Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc za obnavljanje Laboratorije

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

Dragi prijatelji , porenuta je akcija prodaje majci sa logom ipod, Fenix ae radja iz vatre tako i LABOS se ponovo radja iz vatre uz nasu pomoc. Svi zainteresovani mogu kupiti majice sa aplikacijom ispod poo ceni od 1000din i sva prikupljena sredstva idu za obnovu LABOSA. Zainteresovani neka pisui kod mene u inbox i velicinu i kolicinu neka poruce. ZA NAS LABOScq7vlv2n8eg1aak1qtc5_thumb.jpg

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Mnogo prijatnih trenutaka sam podelio sa drugarima iz Laboratorije i tamo upoznao mnoge divne ljude, pa mi je drago ako i mi iz kafanice Nasa Marina http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/90341-restoran-nasa-marina/page__p__1451385__fromsearch__1#entry1451385 mozemo da pomognemo.

 

Zato smo stavili kutiju pomoci za Laboratoriju u nasem restoranu i svi koji dodju mogu ostaviti novcanu pomoc koju cemo prosledjivati na racun Labosa. Mnogi nasi gosti koji nisu motociklisti se raspituju o cemu se radi i pomazu kojiko mogu. Dopada im se cela nasa moto prica i organizacija i razumeju pa i pomazu koliko mogu.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bez ljutnje drugar, ali se meni ne svidja slika. Donacija svakako ide i bez majice, bar u mom slucaju, jedino sto cu mozda da je urucim licno a ne preko racuna.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Mislim da bi pomoglo malo vise detalja oko tehnickih mogucnosti.

Mi gastarbajteri lezimo na parama, ali nemamo info kako da prebacimo lovu. Steta. ;)

Daklem, IBAN, Pay Pall, Koja je banka, neki treci nacin.... znam da je tesko, ali nema leba bez motike...:D

 

 

 

Paypal je najsigurnija i najjednostavnija opcija, samo na srpske racune jos uvek ne moze da se uplacuja.

Jedina varijanta vam je da nadjete nekog pouzdanog ko ima otvoren racun u inostranstvu a ima mogucnosti i volje da te pare podigne i u kesu donese. Ne vidim drugi nacin.

 

 

Mozda ovaj decko sto se bavi porucivanjem sa ebay-a?

Sigurno ima ino nalog a stalno je tu. Cim mu nesto legne na pp, on preko domaceg e-banka prebaci dinarsku protivvrednost na tekuci racun za pomoc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Zasto komplikujete? Western Union provizija je 9 evra na 100 evra, znaci 9 posto, a kada saljes vise para onda se smanjuje postotak. Mislim da se ne isplati slati manje od sto evra... kao sto rece Mile, mi ovde lezimo na parama, tako da ne bi ni slali manje od stoje :). Trebaju ti scubini podaci, u sustini ime i prezime, posaljes i stavis mu u inbox broj transakcije i istog dana moze da podigne...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Fali ti malo tih smajlija kolega.

 

LM, ja sam se snasao i preporucujem rjesenje svim gastosima:

 

Posto svaki gastos ima neku rodbinu u Srbiji, fino nalozi rodbini da prebace neku kintu i gotovo.

M ne placa (monstruoznih) 9% provizije (monstruoznom) WU-u, M ne placa nista, posto i onako rodbina plati. :jee:

 

Mozete meni da posaljete 2% za dalji razvoj konstruktive... :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: N.Bgd
  • Motocikl: Honda VTR 250 i SYM HD 200

U želji da pomognem Labaratoriji, dodajem još jedan predlog:

- Za svaki pregled koji obave momci iz Laba, donirati tj. dati neki prilog.

Mislim da je ovo korektno.

Kada sam momke pitao da mi pri kupovini pregledaju jednu unikatnu Hondu VTR 250 iz Japana, i upitao koliko bi naplatili pregled, rekoše da ne naplaćuju drugarima takve usluge. Tako je i bilo. Peđa pogleda motor, oceni Hondu da je očuvana i malo prošla, i ja dobih novog ljubimca. Zauzvrat dadoh tj. donirah jednu skromnu svoticu na ruke.

Mislim da bi razni vidovi pomoći dobrodošli. Kome se kako sviđa. Ko želi, neka donira. Drugi neka umesto donacije uplate unapred, kao kredit, za neku uslugu ili servis, kao što je i predložio neko od nas.

Ja uradih ovako.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Zvezdara-Beograd
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

Bas me zanima koliko je skupljeno novca od akcije pomoc Laboratoriji , jbg koliko sam upucen Pedja nije video ni dinara od sve te akcije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Bas me zanima koliko je skupljeno novca od akcije pomoc Laboratoriji , jbg koliko sam upucen Pedja nije video ni dinara od sve te akcije

 

Kako bre Pedja nije video ni dinara? Mislio sam da novac ide za pomoc Laboratoriji, Scubi i Pedji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Bas me zanima koliko je skupljeno novca od akcije pomoc Laboratoriji , jbg koliko sam upucen Pedja nije video ni dinara od sve te akcije

 

Mi ti sigurno ne mozemo dati odgovor na to pitanje, ali zato mozemo da nalozimo lomacu dok si rek'o keks.

Ako si vec upucen i raspolazes nekim relevantnim i konkretinim cinjenicama koje zelis da "izneses", onda ok.

Ovako ce zeko da bjezi iz Bosne, jer tamo stroje magarce....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja