Jump to content

Moto Zajednica

poljubih asvalt i ja

Recommended Posts

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Evo,da se javim iz bolnice,na kraju prve sezone i ukupno 15000 predjenih km sam pao i to ne svojom greskom,elem na putu prema poslu sam se sudario sa drugim motoristom na izlazu sa auto-puta,covek je ladno krenuo da izadje na auto put u suprotnom pravcu,samo je se pojavio u krivini nisam ni pipnuo kocnicu.Uglavnom dok sam leteo preko koromana pomislio sam da sanjam da nije istina.

Rezultat,smrskan palac na levoj nozi i polomljena tri prsta do palca,to mi je verovatno od kontakta sa njegovim motorom.Ostala oprema odradila posao,glava citava,rebra nagnjecena ali nisu slomlje

na.Juce sam operisan,stavljene sipke u prste,i sad lezanje.Majmun koji me je udario je prosao gore od mene,otvoren prelom leve butine.

Sada lezim i razmisljam da kada se oporavim (ako se potpuno oporavim)motor stavim u oglase i prodam,na motoru samo maska izgrebana,nije ni pukla.Jer dzaba sto ja ne divljam kada uvek postoji opasnost da se naleti na ovakve pacijente.pozdrav ljudi i cuvajte se..

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

брз опоравак ти желим као и колеги, а можда се и он огласи са војим виђењем :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Dobro je da nisi na auto naleteo... Ne znam samo sta je mislio "kolega" glavom pa je krenuo u suprotan smer,dobro je pa mu je ostala na ramenima!

 

- To se samo sad razmisljas da prodas moped,cim prodje muka opet ces ti u sedlo :moto3:

 

Brz oporavak ti zelim

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Brz i sto bezbolniji oporavak ti zelim,a sto se tice prodaje polako,vreme leci sve0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

"Kolega" se nece oglasiti posto se sve ovo desava u Belgiji pa ne verujem da Belgijanac prati nase forume:))

Policajci su mi rekli da kada su ga pitali zasto je vozio u pogresnom pravcu da je odgovorio da zivi na drugom kraju Belgije i da je bio ubedjen da vozi u dobrom pravcu i da je tek shvatio sta je uradio u trenutku kada sam ja poceo da se derem na njega i da puzim prema njemu da ga udarim:))Sre

com su me vozaci auta zaustavili da mu ne pridjem.Uglavnom je juce imao i on operaciju ali u drugoj bolnici i danas je zvao u moju bolnicu i ostavio br telefona da mu se javim,trenutno sam mnogo ljut tako da mislim da nije dobra ideja da ga zovem.

Hvala na lepim zeljama..pozzz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pozdrav i brz oporavak želim. Šta reći , svašta se dešava na putu. Možda je kolega što je izazvao udes i dobar čovek, al naišla mu žuta minuta, pogubio se i bi šta bi. Čim je ostavio broj svog telefona - verovatno ne beži od svoje odgovornosti. Pusti da prođe neko vreme da se malo ohladite, pa mu se javi - ko zna možda postanete i dobri prijatelji ( dešavalo se ) . :neznam:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Želim ti brz oporavak kao i ovom drugom j... dešava se bitno da ste živi a ostalo će već doći na svoje glavu gore mlad si.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Dobro sam prosao,moglo je mnogo gore biti,ja sam vozio oko 90km/h a i ovaj je sigurno toliko vozio,mozda i brze,sreca je da smo se samo ocesali a ne direktno sudarili...

Jos nisam nijednom prijatelju javio,samo zna zena i brat,hocu da izbegnem ono,eto rekli smo ti da je motor lomivrat.:))

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Mile,u onom momentu sam samo razmisljao kako da mu pridjem da ga zadavim:)))Dobro je proslo ali mislim da odustajem od motora,ovog suzukija sa kojim sam se slupao sam vec i bio stavio u oglase posto sam kupio fjr koji mi stoji kuci bez tablica,sad ide i fjr na prodaju...Mozda se predomislim kad izadjem iz bolnice ali kako se sad osecam,ne verujem:((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Ne daj se! Samo hrabro. Ne misli sada o prodaji motora... Samo lagano! Čekaj da se glava ohladi. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ne znam da li se granici sa ludoscu ili sta je u pitanju,uglavnom imam iza sebe sigurno milion i vise km sa kamionom i autobusom i nikada ali bas nikada se nisam susreo sa ovakvom situacijom niti sam ikada imao direktan sudar,i bas sa motorom da me snadje;da sam bio sa autobusom,druga bi prica bila:)))

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Brzi ti oporavak zelim, koliko dugo vozis motor ako nije tajna i koliko hiljade km imas iza sebe, bas me zanima kako si izgubio volju.

Ljudi iz invalidska kolica se vracaju na motore :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Dobar oporavak ti želim nemoj odmah biti na kraj srca sačekaj neko vreme pa onda odlučuj šta ćeš da radiš pozdrav.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Viš ti šta se dešava. Nisu ludi oni montipajtonovci što su vazda hejtovali Belgijance.

Ajd pa nek ti u zdravlju zarastu prstići, a vremena ćeš imati da razmisliš dal da bataljuješ motor.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Brzi ti oporavak zelim, koliko dugo vozis motor ako nije tajna i koliko hiljade km imas iza sebe, bas me zanima kako si izgubio volju.

Ljudi iz invalidska kolica se vracaju na motore :stabre:

Druze,vozim tacno godinu dana,presao sam ove sezone oko 15000km,isao i u Srbiju sa motorom letos i nije mi dlaka sa glave falila.Problem je to sto su mi svi u mom okruzenju govorili,sta ce ti motor pod stare dane,zena me odgovarala,otac nije hteo 7 dana da prica samnom kada sam kupio motor,majka plakala..Ali ja sam zeleo motor jos od kada sam kao klinac vozio tomose i torije od drugara i uvek sam patio da imam motor ali su me moji sprecvali,prosle godine sam prelomio i kupio gsxf a pre neku nedelju i yamahy fjr.Sada kada mi se ovo desilo,razmisljam da li su ipak oni u pravu i da li ljubav prema motorima vredi rizika da mozda u sledecem udesu ostavim decu bez oca ili jos gore da ostanem u kolicima.Najveci fazon od svega je sto sa suzukijem jos nisam presao 130km/h na auto putu a po rrgionalnim pratim striktno ogranicenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Brate sta da ti kazem samo polako , oporavices se ti i bice sve ok. tako je uvek , roditelji brane al kad je ljubav prema motorima u pitanju tu nema granica. to je nesto za dusu. I ne razmisljaj da prodajes oba motora, u svakom slucaju jedan je dovoljan za uzivanje. Pozdrav i sve najbolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Dobro si prosao, oprosti coveku, svima se desava da pogrese.

Sto se tice ostalvjanja motora, ja sam cak izvadio i donorsku karticu (jos pre kupovine motora) i kada me sada smaraju ljudi "sta ce ti to" u inat im izvadim donorsku karticu organa i dam im do znanja da to svima moze jednog dana da zatreba nebitno da li je motor, kola, pesacki prelaz, klizava kada... Ne shvatam motor kao nacin zivota jer imam druga intresovanja koji mi odredjuju cilj zivota ali svakako uzivam u njegovoj voznji mnogo vise nego da me neko vozi kolima kao lenju bubu.

Pozdravi Belgiju! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja