisi od toga koju ili koje kategorije vec posedujes.

Recimo da imas AM kategoriju, vozio bi 7 casova po ceni od 6300. Plus polaganje testova 4000 plus polaganje voznje 4000 plus lekarsko uverenje 2000, pa saberi.

Sve ostale kombinacije sa cenama u zavisnosti od kategorije koje posedujete mozete pogledati kod nas na sajtu www.autoskolavir.com na stranici cenovnik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Tačno tako. Ali nisu problem samo instruktori. Sada može biti problem to što neke škole nisu nabavile odgovarajuće motocikle. Po novom je potreban po jedan motocikl za svaku od kategorija, za A1 kategoriju potreban je motocikl (ili skuter) od 51 do 125 ccm, zatim za A2 je potreban motocikl preko 400 ccm a snage između 25 i 35 kW, i konačno za A kategoriju motocikl preko 600 ccm i snage preko 40 kW, i jedan Moped za AM kategoriju.

E sad, treba videti koja škola u Jagodini je to ispunila :neznam: .

 

Slazem se sa tobom,imam 17god i upisao sam se u jednoj auto-skoli ali medjutim oni sad ne rade jer ne ispunjavaju uslove,danas se otvorila neka skola pa idem da pogledam i da uznem ispisnicu iz stare skole i da se prebacim u novu.Ja nemam nista polozeno tako da placam kompletno,javljam danas koliko sta kosta i sta mora da se radi kako bih dobio dozvolu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 482 postova
  • Lokacija: Jagodina Niš
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 12'

Bio sam u auto skoli.U Jagodini radi samo Auto-skola Signal Plus sa A kategorijom.

Posto sam ja zavrsio obuku,cekam sutra ove iz stare auto skole da mi daju potvrdu

o zavrsenoj obuci.Tu potvrdu nosim u Signal i 4.februara polazem testove!

Pozelite mi srecu :)

A sto se tice novca,koliko sve kosta,recu cu vam sutra!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja